Не вдається розблокувати мій пристрій Android, оскільки немає підключення до Інтернету?


80

У мене є пристрій Android, на якому працює Android 4.0.3 (або щось подібне).

Мій маленький брат вирішив спробувати відгадати шаблон мого блокування екрана днями, і в кінцевому підсумку закрив мене.

З тих пір я не зміг увійти до планшетного ПК за допомогою даних свого облікового запису Google. Я вказав правильні дані для входу, однак він говорить, що вони невірні. Чи можна це пов’язати з тим, що у мене немає підключення до Інтернету?

У мене немає підключення до Інтернету, оскільки пристрій працює лише через WiFi, а WiFi наразі вимкнено. Я не можу його ввімкнути, оскільки я заблокований.

Як я можу увійти до свого планшетного ПК, не витираючи дані користувача?


3
Удачі! Навіть на це немає відповіді: android.stackexchange.com/questions/33063/…
geffchang

3
Ніколи не даруйте свій планшет нікому, це ж стосується і смартфонів, не звучаючи відсторонено або як би " недовірившись ", але це дуже легко для інших, коли вони покладуть на нього руки, зіграти на вас практичний жарт або навмисно подарувати вам горе! :)
t0mm13b

1
@LiamW: o Це жахлива річ! Треба було сказати: "Зачекайте, поки я скажу вашій мамі та татові ...", щоб ваш маленький брат задумався двічі! :)
t0mm13b

1
@ t0mm13b Ось що він погрожував мені зробити! Як я вже сказав - немає вибору;)
Ліам Ч

1
Використовуючи двофакторний auth? Спробуйте вимкнути його (з іншого пристрою / машини).
gary

Відповіді:


63

Навіть на цій стадії існує кілька способів. Я спробую підсумувати стільки їх, скільки пам’ятаю / знаходжу. Крім того, я не обмежую це лише одним пристроєм - але намагайтеся охопити якомога більше, тому це буде корисно якомога більше читачів. Коли ви зберігали тег пристрою від свого запитання, усі вони повинні його знайти :)

Усі пристрої: якщо ваші облікові дані не прийняті, хоча вони правильні

Іноді ця частина здається помилковою, тому на цій сторінці перелічено декілька робочих ситуацій. Серед них:

 1. спробуйте ввести null як пароль. (разом з вашим іменем google; відповідно до цієї сторінки це має бути буквальний термін null)
 2. спробуйте ввести своє ім’я користувача без @ gmail.com
 3. Поєднайте 1 і 2
 4. Спробуйте звичайну процедуру відновлення пароля з GMail.com і починайте з 1.

Усі пристрої: обхід блокування екрана за допомогою спеціального додатка

ОНОВЛЕННЯ: Додаток, згаданий у цьому рішенні, більше недоступний. Натомість Reset Screen Lock має зробити те саме.

За словами TheUnlockr , проблему слід вирішити дуже просто:

 1. Перейдіть до веб-версії Google Play.
 2. Увійдіть в обліковий запис Google, пов’язаний із вашим пристроєм Android.
 3. Встановіть обхід екрана блокування (на жаль, платний додаток зараз).
 4. Перезавантажте пристрій.

Ще одне джерело, що згадує про це, є UltraTechy.Com , який містить ще кілька пояснень. Відповідно, додаток обійде блок "занадто багато спроб", тож ви зможете знову отримати доступ до свого пристрою (наприклад, зробити повне резервне копіювання перед його скиданням). Як тільки це додаток буде видалено, "занадто багато спроб" знову почне діяти негайно. Отже, вони додають ще кілька кроків:

 1. Перейдіть у Налаштування → Облікові записи та синхронізація
 2. У розділі Керування обліковими записами видаліть усі акаунти, окрім свого облікового запису Google. (це повинно включати ваше ім’я користувача та пароль Google)
 3. Перейдіть до Установки → Програми → Керування програмами . Знайдіть обхід блокування екрана та видаліть додаток. (це негайно спричинить екран "занадто багато спроб візерунка")
 4. Щоб остаточно розблокувати телефон, використовуйте своє оригінальне ім’я користувача та пароль Google
 5. Введіть новий шаблон безпеки двічі, щоб закінчити

Усі пристрої: розблокувати через Інтернет

Якщо ви все ще знаєте свою схему (і лише ваш маленький брат грав із вашим пристроєм) та готові вхід / пароль вашого облікового запису Google, UltraTechy.Com пропонує інший підхід:

