Чи можливо встановити Android на ПК?


58

Чи можливо встановити Android на ПК? Якщо так, то як би це було досягнуто?


2
Ви можете запустити емулятор на ПК .... Інакше ... вам доведеться зробити драйвери, специфічні для апаратного забезпечення, на якому ви працюєте?
Брайан Денні

Відповіді:


40

Тут розміщено набір інструкцій HowToGeek про те, як запустити Android на вашому нетбуку чи робочому столі . Він використовує версії Android від Android-x86.org, але я не знаю, наскільки активний цей проект досі?

Однак якщо ви просто хочете спробувати Android, вам, мабуть, набагато краще просто використовувати емулятор на вашому ПК .


Що ж, у мене зараз проект на ці вихідні. Дякую!
Тім С. Ван Харен


6

Я купив нетбук Acer Aspire, і він має попередньо встановлений Windows 7 та Android 2.1.


1
Яку модель Aspire у вас є? Це повністю функціональний Android? Чи постачається він з Android Market та іншими програмами, призначеними лише для Google?
GAThrawn

@GAThrawn це Acer Aspire One D255. Насправді я Android-noob, але я думаю, що це повністю функціональний Android. Android Market Store не встановлено. Довелося це встановити сам.
Натрій

@GAThrawn Але Android явно не створений для використання в нетбуці. Я не можу прокручувати сенсорну панель і не можу збільшити прискорення миші, тому миша досить повільна.
Натрій

@GAThrawn Firefox також встановлено, і Flash працює поза коробкою.
Натрій

1
@Natrium дякую за те, що ви заповнили більше інформації. У Android не повинно бути великих недоліків дизайну для роботи в якості другої ОС на нетбуці, але, на жаль, це здається, що ваші проблеми зводиться до того, що Acer не витрачає час на отримання драйверів для свого обладнання на Android. Ви подивилися, чи не випустили оновлення для цього?
GAThrawn


2

Я наштовхнувся на інший спосіб встановити Android на ПК від MakeUseOf через це питання щодо ентузіастів Android, і подумав, що опублікую це як альтернативну відповідь. Це живий компакт-диск, який належним чином називається "Live Android".


0

Так, можливо. На моєму Acer ASPIRE ONE D255E працює повністю функціональний Android 4.0.4 (ICS) .

Дивно, наскільки це повністю функціонально, поза межами коробки, без того, щоб я витрачав будь-який час на налаштування або злому.

Скористайтеся цими оновленими інструкціями щодо встановлення Android на ваш нетбук .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.