Як запобігти імпорту Google Music на всі .mp3 файли на пристрій?


20

Я хотів би мати кілька аудіокниг та / або подкастів на своєму Nexus 7, але кожного разу, коли я вставляю MP3-файли на пристрій, навіть якщо я створюю власну папку для цього чи якусь подібну, Google Music виявляє їх, а потім додає їх до його списку файлів.

Це проблема, тому що я хотів би мати можливість використовувати функцію "Перемішати все", але тоді вона закінчується перетасуванням у розділах аудіокниги. Я зовсім не хочу, щоб це було так.

Будь-яка порада?


4
Ви можете спробувати вписати .nomedia файл у папку, що містить mp3-файли - це зупинить Google Music, що відстежує треки.
Ліам Ш

Підказка "помістити файл .nomedia у папку" більше не працює. Усі файли будуть відскановані медіа-сканером (крім папки, яка починається з "."). Причина: Медіа-сканер використовується MTP, якому потрібні всі файли (і лише запасні ".xxx" файли)
ce4

@ ce4 Ви впевнені в цьому? Я використовую Galaxy Nexus та Nexus 7 під керуванням Android 4.2, і фокус .nomedia підтримує мене здоровим з часу Nexus One. Яку версію Android ви працюєте?
Рагд Хамзе

Не зовсім. Але Google Music та багато інших (наприклад, Галерея) використовують медіа-сканер, який більше не опускає папки, що містять .nomedia.
ce4

Я помістив .nomedia в папку і ТАКОЖ перейменував папку на ".audiobooks" замість просто "аудіокниги". Коли я перезавантажив пристрій, аудіокнига пішла зі списку музики Google. Отже, одна чи інша з цих речей справді працює. Що означає мод повинен закрити питання, я думаю? Я не впевнений, як це працює, якщо відповідь була в коментарях, а не як відповідь.
Локатор

Відповіді:


11

Але, незважаючи на коментарі щодо .nomedia-файлу, який не працює в новітній версії, на моєму повністю оновленому Nexus 7 (станом на квітень 2013 року) з використанням .nomedia-файлу перешкоджає скануванню та переліку файлів аудіокниги в Google Music.

Деякі надзвичайно спрощені тестування, схоже, вказують на те, що одного файлу .nomedia у верхній частині дерева каталогів достатньо, щоб запобігти скануванню всіх підкаталогів. У випадку, про який я розповідав у своєму запитанні, файл .nomedia у каталозі «аудіокниги /» не дозволив би сканувати всі книги, навіть якщо кожна книга була колекцією файлів .mp3 у власному каталозі.


1
Чи є зручний спосіб створити цей файл без допомоги комп’ютера?
Нік Т

2
У програмі для перегляду файлів, наприклад, ES File Explorer, ви можете легко створити файл. Її просто потрібно називати ".nomedia" як ім'я файлу, вам не потрібно вносити у файл будь-який спеціальний вміст або щось подібне.
Локатор

Схоже, це працює на моєму телевізорі Android 5.1.1. Я вбив музичний додаток, видалив дані музичного додатка і довелося перезавантажити. Не впевнений, чи потрібно мені видаляти дані музичного додатка чи ні, але я це зробив спочатку, цього було недостатньо, тому я це зробив ще раз і перезавантажив, і це спрацювало.
gman

3

Додавання .nomedia до верхнього рівня каталогу працювало для мене, але також довелося перевернути джерело з "On device" на "All music". Я використовую Android 5.0.1 на планшеті nVidia Shield.


2
Я щойно додав .nomedia до кореня, перейшов з "На пристрої" на "Вся музика", потім повернувся на "Тільки завантажений", і він працює.
Гай Старбак

2

Я помітив, що коли я додав .nomedia до своєї папки Podcasts (яку я не хотів показувати в моєму додатку Google Play Play), він зник лише після того, як я змінив джерело з "На пристрої" на "Вся музика" та назад знову. Тепер це працює, як описано вище. Мої підкасти були видалені з мого музичного плеєра, але все ще відображаються в моєму програвачі Podcast.


1

Використовуючи .nomedia (за допомогою ES File Explorer просто створити файл під назвою .nomedia типу Lokathor), усі мої дзвінки, подкасти та звуки сповіщень зникли з Google Play Music. Я використовую 5.1 на HTC M7. (8/4/15)


1

Запустивши Lollipop на Note 3, я додав .nomedia та перезапустив телефон, і він НЕ очистився. Потім я відвернув лише завантажений, і повернув його назад, і "перетасувати все" все ще не було очищено. Потім я знову перезапустив телефон, і він остаточно очистився.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.