Медіасервер, що використовує надмірний час процесора та акумулятор


17

У мене Nexus 4 на ОС версії 4.2.1, який раптом почав дуже швидко розряджати акумулятор. Дивлячись на використання акумулятора, я бачу, що "Mediaserver" з'їдає 60% батареї з часом, з декількома хвилинами часу в процесорі та декількома годинами часу. Зазвичай екран, режим роботи в режимі очікування або інші послуги споживають більшість ресурсів акумулятора.

Я спробував закрити всі програми та зарядити їх, і, звичайно, достатньо протягом ночі, він все-таки виснажив значну батарею, і знову Mediaserver був винуватцем, як повідомляється у таблиці використання акумулятора; він тримав пристрій без сну всю ніч і виснажував 10% мого акумулятора, незважаючи на нульове використання. Я не додав велику кількість файлів і не граю музику / тощо, тому Mediaserver не повинен робити дуже багато на диску.

Як я можу перешкодити Mediaserver не їсти такий час роботи акумулятора?

Відповіді:


7

Вбивство всіх запущених додатків не вирішило проблему, а також не вимкнуло автоматичну синхронізацію елементів облікового запису Google, таких як відео / фотографії (що, як я чув, пропонується щодо подібної проблеми з акумулятором).

Що ж робота була просто перезавантажити пристрій, утримуючи кнопку живлення і вибору закрили. Після перезавантаження Mediaserver більше не використовує більшу частину своєї батареї в графіку використання, і мій заряд триває так, як це було завжди. Тож якщо у вас з’явилася та сама проблема, просто перезавантажте.


1
Смішно - саме це я хотів порекомендувати. Це єдиний спосіб позбутися відомих мені «стирчать годинників» (такі випадки трапляються, коли додатки вимагають пробудити будинок і забути випустити його з латерону).
Izzy

@Izzy, це, мабуть, сталося. Я технічно не впевнений у тому, що сталося, але хотів поділитися рішенням у випадку, якщо це звичайна проблема в 4.2.1.
Бен Брокка

Це щось спільне для більшості / всіх версій Android (не особливо для медіасервера, але для багатьох сервісів). Також до цього додають погано розроблені програми. Детальніше ви можете заглянути в питання Як боротися з (осиротілими) WakeLocks? та його відповіді.
Izzy

Перезавантажте, перезавантажте, перезавантажте. Чи є менш прикрий спосіб вирішити це? Я ненавиджу перезавантаження. Чи не можу я просто вбити цього медіа-сервера?
neverMind9

6

Процес Mediaserver сканує ваш пристрій на предмет медіа-файлів, які можна додати до вашої бібліотеки. Однак версія версії пробілів 2012/12/12 (можливо, ще якась версія) розбивається і застрягає в нескінченному циклі незнайомих файлів на вашому телефоні. Це безпосередньо пов'язано з розряджанням акумулятора і є поганим для життя вашого акумулятора та інших компонентів телефону. При першому запуску телефону або при запуску мультимедійних програм Mediaserver викликається і розпочне жах.

Як виправити:

  • Перезавантажте телефон і не запускайте медіа-додаток.
  • Покладіть .nomediaфайл у корінь вашої SD-картки, щоб запобігти пошуку бібліотеки, тим самим запобігаючи засобу Mediaserver. Це означає, що немає медіатеки!
  • Зачекайте, коли славна Google виправить цю аномалію.
  • Поновіть прошивку Android + пробіли до версії, у якій відсутня ця помилка.
  • Використовуйте iPhone / Windows Phone
  • Змініть пробіли (Mediaserver.apk), щоб нормально підтримувати всі види файлів. (розширений + трудомісткий)

2
Downvote через рекомендації iPhone / Windows Phone. До речі, це не виправлення, помилка все одно буде.
Хорхе Фуентес Гонсалес

.nomedia файл у кореневій папці не працює. На Nexus 7 з Android 4.3. Немає фізичної карти SD, але я помістив файл .nomedia у корінь папки SDCard, і він не зупинив запуск медіасканера. Я припускаю, що він повинен застосовуватися рекурсивно, і його не потрібно розміщувати у кожній підпапці? Чи варто розміщувати його навіть вище, ніж SDCard, як, наприклад, у кореневій системі?
The111

2

Я думаю, що я, можливо, з'ясував причину та спрощене рішення цієї помилки, принаймні тієї, яка (нарешті) працює для мене, і що я не бачив часто згадуваних десь.

