Що змушує несподівано зупинити / призупинити відтворення музики?


11

Moto DROID v1 Android 2.2.1

Хтось ще відчуває відтворення випадкової музики, зупиняючи / призупиняючи свою слухавку? Чи знаєте ви, що це викликає, або як запобігти?

Я намагався докорінитись до проблеми, і я думаю, що це стосується служби відтворення музики. Я спробував кілька додатків (фондовий додаток Music, DoubleTwist, Cubed (3)). У кожному випадку поведінка однакова. Начебто випадковим і тепер очевидним тригером відтворення музики призупиняється / зупиняється. Я бачив це як із Bluetooth, так і без Bluetooth, wifi, Last.FM, скраблінг та навушники. Це не стосується сповіщень, оскільки я отримую електронні листи, текстові та інші сповіщення, і відтворення триває. Мої музичні файли зберігаються на картці MicroSD. Це може бути пов'язано із затримкою у завантаженні частини файлу?


Moto DROID v1 Android 2.2.1 Я теж відчував це з моменту оновлення Froyo. Я подумав, що це може щось робити, якщо акселерометр виявив удари, як це зазвичай буває в моїй машині або на прогулянці. Однак Pandora також випадково робив паузу, коли просто сидів за моїм столом.
joatis

Оновлення: я все ще отримую таку поведінку. Я спробував Winamp. Я спробував видалити всю свою музику за допомогою iTunes DRM. І все-таки пауза. Так само сталося, коли музичний додаток за замовчуванням відтворював трек під позначкою 1:49 з 2:37 доріжки Бека. Музичний додаток був на першому плані, телефон - у мультимедійному доку, а я використовую дротові навушники. Музична стрілка більше не знаходиться в системному треї, але додаток відображається. Індикатор 1:49 блимає. Коли я натискаю грати, музика продовжується.
JadeMason

У мене важливий етап 2 з цим питанням. Більше це на динаміках Bluetooth і гарнітурах, менше в автомобілях з кабелем. Іноді грати іконку там іноді немає. Видалені кліщі для завантаження текстів та інформації все ще трапляються. Трапляється на різних піснях та різних картах пам'яті. Ще гірше було, коли пісні знаходилися в окремих папках, тобто за виконавцем / альбомом тощо. Це призвело до замерзання телефону і довелося виймати акумулятор. Тепер mp3 знаходяться в 1 папці, просто отримайте цю зупинку. Майте 2000 mp3. Перевірив усі пісні за допомогою двох різних mp3-шашок. Всі теги нормально, я думаю. Використовуйте картридер для перенесення на формат телефону порожньої картки

Я зіткнувся з такою ж поведінкою з музичним плеєром на Dell Streak під керуванням 2.2 від оновлення OTA. Телефон прийшов завантажений 1.6. Виконали скидання заводу без везіння. Відбувається при використанні вбудованих динаміків або плагінських навушників. Хтось щось прикував до цього?

Щойно спробував нову версію програми Music з бета-версією хмари. Він все ще загадково призупиняє -_- додаток WinAmp, здається, не містить цього дефекту.
JadeMason

Відповіді:


2

Ви насправді в музичному додатку, коли це відбувається або це, коли він працює у фоновому режимі, і ви робите щось інше?

Якщо це останнє, це, швидше за все, у вашого телефону не вистачає пам'яті і вбиває послугу музичного плеєра.

Перейдіть у Налаштування -> Програми -> Запуск служб і перевірте, чи є якісь запущені служби, які ви можете видалити, які б звільнили деяку кількість пам'яті.

Щоб підтвердити, чи це проблема з пам’яттю, запустіть додаток реєстратора відразу після того, як додаток буде вбито, і перевірте, чи не зберігається повідомлення про пам'ять або відбувається збирання сміття.


1
Це відбувається незалежно від того, додаток на передньому плані чи фон, я бачив, що це відбувається в обох сценаріях. Екран програми показує, що пісня просто призупинена в якійсь випадковій точці. Я перевірив використання пам’яті і в мене є достатньо місця для запасу. Це дійсно дратівливий клоп.
JadeMason

0

Це може бути поганий музичний файл. Той, у якому є помилки. Чи трапляється це з конкретними файлами?

Інакше може статися, що в Android не вистачає пам'яті. Це видно, коли значок стрілки відтворення у верхньому лівому куті зникає, коли музика зупиняється.


Я бачив обидва сценарії (музична стрілка зникає, стрілка музики зберігається). Музичний файл, який зараз відтворюється, чудовий, оскільки натискання кнопки відтворення знову для відключення пісні продовжить програвати решту пісні. Нещодавно я очистив усі мої музичні файли, на яких був iTunes DRM, щоб побачити, чи це може бути причиною цього. Побачимо, чи вирішує це питання.
JadeMason

0

Ви пробували різні гарнітури, якщо це саме ви використовуєте?

це здається, що ваша гарнітура сигналізує про паузу / відновлення, ви згадуєте, що це відбувається і на BT, тому мені цікаво, чи це щось пов'язане з розеткою для навушників, чи бруд в розетці, чи провал всередині провалу ...


Так, я спробував різні гарнітури (Bluetooth-гарнітура Rocketfish та навушники із цукерками із черепа). Поведінка відбулася з обома гарнітурами.
JadeMason

0

Я вважаю, що я вирішив проблему, повернувши телефон до заводських налаштувань. Після скидання до заводських налаштувань я більше не відчуваю загадкових пауз під час відтворення музики.

Моя рев. 1 Moto DROID був завантажений Android 2.1. Я запустив оновлення OTA до 2.2, а потім оновлення OTA до 2.2.1. Окрім проблеми з відтворенням музики, у мене також виникали надзвичайні затримки під час показу пускової установки після того, як телефон був у доці . Я не виконував скидання заводських налаштувань після завантаження двох оновлень OTA, тому я пройшов процес скидання заводських налаштувань. Домашній екран тепер відображається набагато, набагато швидше, коли виймаєте телефон із док-станції, і я не відчував проблеми з музичною паузою.


Я сподівався, що це не буде рішенням :)
msmucker0527

Можливо, це вирішено, оскільки скидання "очистило" ваші невикористані програми, які споживають пам'ять?
Продаж Дільсона
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.