Чи підтримує Android підтримку IPv6?


28

Цікаво, чи має Android підтримку IPv6? Я чув, що телефонна компанія, яку я використовую, підтримує IPv6, і у мене є адреса IPv6, якщо я відвідую http://ipv6.whatismyipv6.net.ipv4.sixxs.org/ .

Але я не можу відвідувати веб-сайти лише для IPv6, як-от http://ipv6.google.com , чому це так? Чи підтримує Android підтримку IPv6?


Щоб отримати безліч інструментів IPv6 (та IPv4) на Android, ознайомтеся з моїм високо оціненим додатком. Його було самим верхнім додаток для IPv6 з 2011 року play.google.com/store/apps/details?id=com.tsts.ipv6&hl=en

Відповіді:


17

Що стосується Android 6.0, то, здається, більшість протоколів IPv6 підтримуються значними частинами, такими як DHCPv6. Перегляньте цю тему Google для отримання додаткової інформації, зокрема проблем, перелічених у цій публікації .


2
Як і для Android 7.0, питання все одно залишається тим самим.
Гаурав Канзал

7

Оновлення цього питання, щоб сказати, що, як і в Android 4.0, IPv6 досить добре підтримується. Досі немає візуальних індикаторів, що він працює / працює, але пристрої вибирають адреси IPv6 і намагаються використовувати їх за замовчуванням.


3
"досить добре підтримується", це абсолютно не виходить. Він підтримує отримання адрес і маршрутів, але не підтримує отримання DNS (або через RA, або DHCP), тому він непридатний для пересічного користувача.
WhyNotHugo-1

Android 5.1.1 підтримує IPv6. Тут ви знайдете скріншот команди консолі 'netstat' ( https://twitter.com/juan_domenech/status/732535218662412288 ). Ви також можете перевірити це, набравши в Google "що є мій ip" і спостерігати, чи є у вас IPv4 чи IPv6, що повертається (очевидно, лише в мережах IPv6 WiFi). Виявляється, що DHCPv6 зрештою не потрібен (тут може бути місце SLAAC).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.