Чому / sdcard / перетворився на / sdcard / 0 / з 4.2?


20

Я ніколи цього не бачив, тому я припускаю, що це сталося, коли я оновив до 4.2: я досить впевнений, що /sdcard/раніше брав мене прямо до моєї sdcard, але тепер, коли я йду цим шляхом (наприклад, у відновлення CWM ) Мені потрібно піти /sdcard/0, там теж /sdcard/legacyраптом стукає.

Що це за папки і чому вони з'явилися?

Відповіді:


23

Це стосується багатокористувацької функції, включеної в JellyBean 4.2 (не 4.1). Для обробки окремих облікових записів частини структури каталогів потрібно було змінити. /sdcard/legacyнаприклад, завжди вказує на каталог, який зараз увійшов користувач.

Наразі я не можу знайти документ, де я читаю деталі, тому не можу зв’язати жодне джерело. Але маючи на увазі вище сказане, легко здогадатися, що /sdcard/0, швидше за все, це будуть власники пристроїв (або "перші користувачі" - "перший користувач" завжди ставав "власником пристрою", тільки цей користувач може створювати додаткові облікові записи) sd картка тощо. Я додаю посилання на джерело, як тільки зможу його знайти.

EDIT: Одна зі сторінок, з якої я отримав цю ідею, - AndroidNext . 1droid дає інше пояснення, коли мова йде про sd-карту:

Завдяки Android 4.2 компанія Google представила декількох користувачів як нову функцію. З метою розміщення кількох користувачів Google тепер надає кожному користувачеві свою власну папку для зберігання. Якщо ви оновили до 4.2 з 4.1, то програма 4.2 ROM шукатиме певний файл у / даних, щоб визначити, чи потрібно йому переміщувати всі ваші файли до нової багатокористувацької структури даних. За замовчуванням 4.2 переміщує всі / data / media на / data / media / 0.

Проблема виникла, хоч із користувацькими стягненнями. Спеціальне відновлення зберігає папку / data / media під час заводського скидання. Коли ви скинете заводські налаштування та знову завантажите 4.2 ROM, то 4.2 ROM знову перемістить усе в / дані / носії. Він буде мігрувати ваші файли кожного разу, коли ви скинете заводські налаштування. Ця багаторазова міграція спричиняє те, що деякі люди перенесли свої файли в / sdcard / 0 або even / sdcard / 0/0 і т.д.

Таким чином, це насправді пов'язане з новою багатокористувацькою функцією - так чи інакше.


Ви джентльмен і науковець, чудова відповідь. Ваша теорія про те, що 0 бути першим користувачем, також має сенс, оскільки у мене є лише один користувач, і /sdcard/0це єдиний "номер каталогів", який існує.
pzkpfw

Для цього також є пояснення Дена Моррілла, чому Android перейшов з USB Mass Storage до MTP-доступу для внутрішнього сховища, який торкається питання "підробки" / sdcard / fodler androidpolice.com/2011/11/18/…
GAThrawn

Хоча я категорично не згоден з ним у питанні "вибору файлів" (я вже давно робив закладки на цій статті). Ми тут не в Купертіно, ні ми не Gnomish. Нам не потрібно приховувати речі та розповідати користувачеві, що він насправді хоче (хоча він "ще може не знати"). Я віддаю перевагу варіантам, які б налаштування не встановлені за замовчуванням. Зробіть це загальним перемикачем у конфігурації: "Так, я зрілий користувач" / "Ні, мені більше подобається, що інші люди вирішують за мене" ... Окрім цього: Добрий момент :)
Izzy

В Android6 (Marshmallo) / storage / emulated / legacy стає порожнім (принаймні, на пристроях Nexus), де перед оновленням до Marshmallow він містив те саме, що / storage / emulated / 0
Gili Nachum
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.