Додаток з відкритим кодом / надійним вкоріненням для Android / Motorola Defy?


11

Я знайшов багато компільованих корінних подвигів для Android, але не багато вихідного коду.

Отже, як я можу довіряти експлуататору, здатному брати права SU на своєму мобільному пристрої? Як я можу бути впевненим, що всередині немає кореневого набору / бота / шпигунських програм?

Я, можливо, трохи параноїчний, але це дуже серйозне питання для мене:

Мій КПК містить багато приватної та секретної інформації (особистої та професійної), тож чи є надійний / безпечний спосіб викорінити пристрій Android? (Зокрема, дефект Motorola)


[EDIT]

Я наполягаю на цьому останньому пункті:

чи є надійний / безпечний спосіб викорінити пристрій Android? (Зокрема, дефект Motorola)

Хтось знає відкритий чи надійний додаток для вкорінення для Android та Motorola Defy зокрема?

Відповіді:


5

Доступний вихідний код для експлуатації adb, що використовується в інструменті superoneclickroot: http://stealth.openwall.net/xSports/RageAgainstTheCage.tgz .

Вам доведеться схрестити компіляцію RageAgainstTheCage.c (переглянувши її, звичайно, ...) для arm5, а потім зробити всю справу adb, описану, наприклад, тут, у потоці №. 844966 в xda-dev (моє одне посилання вже використано, вибачте).

Однак я не говорю з досвіду.


9

Можливо, відповідь проста, але якщо автор не надає вихідний код програми, і ви знаєте, що він не походить із надійного джерела, ви не можете бути впевнені, що він чистий.

Якщо це для вас високий ризик, ви, ймовірно, не повинні його використовувати.


1
Є багато розробників, які хоча б пояснюють свої методи, тому, сподіваємось, можна було б розробити програмне забезпечення для вкорінення.
Матвій
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.