Як я можу визначити, чи підтримує у моєму пристрої підтримка USB Host Mode (OTG)?


52

Деякі пристрої Android можуть діяти як USB-хост, так що ви можете використовувати інші USB-пристрої, приєднані до них. Наприклад, перегляньте або імпортуйте фотографії, збережені на камері з телефону, або скопіюйте файли на USB-накопичувач, приєднаний до планшета, підключіть повнорозмірну клавіатуру USB або мишу до планшета або використовуйте зовнішній пристрій GPS або wifi .

Як я можу зрозуміти, чи може це зробити мій пристрій?


На моєму планшеті з OTG це написано у специфікаціях на сторінці продукту в Інтернеті на Amazon. Подивіться на таблицю. Якщо він каже, що це є, ну ви йдете. Якщо ні ... я б сказав "ні". Зазвичай вони люблять "рекламувати" і "демонструвати" те, що може зробити їх продукція. (Навіть якщо ніхто, крім інженерів-електриків, не читає аркуші.)
Анонімний пінгвін

Відповіді:


52

Щоб використовувати приєднаний USB-пристрій, вам потрібно мати:

  • USB-кабель OTG (USB On-The-Go)
  • Драйвери USB Host Mode завантажені на ваш пристрій
  • Версія операційної системи Android, завантажена на цей пристрій, що підтримує хост-режим USB
  • Пристрій Android (наприклад, телефон або планшет), який має вбудовану апаратну підтримку хост-режиму USB
  • І нарешті, на вашому пристрої повинні бути драйвери для будь-якого пристрою USb, який ви підключаєте.

Операційна система

Підтримка USB Host Mode була представлена ​​у версії Android 3.1 (Honeycomb) , тож якщо на вашому пристрої встановлений Android 3.1 або новіший, тоді ви повинні мати необхідну підтримку для нього у вашій ОС, Android 4 також додає додаткову підтримку USB та OTG. Крім того, багато сторонніх ПЗУ додають підтримку хост-режиму USB до телефонів, які мають апаратну підтримку, але не мають необхідної підтримки ОС або драйверів в офіційній версії операційної системи.

Драйвери хост-режиму

Більшість пристроїв, які мають технічну підтримку та достатньо нову ОС, завантажуватимуть необхідні драйвери, щоб увімкнути режим хосту USB, але деякі - ні. Ви можете знайти програми драйверів у Play Store для деяких моделей, які не мають вбудованих драйверів. Деякі моделі з інструкціями та драйверами сторонніх виробників:

Кабель

Ви не можете просто використовувати звичайний USB-кабель. Оскільки ці пристрої можуть виконувати функції USB-«підлеглого» пристрою (наприклад, ви можете підключити їх до ПК та копіювати музику на телефон, або копіювати зображення з телефону) та USB-хост (наприклад, щоб ви можете підключити USB-накопичувач до свого планшетного ПК і скопіювати файли на нього або вимкнути його), їм потрібен певний спосіб сказати, яким чином вони повинні діяти в даний момент часу.

USB-кабель OTG ( USB On-The-Go ) - це те, що використовується для того, щоб сповістити ваш пристрій виконувати функцію хоста. Це як звичайний USB-кабель, але він має один із внутрішніх штифтів, підключений до заземлення на одному кінці, щоб дозволити цьому Пристрій знає, що він повинен виконувати функцію хоста (технічно штифти 4 та 5 мають короткий заземлення в кабелі OTG).

Крім того, оскільки більшість телефонів мають розетки для мікро-USB, але більшість USB-ключів мають "повнорозмірні" USB-розетки, оскільки нижче багатьох кабелів OTG є роз'єм USB-роз'єм micro-B на одному кінці, а жіночий роз'єм USB-A на інші для перетворення між роз'ємами різного розміру.

USB-кабель OTG Motorola)
Комплект для підключення камери Motorola, який представляє собою кабель USB OTG

USB-кабелі OTG можна придбати досить дешево в таких місцях, як eBay або на ринку Amazon, а також у багатьох невеликих магазинах електроніки. Ви також можете виявити, що виробник вашого пристрою продає офіційний, фірмовий, який часто називають "набором для підключення до камери" або "Кабелем з'єднання USB-накопичувача". Якщо ви сміливі, ви також можете знайти в Інтернеті різні підручники про те, як зробити власний OTG-кабель із звичайного USB-кабелю.

Драйвери USB-пристроїв

Коли ви підключаєте свій USB-пристрій до свого телефону або планшета Android, він повинен знати, що таке USB-пристрій і що з ним робити. Для таких звичних пристроїв, як USB-накопичувачі пам'яті або камери, які підтримують PPTP або USB Mass Storage, вони часто вже вбудовані в ОС. Для інших USB-пристроїв, наприклад Wi-Fi, 3G або Bluetooth-ключів, можливо, не існує драйверів, попередньо вбудованих в ОС, або лише драйвери для певних конкретних пристроїв.

Як все тестувати разом

Є кілька додатків, які допоможуть вам перевірити, чи є у вас все необхідне обладнання та програмне забезпечення для цього, наприклад, USB Host Diagnostics . Використовувати його для перевірки можливостей вашого пристрою дуже просто

  • Встановіть діагностику USB-хостів із магазину Play
  • Виконати його
  • Торкніться посилання Запустити діагностику та, дотримуючись вказівок, спочатку переконайтеся, що у вас на пристрої нічого не підключено, а потім підключіть пристрій (наприклад, флеш-накопичувач USB), коли буде запропоновано

Діагностика хостів USB працює

Якщо все працює, вам слід створити такий підсумковий екран, який показує спочатку декілька деталей про ваш пристрій та ОС, а потім повідомляє про те, чи говорить ваш пристрій, що він підтримує USB-хост-режим, а потім все важливе остаточне Вердикт, який дозволяє вам дізнатися, чи працював тестування доступу до хост-режиму:

Екран результатів діагностики хостів USB

Якщо все працює і додаток успішно виявив ваш USB-пристрій (показує, що ваш USB-хост-режим працює), ви повинні мати "Так" в кільцевих розділах, а також деякі деталі, що показують, скільки доступу мають сторонні сторони (тобто не вбудований ) додатки до пристрою. Якщо ні, то там повинні бути деталі, які допоможуть вам відстежити, де проблема.

Крім того , Chainfire, автор USB Host Diagnostics, має (довгий) перелік усіх звітів, які люди подали після запуску тесту на своїх пристроях. Ви можете подивитися свій пристрій у списку та побачити, чи пройшли усі тести з версією вашого пристрою та операційної системи чи ні. Подивіться свій пристрій тут: http://usbhost.chainfire.eu/


Chainfire також містить перелік усіх пристроїв, про які була подана інформація за допомогою програми діагностики, та отриманих ними результатів. Корисно, якщо ви хочете перевірити підтримку, перш ніж купувати пристрій.
Compro01

Спасибі @ Compro01 цього не помітили, додали примітку із згадкою про це посилання.
GAThrawn

Хтось знає, що samusng GT-S5830V підтримує OTG? будь ласка, ан, якщо ви користуєтеся будь-яким спеціальним ядром!
LOG_TAG

Чи відображається, яка версія USB OTG підтримується (наприклад, USB3 OTG проти USB 2 OTG)?
Алекс Ротберг
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.