Чи є налаштування USB в CyanogenMod 10? Якщо так, то де?


23

Коли я вимикаю USB-налагодження в налаштуваннях розробника, після підключення пристрою до мого комп'ютера з'являється запит USB Mass Storage. Однак, протягом життя я не можу знайти місце, щоб вимкнути цей рядок (тобто перетворити його на повідомлення, а не на те, щоб спливати вікно) або змінити режим MTP (я припускаю, що більше не отримую Kies режим - у мене живий). Чи існує це?

Відповіді:


30

Якщо ви перейдете в Налаштування -> Зберігання , а потім натисніть кнопку меню, ви знайдете пункт під назвою USB-з'єднання з комп'ютером .

Тут ви можете встановити настройки USB.


Спасибі! Я не думав натискати кнопку меню. Чи знаєте ви, чи є спосіб залишити його на Mass Storage, але вимкнути спливаюче вікно, коли я підключаю телефон до ПК?
Матвій

@MatthewRead Я не думаю, що існує спосіб зробити це в Cy 10. Однак я думаю, що розробники додатків здатні це досягти. У програмі медіаплеєра DoubleTwist є можливість автоматично перейти в Mass Storage для мене на USB-з'єднанні. Тож я впевнений, що хтось зробив додаток для цієї єдиної мети. Якщо ні, то я думаю, що вам не пощастило. Або встановіть doubleTwist,;). Вибачте.
Саджан Парих
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.