Яка поведінка світлодіодного індикатора Nexus 4 за замовчуванням?


19

Яка поведінка індикатора Nexus 4 за замовчуванням ? Коли вона горить, якими кольорами та чому?

Офіційна документація Google Nexus 4 , очевидно, не покриває світлодіод. Я переглянув Google і знайшов додатки чи статті про те, як налаштувати поведінку світлодіодів, або відгуки, в яких згадується світлодіод, без додаткових деталей, але ніяких описів того, як він повинен працювати за замовчуванням.


2
і чому він не показує пропущені дзвінки?
Ялла Т.

2
API дозволяє розробникам вибирати колір для його програм. Як розробник, я думаю, що ця функція є досить цікавою, тому що я можу бути впевненим, що мої користувачі можуть легко розпізнати сповіщення з моїх додатків;)

Відповіді:


8

У 99% часу світлодіод означає "нове сповіщення про відпуск". Я не впевнений, як саме вибрано світлодіодний колір, але, здається, він базується на значку домашнього екрана програми; IMO має синю піктограму / світлодіод, Messanging (тексти) має зелений значок / світлодіод, а Gmail має деякий час значок / світлодіод. Колір відповідає кожному повідомленню програми, тож ви дізнаєтесь, який колір означає, який тип сповіщення.

Ви також можете керувати нею через додатки (і, мабуть, якось поправляючись із системними налаштуваннями): Light Flow може встановлювати кольори для сповіщень Nexus 4 на додаток . Я сам не пробував цього, але він вимагає підтримки Nexus 4.

Ви можете (я вважаю) всі кольори, які світлодіод може показувати в цьому (напрочуд довге) відео . Більшість обраних кольорів легко розрізнити будь-кого із типовим кольоровим зором. Якщо у вас часткова кольорова наочність або програми із перекриваються кольорами сповіщень, додатки, що змінюють колір сповіщень, можуть вам корисні.

Світлодіод також може блимати червоним, коли акумулятор надзвичайно низький, а пристрій інакше не вмикається.


0

Це залежить від програми. Наприклад, якщо я використовую Yahoo, він змінюється на фіолетовий.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.