Чи є команда чи програма, схожа на ipconfig?


24

Я хотів би бачити мої мережеві адреси на своєму телефоні. У Windows я можу використовувати ipconfigдля цього і ifconfigв Linux. Але як я можу бачити цю інформацію на своєму пристрої Android? Чи є програма або команда для цього?

Більш конкретно, я хотів би побачити, яку IPv4 адресу я отримую та яку IPv6 адресу я отримую, чи якщо я не отримую її.


Ви не отримаєте адресу IPv6, Android не підтримує його: android.stackexchange.com/questions/3718/…
Метью читайте

@Matthew: Я фактично отримую IPv6 адресу, але це повинен бути якийсь IPv4toIPv6 або якась локальна адреса, оскільки це не те саме, що я відвідую веб-сайт. І я не можу відвідати ipv6.google.com
Йонас

Ах, мій поганий. Це має бути "часткова підтримка", зазначена на форумі Google.
Матвій

@Matthew: Можливо, щось є і з моїм оператором мережі. Я фактично отримую від них локальну IPv4-адресу, це не те саме, що я бачу, якщо відвідую What is my IPслужбу. Ось цікава допис у блозі T-Mobile: Розумний чи божевільний? але я не маю T-Mobile в якості оператора мережі.
Йонас

Відповіді:


5

Спробуйте безкоштовний монітор ОС від eolwral. Ви можете бачити кожен фізичний або логічний мережевий інтерфейс із пов'язаними ipv4 / 6 та mac адресами, а також загальну Rx-рекламу Tx. Також у вас є відкриті підключення та багато іншого, досить дивовижного додатка безкоштовно, якщо ви запитаєте мене.


29

Android поставляється з ifconfig, встановіть термінальний емулятор і введіть "ifconfig eth0" або використовуйте "netcfg", щоб перерахувати всі доступні пристрої. Для використання ifconfig вам потрібен root.


3
Я пробував, Android Terminal Emulatorале нічого не буває, якщо виконую, ifconfigі якщо біжу, ifconfig eth0отримую eth0: No such device. Я протестував netcfgзараз, і він друкує список із IPv4, але інформації про IPv6 немає. Все одно, дякую.
Йонас

Інтерфейс за замовчуванням для 3G, схоже, названий rmnet0замість eth0мого Android, тому ifconfig rmnet0працює краще.
Йонас

2
ви можете використовувати "ifconfig wlan0" у своєму терміналі, якщо ви підключились до WiFi

Використовуйте netcfgдля отримання списку доступних пристроїв. Знайдіть коротке ім’я найімовірнішого пристрою (він повинен містити мережеву IP-адресу вашого пристрою, вказану поруч). Потім використовуйте ifconfig <shortname>. Наприклад, якщо netcfgпоказано, що wlan0фактична мережева IP-адреса вашого пристрою (не помилкова IP-адреса 0.0.0.0), то вам слід виконати, ifconfig wlan0щоб отримати детальнішу інформацію.
ADTC

@ Ziana Mitchell: Дякую за запропоновану редакцію, проте я відхилив запропоновану редакцію. Ваша редакція є хорошою інформацією, однак ви повинні вказувати її у власній відповіді, а не редагувати цю.
Лі Лі Райан

7

просто введіть netcfg

він буде перераховувати інтерфейс і працювати на будь-якому емуляторі терміналу. працює на самому телефоні або віддалено через adb.Немає netcfg на моєму пристрої 6.0.1, також не в зайнятому ящику.
m0skit0

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.