Вимкніть певну мережу WiFi від автоматичного підключення до Android


29

У мене на пристрої Android є декілька налаштувань WiFi мереж. Я хочу, щоб більшість з них автоматично підключалася, але конкретно я не хочу автоматично підключатися. Я хочу лише вручну підключитися до нього.

Я не хочу його забувати, тому що не хочу втрачати налаштування для нього.

Відповіді:


8

Android автоматично підключається до всіх налаштованих WiFi мереж. Отже, якщо ви не хочете, щоб це сталося, ви можете вимкнути WiFi (що також відключить підключення до інших мереж WiFi, що не є тим, що ви хочете) - або видалити конфігурацію для мережі, яку ви не використовуєте. " не хочу автоматично підключитися (з першого погляду ви втратите його налаштування).

Перший варіант не є вашим інтересом - але другий може бути корисним, навіть якщо ви бачите це не відразу. Ви можете спочатку скористатися додатком на зразок WiFi QR Share, щоб перетворити ці налаштування в QR-код, а потім роздрукувати цей створений QR-код. Зберігайте його в безпечному місці (наприклад, ламінату, скоротити до розміру кредитної картки та покладіть у свій портфель). Тепер видаліть цю конфігурацію мереж WiFi - вона більше не автоматично підключатиметься.

Якщо ви хочете підключити його вручну, це не означає вводити всю конфігурацію ще раз: Просто відкрийте свій зчитувач QR-коду ( Сканер штрих-коду повинен зробити добре), відскануйте QR-код і підключіться. Не забудьте після цього знову видалити конфігурацію.

На жаль, немає можливості позначати мережу "лише інструкцією", тому мені це здається найпростішим способом.


2

Ви можете використовувати додаток Locale, щоб вимкнути свій Wi-Fi завжди, коли SSID знаходиться в діапазоні. Для цього вам знадобиться плагін Wi-Fi. Повторне включення wifi може бути спровоковано різними подіями. Я вирішив використати умову Руху, щоб визначити, коли я йду. Ви також можете використовувати місцеположення або події часу, щоб увімкнути wifi.


2

Якщо ви програміст, перегляньте цей сайт: Документація WifiManager - відключити мережу .

Відключена мережа зберігається у вашому телефоні, але вам потрібно вручну вибрати її зі списку WiFi, щоб підключитися до неї.

Якщо ви вже вкоренили свій телефон, знайдіть wpa_supplicant.confу папці /data/misc/wifi, знайдіть мережу з назвою WiFi та додайте цей код disabled=1у цій конкретній мережі. Я думаю, що це вирішить вашу проблему.


Це не працюватиме на Android.
QkiZ

1

Якщо у вас є кореневий доступ, ви можете спробувати створити віджет із Tasker, який буде маніпулювати текстовим файлом, де зберігаються паролі wifi. Тоді все, що вам потрібно зробити, це натиснути цей віджет (або виконати завдання в завданні вручну) і переключити, щоб бути (не) підключений до цієї мережі.

Підхід: з’ясуйте, де ваш пароль Wi-Fi зберігається на вашому пристрої за допомогою браузера Root . Більшість випадків це в /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf. Зробіть дві копії цього файлу та назвіть його з_network.txt та без_network.txt. У без_network.txt видаліть SSID, відповідний вибраній мережі.

Тепер ви можете зробити завдання в Tasker або будь-якому іншому додатку автоматизації для перейменування файлу with_network.txt на wpa_supplicant.conf, а після натискання / запуску знову повернути його назад на with_network.txt та перейменувати без_network.txt на команду wpa_supplicant.conf.


1

Це не рішення, а обхід. Кожна мережа має priorityпараметр. Якщо я не хочу підключатися до цієї мережі, я встановлюю найменший пріоритет для цієї мережі. Більше значення має більша цінність. Це буде спрацьовувати, коли мережа, до якої ви не хочете з'єднуватися автоматично, співіснує в одному місці з іншою мережею, яка має більший пріоритет.


0

Всередині кожної збереженої мережі є можливість підключення автоматично. Вимкнути опцію. Перевірений у мережах маршрутних маршрутів, я не хочу використовувати Wi-Fi, оскільки це повільно

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.