На своєму планшеті (Nexus 7 2-го покоління) я бачив помилку медіасервера дуже часто і практично відмовився від спроби вирішити її.

Однак на своєму телефоні (I9505G aka SGS4 GPe) я жодного разу не бачив помилку. Обидва пристрої працювали на 100% акції Android 4.3. Тоді одного разу я помітив, що помилка вирощує свою потворну голову і на своєму телефоні. Я нещодавно не копіював жодних нових файлів на пристрій, щоб викинути будь-які теорії про "пошкоджені медіафайли" у вікно. Я зламав мізки і зрозумів, що єдине, що я робив інакше за останні 24 години - це гра в гру (Rayman Jungle Run) по телефону, яку я зазвичай використовую лише для дзвінків, електронних листів та електронних книг. На своєму планшеті я часто граю в Rayman Jungle Run.

Отже, я просто провів цю послідовність тестів як на телефоні, так і на планшеті, з однаковими результатами.

  • Повна зарядка. Свіжий черевик. Бігайте кілька годин. РЕЗУЛЬТАТ: Відсутній злив медіасервера.
  • Запустіть Rayman, пограйте протягом 1 хвилини. Поверніться на головний екран, але не змушуйте закривати програму. Почекайте трохи. РЕЗУЛЬТАТ: Починається злив медиасервера.
  • Примушуйте закрити додаток Rayman (для цього я використовував ярлик Elixir, але використання меню додатків повинно працювати нормально). Почекайте пару годин. РЕЗУЛЬТАТ: Злив медиасервера припинився!

Я здійснив багато пошукових запитів в Інтернеті і знайшов лише одне інше посилання на подібне явище, і цей пост посилався на гру Rayman, а також на іншу гру під назвою Super Hexagon або щось таке. Тут очевидним уроком є ​​те, що певні програми мають можливість викликати помилку медіасервера. Принаймні, в моєму випадку це не має нічого спільного з тим, які медіафайли у мене є на пристрої, або які служби Google, які я дозволяю / забороняю запускати (це обидві речі, які я часто бачу як передбачувані рішення).

Я також вважаю, що якщо у вас є додаток, який запускає стік медіасервера, і цей додаток автоматично створюється під час запуску або будь-яких періодичних часових інтервалів, єдиним надійним рішенням у цьому випадку буде видалення програми, на жаль. Це може пояснити, чому деякі люди не вважають, що перезавантаження допомагає ... якщо програма, яка порушує роботу, запускається при запуску, звичайно, злива почнеться і відразу.


Саме це сталося зі мною минулої ночі. Rayman Fiesta Run, вийшов із кнопки додому, втратив 40% акумулятора протягом ночі на медіа-сервері. Дякую за це!
RossC

@RossC Дивовижний, радий, що тобі допомогли. Щойно я встановив Fiesta Run і розчарувався, побачивши, що вони все ще не виправили цю помилку (не впевнений, винна ОС чи додаток, але я знаю, що програма може виправити це, змусивши закрити або принаймні включити варіант). Я продовжую забувати вбити додаток після відтворення сеансу і згадати години пізніше, коли я бачу, як розряджається батарея.
The111

1

У мене була та сама проблема з Android 4.1.2. планшет. Перепробував усе, що знайшов на кількох форумах, і результат був - нічого не вийшло. Медіасервер продовжував зливати акумулятор. Інтуїтивно, я спробував дві речі: 1. Відключена SD-карта, де я зберігаю всілякі медіа-файли. 2. Видалені завантажені СИСТЕМИ з папки "завантажити".

Результат = вирішена проблема.

Потім перепродав SD-карту - час роботи акумулятора все ще нормальний!

Висновок: кривавий медіасервер продовжує сканувати завантажені фотографії та розряджає акумулятор.

Простота - це завжди відповідь!


1

Просто вбийте процес медіа-сервера. Я створив ярлик, який запускає командний рядок і вбиває його

kill pidof /system/bin/mediaserver

або на інших пристроях,

kill mediaserver 

0

Для мене перезавантаження Nexus 4 кілька разів не допомогло. Перший раз, коли я почав користуватися мобільним телефоном, я ввійшов без облікового запису Google. Отже, я скинув заводські налаштування та переконався, що я ввійшов у акаунт Google. Це, здається, вирішило проблему.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.