Як я можу відстежувати та реєструвати режим та швидкість підключення до даних, а також вести журнал із місцезнаходженням


16

Я хотів би зрозуміти, який тип з'єднання та теоретична швидкість передачі даних використовує мій телефон для з'єднання даних та як він змінюється в різних місцях. Я не шукаю фактичного тесту на швидкість передачі даних, як speedtest.net, а скоріше реєстрацію типу з'єднання даних (GPRS, HSDPA, HSDPA +) та конкретних категорій модуляції та UE ( див. Таблицю для обладнання користувачів (UE)) категорій у цій статті ).

Ця інформація повинна бути доступна з радіо телефону, фактично не надсилаючи додаткові дані через мережу.

Мені хотілося б, щоб ця інформація була зареєстрована разом із грубим розташуванням, можливо, як фоновий процес (який запускається лише тоді, коли з'єднання для передачі даних активне, щоб не розряджати акумулятор).

Відповіді:


2

Я думаю, що потрібні вам мережеві дані доступні через logcat. Переглядайте мережевий буфер свого телефону, використовуючи або alogcat (Android 4.0 і новіші версії), або adb (будь-який, але необхідний для Android 4.1 та новіших версій) . Мені довелося використовувати цей вислів у adb:

adb logcat -b radio GsmSST:D *:S

Отриманий список включав записи журналу, як описаний нижче:

D/GsmSST  (  707): [GsmSST] handlPollStateResultMessage: GsmSST setDataRegState=0 regState=1 dataRadioTechnology=9

Це від Galaxy Nexus, який є GSM - якщо ваш телефон CDMA, він буде виглядати зовсім інакше і знадобиться інша команда adb. Зверніть увагу на dataRadioTechnologyпорцію. Зробіть невелике тестування, щоб визначити, що означають цифри (мій Google-foo недостатньо добре працює, щоб знайти відповідь в Інтернеті).

Тоді, все, що вам потрібно зробити, - відстежити своє місцезнаходження, використовуючи будь-який спосіб, який вам подобається. Співвіднесіть висновок logcat з журналами своїх локацій, використовуючи часові позначки і подивіться, що ви отримаєте!


1

Тут є відповідь на побічні шляхи: чи налаштовано середовище розвитку андроїд / затемнення? У мене немає конкретної відповіді, але перегляд файлів журналів у багатослівному режимі без включених фільтрів покаже вам майже все, що робить телефон (... або принаймні те, що програмісти вирішили відзначити у файлах журналу. Ми програмісти часто лінуються і забувають вимкнути журнали після того, як ми налагодимо налагодження.) Отже, принаймні, журнали можуть виявити, які послуги радіо / підключення активні. І звідти ви можете знайти через Google деяку інформацію про будь-які інтерфейси, які вони відкривають. Перегляд файлів журналів виявляє багато цікавих речей.1

Я не думаю, що він реєструє місце розташування, але я думаю, що він робить більшість всього іншого, що ви шукаєте:

Мережевий журнал

Я використовую його раз у раз для моніторингу чистого трафіку, і він працює дуже добре.


1

Спробуйте мережеву швидкість https://play.google.com/store/apps/details?id=netspeed.pt Він записує всі ваші дані разом із типом. Очевидно, він не буде реєструвати ваше місцезнаходження. Я використовую його щоразу. Її розмір складає всього 43 кб і безкоштовно. Спробуйте.


Я використовую мережеву швидкість досить давно. Він вказує лише на пропускну здатність даних. Як я вже згадував у початковій публікації, я шукаю спосіб реєстрації типу з'єднання (GPRS, HSPA, LTE тощо) та специфічної модуляції (теоретична швидкість передачі даних), яку мережа підтримує / надає в заданому геолокації . Поки що я не знайшов нічого, що це робить.
tim11g

1

Я використовую програму Stats Free . Він не тільки показує вам дані, передані через GPRS / HSDPA та WiFi (окремо). Він навіть показує вам дзвінки та журнали повідомлень.


Посилання на додаток більше не працює
rjdkolb

-3

Налаштування> Використання даних записує весь мережевий трафік, доступний з желе Bean


5
Будьте більш конкретні у своїй відповіді та надайте відповідь, яка повністю враховує те, що шукає ОП.
ZnewmaN

Звідки ця швидкість передачі даних та тип з'єднання, як вимагає ОП? "Кількість даних, що використовуються на додаток" не запитували. Більше того, немає запису "десь" (ви, мабуть, посилаєтесь на Налаштування-> Використання даних? ).
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.