Швидко відправити файл з телефону на ПК через Інтернет?


Відповіді:


17

Такий сервіс, як Dropbox, повинен зробити це за вас. Він синхронізує файли в Інтернеті, і тоді ваш ПК (із встановленим Dropbox) повинен їх зняти.


Звичайний застереження застосовується: "Ви копіюєте свої файли, хто-знає, куди в хмару, чи довіряєте ви постачальнику синхронізації файлів?"
Пісквор вийшов з будівлі

4

GTalkSMS може надсилати, переглядати та завантажувати файли зі свого телефону на Android через XMPP (gTalk). Це також віддалений SMS-сповіщувач і має різні інші функції.

Примітка: Відповідно до FAQ, я повинен розкрити, що я причетний до GTalkSMS. GTalkSMS - це програма для Android, що має ліцензію GPL з відкритим кодом. Кожен може зробити свій внесок.


2

Електронною поштою

Ну, звичайно, це працює, але я сподіваюся, що існує швидший, кращий і простіший шлях.


1

З такою кількістю альтернатив сьогодні найкращими варіантами є програма, яка дозволяє нам працювати з кількома рішеннями.

FolderSync і безкоштовна версія FolderSync Lite , обидва від Tacit Dynamics, доступні в Google Play Store, дозволяють нам робити саме це:

FolderSync дозволяє легко синхронізувати файли між хмарним сховищем та пристроями Android.

FolderSync - це програма, яка дозволяє просту синхронізацію з хмарним сховищем до та з локальних папок на картці пам'яті пристрою. В даний час він підтримує декілька облікових записів SkyDrive, Dropbox, SugarSync, Ubuntu One, Box.net, LiveDrive, HiDrive, Google Drive, Google Docs, NetDocuments, Amazon S3, FTP, FTPS, SFTP, WebDAV або Windows (Samba / CIFS), і планується підтримка більшої кількості платформ.

введіть тут опис зображення


0

MAXS (модульний Android XMPP Suite) здатний обмінюватися файлами через XMPP .

Примітка: Відповідно до FAQ, я повинен розкрити, що я причетний до MAXS. MAXS - це ліцензований додаток для Android з відкритим кодом GPLv3. Кожен може зробити свій внесок.


0

Якщо ваш пристрій Android і ПК перебувають у одній локальній мережі, наприклад, підключені до тієї ж точки доступу до Wi-Fi або того ж маршрутизатора / комутатора, і у вас встановлений Total Commander + плагін WiFi / WLAN, ви просто довго натискаєте кнопку> Надіслати на> Надіслати через Wi-Fi (Total Commander), а потім введіть відображену URL-адресу у вашому браузері. Або використовуйте QR-код, якщо ви хочете поділитися з іншим мобільним пристроєм за допомогою камери.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.