Завантаження Market Market завжди не вдається / ніколи не починається


11

Новий LG GT540, все працює, крім ринку. Якщо натиснути "Встановити" на будь-який результат програми, сидячи на "Початок завантаження ..." протягом декількох секунд, потім, як тільки він зміниться на "Завантаження ...", він не вдається "Завантажити не вдалося, будь ласка, спробуйте ще раз".

Це не дублікат " Іноді оновлення Market зациклюється на завантаженні, як я можу скасувати? "що" іноді "і про скасування. Відповіді не працюють / не мають значення. Він також не є дублікатом " Android market - проблема завантаження програм ", який знаходиться в "Початок завантаження ..." протягом декількох годин.

В Інтернеті плаває кілька рішень, але, як і я, схоже, це не вирішує для величезної кількості людей. Я вважаю, що з завантаженням з ринку існує більше 1 помилки, але до них звертаються як до одного.

По-перше, існує проблема, пов'язана з GTalk. Це не має значення в даному випадку. GTalk входить правильно і працює. Вихід із GTalk та повернення в систему нічого не вирішує. Видалення даних із додатка GTalk та / або Google Apps та перезавантаження телефону не відбувається. Це не проблема GoogleMail / GMail, оскільки цього немає у Великобританії та завжди був обліковим записом GMail.

По-друге, це не вирішується, видаляючи кеш / дані з Checkin Service / Downloader / Market і т. Д. Я зробив це очищення / призупинення зупинки на ВСІХ програмах, запропонованих у мережі, і перезавантаженні телефону. Це було зроблено кілька разів без ефекту.

По-третє, також не працює заводський скидання. Має сенс враховувати, що така поведінка виявилася прямо невдалою.

EDIT : Я також спробував зняти SD-карту, вийняти її, перезавантажити телефон і намагатися завантажити без різниці.

EDIT 2 : Очищення всього та вхід на Ринок із абсолютно новим обліковим записом не мало значення.

Будь-які інші ідеї, що є причиною проблеми , і як її усунути ?


Ви пробували через з'єднання Wi-Fi? Може бути , мережеве обмеження
ГЕРІ

У мене є HTC Desire HD, який ідеально працює з того самого місця, а не на WiFi. Буквально спробували це прямо біля вежі, коли виходили в місто без різниці.
Ден МакГрат

Відповіді:


4

Причиною цих проблем є помилка в Google Framework Services, принаймні в 2.1 та 2.2.

Мені вдалося виправити це тимчасово, очистивши кеш для всіх програм Google - GFS, Talk, Voice, GMail, Market тощо., Але я не вірю, що існує постійне виправлення. Можливо, в 2.3, я ще цього не маю на своєму телефоні.


Це звучить як одне з інших питань. Я очистив ВСЕ, а потім перезавантажив телефон без різниці. Я думаю, якщо я скажу дружині, що вона повинна ввести свого користувача Gmail / пройти ще раз ... хаха. Це на Android 1.6 btw.
Ден МакГрат

Оскільки це та сама проблема з тими ж додатками, я все одно здогадаюсь, що це та сама помилка, навіть якщо вона загострюється у вашому випадку. У вас є кілька облікових записів Google на телефоні? Мені стало цікаво, чи це може викликати.
Матвій

2
Ну не дуже. У багатьох інших випадках GTalk також має проблеми. GTalk у цьому випадку працював бездоганно. Це також велике значення для безлічі облікових записів Google. Це телефон моєї дружини, і він налаштовується лише за допомогою акаунта в gmail.
Ден МакГрат

Ах, я неправильно інтерпретував "Вихід з GTalk і назад нічого не робить", це означає, що ви не можете вийти.
Матвій

3

Це проблема облікового запису Google або проблема комбінації програмного забезпечення телефон +? Чи можливо ви використовуєте той самий обліковий запис Google в іншому телефоні (або інший обліковий запис Google на телефоні LG, оскільки, здається, ви його скинули кілька разів)?


На жаль, абсолютно новий рахунок не змінився, на жаль.
Ден МакГрат

1

Я видалив усі оновлення додатка Market (Android 1.6) і з тих пір можу успішно завантажувати нові програми / оновлення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.