Надання кількох файлів або папки в режимі офлайн на Диску Google


32

Чи є спосіб зробити кілька файлів або цілу папку доступною в режимі офлайн на Диску Google одночасно? Для офлайн-папки було б непогано, якби був якийсь спосіб, коли документ синхронізувався з ним, тоді документ завантажувався б автоматично, чи це можливо?

Мені зараз доводиться вибирати кожен файл окремо і робити його доступним у режимі офлайн, що стомлює.

Якщо в офіційному додатку Google Drive немає можливості зробити вищезазначене, чи є ще інші клієнти для Android, які б це дозволили?

Відповіді:


9

Виберіть усі файли (автоматично використовуючи параметр меню), а потім перемкніть перемикач "зробити доступним офлайн". Це збереже весь вибір на пристрої.

Ви можете вибрати папку, але Google відмовиться "надавати доступ офлайн". Замість цього зайдіть у папку та виберіть будь-яку кількість файлів для синхронізації, і батьківська папка, звичайно, також тепер буде створена.

Нарешті, є можливість автоматично зробити останні файли в режимі офлайн, але я не знаю, чи ці файли надаються постійно, наприклад, лише на пару тижнів.


1
це працює, але у вас не повинно бути вибраних папок. Інакше піктограми шпильки немає.
Вітас


3
Finally there is an option to automatically make recent files offlineде я можу знайти цей варіант?
orschiro

@orschiro Перейдіть на Google Диск, натисніть Налаштування> Загальне> Офлайн
Ілля Мюррей

6

Просто була така ж проблема. Згідно з цим запитом на функцію, ця функція дійсно не реалізована в поточній версії програми Google Drive для Android.

Мабуть, FolderSync це дозволяє (безкоштовна версія також працює). Вам потрібно буде додати Google Диск як обліковий запис для синхронізації, а потім створити нову "Folderpair", яка дозволяє поєднати локальну папку з віддаленою папкою з Google Drive. Кожна папка має багато варіантів того, як і коли синхронізувати між двома папками (в тому числі, в якому напрямку це має відбуватися тощо). Інтерфейс користувача не надто стрункий, але він робить свою роботу.


2

Як справедливо сказав UncleZeiv, додаток Google Диск не підтримує вибір декількох файлів для спільного використання чи інших цілей, але існує просте вирішення. Відкрийте drive.google.com у своєму веб-переглядачі та, якщо буде запропоновано, відкрийте його у своєму браузері, а не в додатку Диск. Якщо він відкриється в програмі накопичувача, тоді потрібно очистити цей замовчування в Налаштуваннях (Налаштування Android, а не налаштування вашого браузера чи диска) -> Програми чи щось подібне, а також очистити за замовчуванням диск. На сайті drive.google.com можна вибрати кілька файлів.


Це, здається, більше не діє.
Вітас

0

У поточній версії програми Google Диск (лютий 2019 р.), Якщо ви вибрали кілька або всі файли в папці, у нижній частині з'явиться панель; меню на цій панелі (в нижній правій частині екрана) містить опцію "Доступно в режимі офлайн", і воно стосується всіх обраних файлів. Я думаю, що це працює навіть для файлів, вибраних із декількох папок.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.