Як скопіювати текст з ПК на свій телефон?


28

Я шукаю спосіб скопіювати текст з домашнього комп’ютера на телефон, на зразок спільного буфера обміну. Зараз я переходжу до генератора QR-кодів zxing і вставляю код, сфотографую екран із телефоном та встановлюю сканер штрих-коду для копіювання тексту у буфер обміну. Схоже, має бути простіший спосіб. Хтось знає спосіб зробити це?

Відповіді:


17

Ви можете встановити додаток WiFi Keyboard з Android Market. Хороший додаток, що підтримує вхід USB та WiFi. Вам потрібно уважно стежити за інформацією, щоб обійтись.


Дякуємо, що вказали на це. Клавіатура WIFI чудово працює. Я все більше дивуюсь, що можливо з нашими маленькими пристроями :)
Edelcom

Чудово! Тепер я вже не боюся цих полів паролів!
phunehehe

1
Буде корисно ще трохи інформації, щоб зробити її повною.
HasH_BrowN

2
Додаток довший у Google Play :(
dusan

15

Виглядає цікаво, але мені подобається, що для клавіатури WiFi не потрібне програмне забезпечення на ПК, а лише з'єднання через wifi.
mcrumley

3
Chrome для телефону теж не потребує програмного забезпечення, і він простіший у використанні, ніж клавіатура WiFi, ви просто виділите текст, який ви хочете скопіювати, а потім натисніть на значок, крім адресного рядка у вашому хромовому браузері
Омар Аль Барахамтошей

1
На жаль, там написано: "Цей товар недоступний у вашого оператора" :(
phunehehe

2
Цей додаток довше в Google Play :(
dusan

9

Google ДокументиДиск дозволяє спільне редагування між додатком телефону та веб- програмою . Оновлення зазвичай пропонуються від одного до іншого протягом декількох секунд і просто з’являються в документі на оновленому пристрої з розміткою, щоб показати, що воно надходило від когось іншого.

Я використовую це для мозкових штурмів з колегами в дорозі, мені це подобається краще, ніж SMS / електронна пошта, тому що простіше зрозуміти, про що вони говорять (їх текст відображається у відповідній частині документа)


1
На сьогоднішній день нові "Документи" для Android програм є приголомшливими: він показує, що ви живий текст, записаний на вашому ПК !!! Дякуємо, що поділилися цими тріками!
А. Массон

8

Спробуйте ClipSync

Про це я написав додаток, яке оновить буфер обміну на вашому ПК, як тільки виявить зміни в буфері обміну для Android через WiFi. (І навпаки.)

Отже, ви можете зробити:

 • ctr + c (win) -> тривалий натиснути - вставити (android).
 • довге натискання - копіювати (android) -> ctrl + v (win).

5

QRCopy - це безкоштовна програма, яка дозволяє ділитися буфером обміну між вашим ПК та майже будь-яким іншим пристроєм. Він використовує коди qr для передачі інформації, тому працює на будь-якому пристрої, який має зчитувач QR-кодів. Версія Windows включає в себе швидкий зчитувач QR-кодів, який працює за допомогою вашої веб-камери, і він має мобільний додаток, який працює на більшості інших пристроїв. Коли у вас є якийсь текст у буфері обміну, ви просто натискаєте windows-v, і він з'являється в екрані qr-коду, готового для сканування за допомогою мобільного телефону. Для відсилання тексту на ПК ви використовуєте це генератор коду qr на мобільному телефоні, щоб скопіювати текст у код qr, потім на ПК просто натисніть Windows-c, і він запустить вашу веб-камеру та використає її для читання коду qr. на своєму мобільному пристрої. Це займає лише секунду-дві, і це працює в будь-якій програмі.

http://www.qrcopy.net

[Відмова від відповідальності: я друг хлопця, який створив QRCopy.]


