Nexus 7 після оновлення до Android 4.2 не відображатиметься як диск у Windows у режимі MTP


37

Він працював просто чудово, тоді я приєднався до 4.2 та включив параметри розробника (той чи інший повинен його зламати), і з тих пір він перестав працювати, він відображається як пристрій камери, але якщо я зміню його на MTP, це не буде ' t працювати.

Я спробував вимкнути параметри розробника, я спробував перевстановити драйвери та кілька інших речей.

Як змусити його знову працювати так, як це було в 4.1, коли він працював навіть тоді, коли налагодження usb увімкнено? Тепер це взагалі не буде працювати.


Відповіді:


48

Що працювало для мене (у Windows):

  1. Підключіть Nexus 7 до комп'ютера за допомогою кабелю USB.
  2. Відкрийте Диспетчер пристроїв: Пуск -> Виконати (або Win+ R), введіть: devmgmt.mscі натисніть клавішу Enter. Це відкриває диспетчер пристроїв.
  3. Знайдіть "Android Composite ADB Device" біля верху та розгорніть вузол. Двічі клацніть на пристрої. (Примітка. Вибачте, я його більше не бачу, тому його можна назвати трохи інакше.)
  4. У вікні властивостей, що з'являється, видаліть драйвер. Ви також повинні видалити поточний драйвер.
  5. Відключіть планшетний ПК та підключіть його знову.

У цей момент міну визнали за Nexus 7 замість пристрою Android ADB і дозволили мені знову передавати файли.

Я не впевнений, як це вплине на налагодження (особливо якщо ви видалите старий драйвер), але він працював на мене після днів пошуку.


11
Це працювало і для мене, але просто для підтвердження потрібно "перевірити поточний драйвер"!
mdelolmo

Наведені вище кроки працювали для мене, після чого я перевстановив драйвери USB від Google після оновлення їх до менеджера SDK, і він виявився як в Explorer, так і через ADB.
Джим Маккіт

+1 Видалення драйвера має значення. Однозначно роби це.
Даніель Чапман

Наведені вище кроки працювали для мене, після чого я перевстановив драйвери USB від Google після оновлення їх до менеджера SDK, і він виявився як в Explorer, так і через ADB. На додаток до цього мені довелося скасувати авторизацію комп'ютера з налаштувань пристрою Android (nexus4), а потім відключити-увімкнути налагодження, а потім знову підключити пристрій до windows через usb.
hB0

Доза не працює для мене, оскільки мій пристрій повністю непомітний для менеджера пристроїв. Там ніде немає запису для мене, щоб натиснути на.
Елліот

4

ОКОНЧИЙ УСПІХ

Спробував вище кроків. Спроба підключити Nexus 7 до Win7-64. У пристрої управління комп'ютером / диспетчером пристроїв / портативних пристроях раніше говорили Nexus 7, тепер він говорить про MTP USB Device і має! із цим пристроєм не можна запустити. (Код 10). http://pcsupport.about.com/od/findbyerrormessage/a/code-10-error.htm По суті це означає видалення всіх пристроїв та їх перевстановлення. Це я зробив із трьома іншими своїми пристроями та Nexus7. Був USB-концентратор, на якому були підключені ці троє, тому я просто відключив цілий концентратор. Повторно підключив Nexus7 до USB, він знайшов його (коли я перейшов до управління дисками і зробив пересканування). Як тільки Nexus7 був розпізнаний, я знову підключив концентратор і все знову було добре.


7
На сайтах StackExchange ".. вище кроків .." нічого не означає, оскільки відповіді сортуються за оновленнями. Якщо ви думаєте, що відповідь вам допомогла, замість цього виправте її. :)
geffchang

2

Ця помилка трапляється в деяких випадках під час оновлення. Я виправив шахту, швидко перемінившись між MTP та камерою з відключеним USB, потім знову повернув її до MTP, і він спрацював нормально, коли я знову підключив USB

Щоб змінити ці налаштування, перейдіть у меню Налаштування> Зберігання. Потім натисніть маленьку кнопку меню у верхньому правому куті та натисніть кнопку З'єднання USB-комп'ютера.


2

Я продовжував отримувати "Цей пристрій не може запуститися. (Код 10)." а через години багаторазової перевстановлення драйверів все, що потрібно для усунення проблеми, було перезавантаження фактичного телефону.

Підсумовуючи це: не припускайте, що Windows винна, це може бути телефон. Спробуйте перезавантажити його після встановлення нових драйверів.


1

У мене таке ж траплялося навіть зі мною. Я закінчила роботу, перейшовши до диспетчера пристроїв та видаливши пристрій (він відображався як телефон Samsung). Потім я відключив її від мережі, підключив її назад, і вона знову була встановлена ​​автоматично, добре працювала і відображалася в режимі MTP як Nexus 10.


-1

Спробуйте ввімкнути налагодження через USB в параметрах для розробників. Це працювало для мене.


2
Він спробував це, саме так я вважаю, що біт "я оновив до 4.2 та включив параметри розробника".
Арахіс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.