 1. За допомогою комп’ютера увійдіть у свій обліковий запис Google
 2. Перейдіть за цим посиланням безпосередньо - https://accounts.google.com/IssuedAuthSubTokens АБО натисніть електронну пошту у верхньому правому куті, виберіть Налаштування облікового запису , а потім натисніть "Відвідати попередню версію екрана облікових записів Google" внизу, натисніть «Авторизація програм та сайтів» у розділі Особисті налаштування → Безпека .
 3. У розділі "Підключені сайти, додатки та послуги" - "Скасувати доступ" свого облікового запису Google за допомогою Android. На екрані відобразиться повідомлення "Ви успішно скасували доступ до повного доступу до облікового запису"
  [Альтернатива на крок 3 - Якщо ви вже підписалися на двоступеневу авторизацію раніше і зможете генерувати новий пароль для додатка внизу, продовжуйте генерувати новий пароль і використовуйте цей пароль, щоб розблокувати ваш пристрій]
 4. Введіть логін та пароль Gmail на своєму пристрої. Тепер він прийме ваші дані для входу та покаже екран візерунка. Введіть «правильний» шаблон і ви побачите головний екран.

Усі пристрої: відключити блокування візерунків через ADB

За даними цього джерела , існує спосіб відключити блокування шаблону через ADB. Однак до цього є кілька вимог:

 • Ваш пристрій, мабуть, має бути вкоріненим
  (не згадується там, але база даних, яку нам потрібно оновити, належить системі / системі, і ніхто інший не читав і навіть не записував доступ до нього. Також видалення файлів /data/systemнавряд чи буде дозволено без)
 • На пристрої має бути ввімкнено налагодження USB (користувачі, котрі вкорінені: ви також можете завантажитися у відновлення, де налагодження USB не потрібно - але вам може знадобитися вручну встановити /dataрозділ)
 • Android SDK повинен бути встановлений на вашому комп'ютері
 • пристрій повинен бути підключений та підключений через USB
 • вам потрібен командний рядок на комп’ютері

У командному рядку введіть наступне:

> adb -d shell
# sqlite3 data/data/com.android.providers.settings/databases/settings.db
sqlite> update system set value=0 where name='lock_pattern_autolock';
sqlite> .exit
# exit

(Відповідно до коментаря Kay , на Android 2.3.7 заяву SQL слід читати update secure set value=0 where name='lock_pattern_autolock';- принаймні з CM7 на HTC Desire)

Тепер відключіть і вимкніть живлення телефону, увімкніть його, і блокування зразка не повинно бути.

За словами Geeknizer , слід виконати кілька додаткових корисних кроків: Після перезавантаження знову використовуйте оболонку ADB і ...

adb shell rm /data/system/gesture.key

Потім знову перезавантажте. Під час перезавантаження пристрою ви все одно побачите екран блокування малюнка. Але ось суть: просто спробуйте будь-яку випадкову схему, і вона може розблокуватись, а потім видаліть шаблон із налаштувань.

Підказка: якщо додаток " Налаштування " виходить з ладу при спробі встановити новий шаблон, видаліть усі .key та locksettings.db*файли /data/system(див. "Детальніше" нижче).


Деякі додаткові примітки від цього коментаря по krlmlr :

 1. Монтаж /dataбуде необхідний. Це можна зробити за допомогою mount /dataviaadb -d shell
 2. Якщо sqliteдвійковий файл недоступний на пристрої, ви можете adb pullскопіювати файл бази даних на комп'ютер, відредагувати його (наприклад, за допомогою SQLiteMan і, нарешті, використати adb pushдля його заміни на пристрої
 3. На його пристрої Android 2.x повинна була бути команда SQL update secure set value=0 where name='lockscreen.lockedoutpermanently';

Усі пристрої: Подібна річ без ADB

Для тих, хто не має активованої USB-налагодження на своєму пристрої, може виникнути обхід за допомогою миттєвого блискавки, як описано тут . Для цієї процедури потрібен zip-файл (який можна знайти на пов’язаній сторінці), редактор, зайняту скриньку та корінь на пристрої, плюс пристрій потрібно вкорінювати. Обширна процедура - занадто довга, щоб сюди було включено. Оскільки це не допоможе і без блискавки, ви повинні перейти за посиланням для цього.

Телефони: використовуйте отвір для відключення блокування

Якщо це телефон - тобто якщо ви можете надіслати йому голосовий дзвінок - можливо, ви зможете скористатися "отвором у безпеці", як описано тут :

Зателефонуйте собі з іншого телефону, відповідь, повісь, відразу після закінчення повісини почніть натискати кнопки, як божевільний, протягом <30-60 секунд, що закінчується вашою домашньою кнопкою (може знадобитися певний час, щоб виправити час). Зайдіть у налаштування та відключіть блокування шаблонів.

Однак, мабуть, це може залишити вас без захисту після того, як вам потрібно перевірити старий метод, перш ніж зможете скинути його на новий. Але все ж я не намагався: можливо, ігнорується "невдалі спроби" в цьому місці.