Привіт, Ден, вибач, якщо я ввів в оману або пішов проти природи вашого сайту. Я пов'язаний з QRCopy тим, що я друг хлопця, який його написав. Я допомагаю йому, публікуючи випадкові коментарі, коли я перебуваю на сайтах, що конвертують подібні теми, тому що мені подобається те, що він створив, а також його мотивація - він вважає, що багато програмного забезпечення в наші дні побудовано не дуже добре, тому замість того, щоб скаржитися / не робити нічого, він почав публікувати вільне програмне забезпечення, яке, можливо, трохи краще використовувати. Ця публікація - це мої слова, а не його, хоч і фрагмент я використовую повторно. Видаліть його, якщо це невідповідно.
Тим

Дякуємо, що допомогли новачкам на сайті, Ден! До речі, я перевірив www.shadowburst.com, мені подобається те, що ти робив, це хороший сайт.
Тим

Ідеально вірна відповідь ІМО. Для мене чудово працювали. Однак є помилка (чи функція?) Я не можу ввести свій текст у текстове поле на сторінці, просто у рядку URL-адреси.
Okneloper

5

Ви можете спробувати додаток Pushbullet (також потрібне хромоване розширення для Windows). Він включає універсальну копію та вставлення (підтримується лише на Android та Windows).

Щоб увімкнути цю функцію, вам доведеться перейти до розширених налаштувань на кожному пристрої, який потрібно синхронізувати. Після включення тексту копіювання тексту на одному пристрої автоматично надсилатиме його до буфера обміну всіх інших. Розробники заявляють, що вони працюють над додаванням підтримки для iOS та OS X, але наразі це працює досить добре між пристроями Android та Windows.


2
Як конкретно це вирішує проблему ОП?
але

PushBullet має спільний буфер обміну між пристроями Android та вашим ПК, коли Pushbullet встановлений у хромі та на пристроях Android.
Райан Конрад

4

Ви можете використовувати AirDroid . Він має функцію буфера обміну і працює через Wi-Fi.


Посилання на додаток буде приємно :)
Flow

Працює як шарм. Дозволяє також надсилати файли, URL-адреси та APK програми. Дякую за рекомендацію.
користувач456584

4

Використовуйте UniClip . У нього є настільний клієнт із глобальними комбінаціями клавіш для копіювання, вставки тексту на / з інших пристроїв.

Щоб скопіювати текст з ПК на Android,

 1. Скопіюйте текст на свій ПК, а потім натисніть CTRL + Shift + C.

 2. Ваш мобільний телефон буде повідомляти вас про вхідний кліп, можливо, вам доведеться кілька разів похитнути мобільний телефон (це можна змінити в налаштуваннях), щоб скопіювати кліп у буфер обміну вашого мобільного телефону.

Щоб скопіювати текст з Android на ПК :

 1. Скопіюйте текст на мобільний пристрій.
 2. Вам буде повідомлено про вхідний кліп на вашому ПК, натисніть Ctrl + Shift + V, щоб поставити кліп у буфер обміну вашого ПК. А потім вставте його, як зазвичай, у будь-яку програму.


Завантажте настільний клієнт з: piyushagade.xyz/uniclip

Особливості:

 1. Користувачі можуть вирішити, чи / які їхні пристрої повинні оновлювати буфер обміну. Отже, якщо ви хочете, щоб лише один із ваших пристроїв оновлював їхні буфери, тоді ви можете досягти цього, струшуючи лише цей конкретний пристрій.
 2. Програми дуже легкі на ресурси.
 3. Програма Android підтримує історію буфера обміну сеансу.

Розкриття інформації: я розробник програми


3
Ви , як очікується, розкривати вашу приналежність , інакше можна було б вважати спамом . Зверніть увагу, що на майбутнє. Наразі я відредагував відповідь, щоб включити це розкриття
бдсшеям

3

Я використовую стандартний текстовий файл, синхронізований через Dropbox. Працює в обох напрямках.


3

clipbrd - це хромоване розширення, а додаток для android чудово працює у кількох ПК, Mac та Android телефонах


2

Я написав скрипт bash, який зробить це (для Linux). Для цього знадобиться і Інтернет. Все, що вам потрібно зробити - це

 1. створити запуск для сценарію і помістити його на панель.
 2. Виділіть текст, який потрібно перенести, і натисніть на панель запуску.
 3. На екрані з'явиться штрих-код, і ви можете його сканувати.

Посилання на сценарій


2

Я використовую Evernote для синхронізації тексту між ПК та телефоном.


2

Перегляньте моє додаток GrabText Chrome

GrabText V 0.1 - це безкоштовне додаток Chrome для захоплення тексту на телефон.

Скануйте QR-код і захопіть текст. Простий спосіб копіювання будь-якого тексту з веб-сторінок на ваш смартфон.


2

Це просто! У вас працює WhatsApp на вашому ПК. І вставити / написати текст у свій рахунок і негайно отримати доступ до нього по телефону !! насолоджуйтесь надшвидкою синхронізацією. і навпаки, щоб отримати його на ПК.

