Чи можу я зупинити доставку повідомлення WhatsApp?


17

Якщо я видаляю повідомлення однією галочкою, чи видаляється це повідомлення з мого локального пристрою (Android) або воно більше не доставляється одержувачу?

Відповіді:


9

Якщо ви хочете зупинити доставку повідомлення whatapp до одержувача, я виявив, що після того, як ви надіслали це (✅) і до того, як це буде доставлено (✅✅), ви тимчасово додаєте особу до свого списку блоків, поки вони не прийдуть на лінію далі, як ви все ще можете побачити там марку дати. Потім повідомлення не доставляється. Потім ви можете відновити їх, і повідомлення ніколи не буде доставлено та залишиться у статусі ✅. Сподіваюся, що це допомагає.


1
Це не вийшло. Я спробував це вище. Але, це працює. Мої повідомлення заблокованій особі були доставлені.

1
Це не працює, і ця відповідь не повинна позначатися як прийнята.
smihael

23

Whatsapp позначає повідомлення, які були доставлені від відправника на сервери Whatsapp однією галочкою, а повідомлення, доставлені з серверів Whatsapp, одержувачу двома галочками. Після того, як з'явилася одна галочка, повідомлення вже є на сервері і його неможливо видалити / перервати.

Якщо ваше з'єднання даних повільне / недоступне, ви можете скасувати повідомлення, видаливши його, перш ніж з’явиться галочка.


3
Ось підтвердження цього в WhatsApp FAQ для галочок .
Ендрю Лотт

5

Я спробував видалити одне відмічене повідомлення, яке я надіслав до іншого мого облікового запису WhatsApp, але воно було доставлено навіть після цього, як тільки я увійшов до іншого облікового запису. Таким чином, схоже, що видалення повідомлення однією галочкою стирає лише локальну копію.


Якщо ви не маєте проблеми з підключенням на телефоні Yur, який не дозволяє йому надсилатись на сервери Whatsapp?
асг

2
@asgs Ні - якщо у нього є одна галочка, вона вже дійшла до серверів WhatsApp.
Нео

@Не, так, це я теж зробив.
асгс

3

Якщо у вас були дані Інтернету / мобільних даних, коли повідомлення було надіслане, то велика ймовірність того, що інша людина вже отримала його. Отже, видалення його з телефону не має значення.

Більш-менш це працює так само, як SMS.

Джерело .


1
Я розумію, що одна галочка поруч із повідомленням вказує на те, що ваше повідомлення було доставлено на сервер WhatsApp. Подвійний галочок вказує на те, що він згодом був доставлений пристрою одержувачів. Мені було цікаво, чи локальне видалення на тому першому етапі також запобігає виникненню другої стадії.
Роб

@Rob Якщо він вже є на сервері WhatsApp, він буде відправлений користувачеві. Можливо, це просто чекає пакетного завдання / тригера з їх серверів, щоб надіслати його.
geffchang

1

Одиничний галочок позначає повідомлення, доставлене на сервері WhatsApp. Подвійний галочок позначає повідомлення, доставлене до місця призначення, тобто кому воно було адресовано.

При статусі однієї галочки повідомлення було доставлено, але ще не доставлено одержувачу, блокуйте приймач.

Тримайте його заблокованим, поки він не відкриє WhatsApp. Звичайно, ви не знаєте, коли він відкриє WhatsApp. Тому не розблокуйте негайно.

Якщо він відкриє WhatsApp, поки він заблокований вами, то ваше повідомлення ніколи не буде надіслане йому, навіть якщо ви розблокуєте його.

Спробуйте і підтвердьте.


2
Анонімний користувач відредагував це, намагаючись відповісти: "ДОБРЕ, НЕ ПРАЦЮЄ. Я СЛУХАЛИ ЇЇ, АМО БЛОК ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ, РЕЦЕПІЄНТ отримує повідомлення. ДЯКУЄ".
Compro01
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.