Телефони: використовуйте отвір, щоб створити новий рахунок

Для телефонів ця робота погана, згідно з цим повідомленням :

 1. зателефонуйте на пристрій з іншого телефону (або зателефонуйте другові)
 2. відповідь на дзвінок, не завись
 3. використовувати backключ ( НЕhome ключ) знову і знову. Це в кінцевому підсумку перенесе вас на головний екран
 4. перейдіть у Налаштування → Облікові записи Google та додайте новий обліковий запис Google. Увійдіть за допомогою цього нового облікового запису
 5. після того, як він прийме нові облікові дані облікового запису та ввійде в систему, повісьте трубку та поверніться на екран блокування.

Тепер використовуйте дані нового облікового запису Google, щоб обійти заблокований екран (за допомогою кнопки "забув").

Користувачі Samsung із ПК під керуванням Windows

На GSMHosting.com можна знайти рішення в один клік, яке заявляє, що може вирішити проблему. Згідно з великою подякою, яку отримав плакат, він, здається, працює. Ви можете завантажити там виконуваний файл Windows, підключити телефон до комп'ютера та натиснути ...

Криміналістика

О так. Ті хлопці, які працюють у судах, поліції, спецслужбах, корпоративній безпеці ... Вони також мають способи. Приклад потрібен? ViaExtract на ViaForensic може навіть декодувати блокування шаблонів ! Тож не думайте, що ви непорушні. Хоча: це тут згадується лише для повноти - я не думаю, що ти можеш легко взятись до цього :)

Більше

Можливо, буде більше альтернатив цьому. Якщо я випадково натрапляю на них, я сподіваюся, що знову пам’ятаю, щоб оновити свою відповідь;)… І ось ми продовжуємо:


Трюк "Вимкнути блокування візерунків через ADB" змушує мене відтепер відключати налагодження через USB!
Вільям С

1
Дякуємо за ваше детальне пояснення, мені вдалося розблокувати за допомогою налагодження USB у режимі відновлення. Кілька підказок: 1) Як ви зазначили, монтаж dataпотрібен: mount /dataу adb -d shellроботах. 2) sqlite3не було доступно на пристрої. Мені довелося витягнути файл, відредагувати локально і відштовхнути його за допомогою adb pull /data/...та adb push settings.db /data/.... 3) Зрештою, мені довелося сказати update secure set value=0 where name='lockscreen.lockedoutpermanently';на своєму пристрої (Android 2.x, розкажіть, як дізнатись інформацію про пристрій, який мені потрібно розповісти ;-))
krlmlr

1
"Пароль програми" (під Unlock Via Web) працював для мене, і це було дуже просто, дякую! (Галактика S2).
MGOwen

1
Дякую за це. Я використовував метод бази даних / ADB. Однак були деякі відмінності, які, можливо, варто згадати. Моя база даних була /data/system/locksettings.dbна CM12. Крім того, у мене не було доступу через adb (несанкціонований), тому я перетягнув файл на зовнішню SD-карту за допомогою Aroma FM v1.91 (v2.00 не працював для мене) та відредагував їх на ПК.
PurkkaKoodari

1
@Izzy Я, мабуть, забув подати заявку. У мене був CWM 6.x, який також не дозволив мені використовувати ADB для відновлення. Також я використав блискавку Aroma з тієї ж карти SD, яку я скопіював.
PurkkaKoodari

8

Тож те саме сталося і зі мною сьогодні - друг знайомився з моїм блокуванням шаблону - занадто багато спроб - попросив мене ввести свій обліковий запис і пароль google, але це не спрацювало, хоча я його правильно запам'ятав. Я спробував усі перестановки та комбінації та можливі паролі. Я читав кілька блогів, щоб знайти рішення (і щоб уникнути скидання заводських налаштувань). Що, нарешті, спрацювало дуже химерно - (продовжуйте клацати кнопку входу, не вводячи нічого, потім введіть щось випадкове і продовжуйте клацати. Потім введіть своє ім’я користувача (без @gmail) та свій пароль. Якщо вам пощастить, він попросить нова картина, і ваш телефон буде нормальним. Однак це сталося 4-5 після того, як він заблокувався, і після того, як я спробував все. Тож натискання кнопок, як божевільний, є єдиним знімком !! також завантажте "Блокування екрана для обходу Pro" наступного разу


0

Ось як я очистив пароль блокування екрана на своєму телефоні під керуванням CyanogenMod 11:

 • Завантажте команду відновлення TeamWin (або іншого, що підтримує adb),
 • Підключіть USB-кабель до комп'ютера та виконайте:

 

sudo -i
adb -d shell
mount /data
cd /data/system
rm gesture.key
rm password.key
 • перезавантажити

І наступного разу, коли ви захочете встановити новий шаблон, додаток налаштувань вийде з ладу - оскільки ви також забули його видалити locksettings.db*. Принаймні, про це вже повідомлялося недавно.
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.