Жодних додаткових додатків, WhatsApp завжди є у найпростішій частині на вашому телефоні! і ти завжди маєш історію. Хто ще повідомляє себе на WhatsApp? :)


2

Я використовую функцію AutoRemote та Tasker для копіювання тексту, а також файлів. У нього є крута крива навчання для її використання, але це надзвичайно потужний інструмент для передачі даних, і є багато навчальних посібників в Інтернеті, щоб допомогти.


2

Я рекомендував би додаток Alt-C . Він має 2 частини невеликий настільний додаток, який працює в системному треї та додаток для Android. В основному ви копіюєте будь-який текст за допомогою комбінації клавіш alt-c, а потім можете довго натискати та вставляти його на телефон і навпаки, щоб вставити копію пасти з телефону на ПК. Перевага цього додатка перед ClipSync та Clipbrd (обидва додатки, які я використовував раніше), полягає в тому, що Clipsync працює лише в тому випадку, якщо обидва пристрої перебувають у одній мережі Wi-Fi, а Clipbrd вимагає від вас тримати браузер Chrome, що витрачає ресурси. Крім того, на відміну від інших програм, які дозволяють копіювати та вставляти один елемент, Alt-C зберігає список до 50 елементів, синхронізованих на ваших пристроях. Особисто я вважаю, що ідеальним рішенням було б додаток для управління буфером обміну, як Ditto або 1Clipboard з перехресними панелями, обмінний буфер обміну платформи хмари


Отже, як працює Alt-C, оскільки ви сказали, що для синхронізації кліпів потрібні пристрої, які знаходяться в одній мережі?
xavier_fakerat

@xavier_fakerat вони передають дані через хмарні сервери.
Ghos3t

+1, але тоді це також є недоліком, якщо ви не виключно підключені до Інтернету. Однак я віддаю перевагу локальному зв’язку, але це все-таки варто гарної відповіді!
xavier_fakerat

0

Mymobiler - ще одна приємна альтернатива. Він передає ваш екран на комп'ютер (як-от віддалений робочий стіл через USB). Він також встановлює клавіатуру, яка дозволяє вводити з комп'ютера. Може знадобитися корінь.


0

Для цього можна скористатися послугою Pushline http://www.getpushline.com За допомогою Pushline ми можемо копіювати текст з ПК на телефон та багато іншого. Я член команди розробників. Ми раді, якщо ви хочете спробувати наш додаток, і ми раді слухати вас, якщо у вас є якісь пропозиції.


Схоже, ви намагаєтеся просувати свій додаток. Не забудьте розкрити своє відношення до програми, інакше це буде схоже на рекламний спам.
Стівен Шраугер

Вибачте, зараз я уточнив, що я член команди розробників. Зазвичай я його вказую, особливо, щоб зібрати відгуки користувачів, але цього разу я забув. Я розумію, що ця публікація буде схожа на рекламну публікацію, але наша версія дійсно корисна для користувачів, які створюють публікацію :)
Давіде Сербо,

0

Я використовую airdroid. Але дуже простим та зручним рішенням має бути додаток за замовчуванням. gmail встановлений у всіх мобільних пристроях -android / iOS (я думаю)

 • goto gmail у браузері
 • введіть що-небудь у новому повідомленні
 • закрий це. це економить його на протязі.
 • Відкрийте додаток gmail у мобільному.
 • Перехід проекту. Ви знайдете своє повідомлення (текст) там.

0

У мене є скайп на ПК та телефоні. якщо мені подобається URL, я можу вставити його туди і надіслати на будь-яку адресу, то він також з’явиться на моєму телефоні.


0

Ви також можете спробувати цю онлайн-утиліту: CopyPasteThis.com http://www.CopyPasteThis.com

Це онлайн-утиліта, тому не потрібно завантажувати жодних додатків.


0

Я рекомендую My-Clipboard.com , вставте з телефону (браузер / додаток), потім відкрийте у браузері на ПК та натисніть копію :)


0

Багато хороших рішень у цій темі, моя пропозиція - це Snapcopy ( http://snapcopyapp.com/ ), яким я користуюсь вже деякий час і робить саме те, що потрібно ОП. Ура!


1
Чи можете ви надати кроки, щоб використовувати це для досягнення мети?
Firelord

Впевнені: 1. Встановіть додаток 2. Встановіть хромоване розширення 3. Скопіюйте, вставте
Faldo
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.