Як дізнатися, який обліковий запис Google використовується для ринку?


38

Поки що я ніколи нічого не купував у Market, а лише встановлював безкоштовні програми. Тепер я хотів би придбати додаток, і хочу переконатися, що Market використовує правильний обліковий запис Google, оскільки у мене є два (один особистий @ gmail.com та один із облікового запису Google Apps для роботи). Як я можу це зробити? Я просто припускаю, що перший обліковий запис у списку - це той, який використовується на ринку? Майте на увазі, що я не дуже пам’ятаю, який рахунок я додав першим.

Відповіді:


22

Google Play Store дозволяє використовувати кілька облікових записів. У додатку натисніть кнопку меню «гамбургер» у верхньому лівому куті (на панелі пошуку), щоб вибрати обліковий запис, який потрібно використовувати:

скріншот

Купуючи чи встановлюючи додаток, ви можете розгорнути діалогове вікно, щоб побачити адресу електронної пошти, яка використовується під час кроку вибору платежів (після того, як будуть показані необхідні дозволи). Ви все ще можете відмовитися від цього.

скріншот


8

Напевно, варто відзначити, що стандартні облікові записи Google Apps взагалі не можуть користуватися Checkout, тому ви не можете ставити на них кредитну карту, а тому не можете платити за Market Apps. Лише облікові записи Служб, оновлених за останні кілька місяців, до оновлених облікових записів Служб, можна (якщо ваш обліковий запис було оновлено, ви повинні мати електронний лист із заголовком " Ваш обліковий запис Google Apps працює більше, як повний обліковий запис Google . Якщо у вас немає" t тоді єдиний обліковий запис, який ви можете використовувати для придбання програм на ринку, - це ваш особистий.


7

Якщо ви відвідаєте play.google.com і натиснете "Мої програми для Android", ви зможете побачити, які додатки завантажували для кожного з ваших облікових записів. У мене весь список програм відображається в моєму особистому обліковому записі Google, а в моєму обліковому записі Google Apps відображаються лише системні програми. Якщо у вас є подібний сценарій, напевно, можна з упевненістю зробити висновок, що ваш особистий обліковий запис буде використовуватися для придбання на пристрої.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.