Що може грати Ogg Opus на Android? [зачинено]


28

Opus - новий формат з втратою з відкритим кодом, який замінює Vorbis і перевершує всі інші його власні альтернативи. Однак що грає Opus на Android? Поки що єдине, що я знайшов - це Firefox! Чому мій браузер може відтворювати Opus - і жоден із моїх музичних плеєрів?

Я навіть писав Алексу, розробнику PowerAmp, який він сказав:

щось подібне планується - ви можете дізнатися деталі тут: http://forum.powerampapp.com/index.php?/topic/1794-poweramp-todo-listfeatures-in-progress/

І це нічого не говорить про підтримку Opus у майбутньому?


"mx player" - це відповідь .. ^ _ ^

Відповіді:


19

Повідомляється, що VLC для Android підтримує opusформат. ( src )


1
Я регулярно використовую VLC на пристрої Android Nexus 5 для відтворення opus, і він робить свою роботу дуже добре. Він також досить стабільний - навіть якщо його все ще називають бета.
maxschlepzig

1
він справді відтворює файли opus, але я не можу повірити, що у нього немає варіанту перетасування ...
knocte

1
Зауважте, що додаток не знає налаштувань конфіденційності. Якщо у вашому приватному сховищі є музика, навіть якщо вона наразі розблокована, VLC не побачить її.
code_dredd

9

Згідно зі сторінкою підтримуваних форматів медіа Opus підтримується в основному з Android 5.0, але тільки в контейнері Matroska (.mkv). Xiph.org вики і IETF проект стверджують , що тип пантоміми для Ogg Opus файлів аудіо / Ogg. Щоб перевірити, я кодував файл Flac opusencі змінив розширення на, .oggперш ніж перенести файл на пристрій, завдяки чому він відображався та відтворювався в Google Play Music, але без метаданих, як теги та обкладинки, просто ім'я файлу.

Редагувати 2016-05-20: Я тільки що знову закодовав¹ кілька тестових файлів, .oggі вони чудово відтворюються в Google Play Music² . Базові поля тегів, які я використовую, виявляються, також вбудовується зображення альбому, а також файли AlbumArt.jpg.

Редагувати 2016-10-04: Я знайшов інформацію про проект для інкапсуляції flac-in-mp4 (можливо, це стосується зусиль Mozilla щодо підтримки FLAC у Firefox), а також про opus-in-mp4 . Я ніколи не думав, що це можливо чи вважатиметься впровадженим, але, здається, деякі люди в громаді працюють над тим, щоб залучити Opus та FLAC до MP4.


  1. Деталі кодування: джерело Flac 44,1 кГц, opusenc / libopus 1.1.2 з Ubuntu 16.04, бітрейт 112 кбіт / с, передача файлів через Syncthing (не потрібно, це я саме зараз використовую).
  2. Версія музики Google Play 6.8.2817A.2862803. Пристрій: Nexus 5 із CyanogenMod 13.0-20160514-Nightly на базі Android 6.0.1.

3
На Android 6 я виявив, що .opusфайли не збираються під час сканування бібліотеки, а просто перейменують той самий файл, .oggі він працює добре; збирається, метадані розбираються та відтворюються.
artfulrobot

2
Так, підтримка додана в Android 6 (зефір). Ви можете побачити його тут: android.googlesource.com/platform/frameworks/av/+/… (порівняйте з Android 5 тут: android.googlesource.com/platform/frameworks/av/+/… ). На жаль, вони, схоже, забули додати підтримку в MediaScanner для розширення файлу .opus. Як ви виявили, вирішення проблеми - це просто перейменувати їх на .ogg.
айке

1
Як додаткова примітка: Google Play Музика МОЖЕ відтворювати файли опусу правильно, перейменовані на. додаток (або розширення Chrome) не визнає його гарним форматом. На "довідковій сторінці підтримки форматів завантажень" ( developer.android.com/guide/appendix/media-formats.html ) Google каже, що підтримуються файли .OGG. Але, будучи OGG контейнером формату, він може вбудовувати або Opus, або аудіопотік Vorbis, і Google не розповідає, який із них насправді підтримується. Можливо, лише Vorbis - це ...
jj_

5

Я знайшов програвач GoneMAD Music Player та Neutron Music Player, який підтримує відтворення Opus.

Оновлення: Якщо безпрогравне відтворення є важливою особливістю, ви спробуйте XMMS2 або Rockbox .
Обидва ще знаходяться на стадії розробки щодо Android, але вони обидва варто згадати. XMMS2 - це сервер музичного плеєра, тому для його використання також потрібно завантажити контролер .
Рокбокс недоступний у магазині Play, і налаштування може бути дещо складним, тому для цього вам доведеться робити власні домашні завдання.


1
хтось із цих гравців з відкритим кодом?
knocte

4

AIMP play opus на Android .....


Ласкаво просимо до ентузіастів Android, Вадиме! Хоча це може бути відповіддю на запитання, відповіді, що мають лише посилання, відмовляються на всіх сайтах SE. Ви хочете включити деякі додаткові деталі?
Izzy

6
Хлопці, подивіться на питання. Йому потрібно щось, що відтворює формат, ця відповідь говорить, що ця програма відтворює формат. Іншої "суттєвої частини" відповіді немає. Якщо у вас, хлопці, проблеми з питанням, це вже інша справа.
Матвій

це з відкритим кодом?
knocte

3

Це старе питання, але важко не згадати про Foobar2000 (що нарешті перенесено на мобільний) для підтримки Opus.1

Я можу підтвердити, що музичний програвач Stellio Music і AIMP здатний відтворити (на планшеті Acer Iconia B1-710 з Android 4.1.2, ядро ​​3.4.0) аудіофайл 512 кбіт / с 48000 Гц з розширенням .opus, закодованим opusenc(включений opus-tools) в Ubuntu 16.10 Термінальний емулятор (від FLAC). Відмінний та кришталево чистий звук (з належним пристроєм виведення звуку). Або ви можете просто використовувати VLC.


0

Ракетний гравець грає в опус

Version 3.3.0
NEW: Default material blue theme
**NEW: Opus support**
NEW: 13 new themes
NEW: Theme switcher
NEW: Artist pictures for cloud subscribers
NEW: Show art in the song tab
NEW: Better memory management
NEW: Feature to block car Bluetooth stereos from auto starting music playback
NEW: Live List support for playlist shortcuts
NEW: Folder browser now supports the back button

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.