Як я можу визначити, яка програма отримує доступ до GPS?


17

У мене є Evo 4G з одним додатком, якому я дозволяю періодично отримувати доступ до GPS, тому я залишаю включеним GPS. Однак я бачу, що значок GPS відображається набагато частіше, ніж заплановано для цього додатка. Я закрив усе, що міг знайти, що було ймовірним джерелом. Будь-який спосіб сказати, яка програма отримує доступ до GPS?

У мене є деякі інші додатки, які часом можуть бути свинячими батареями, тому перегляд використання акумулятора насправді не збирається скоротити його на цьому без деяких змін використання. Я сподіваюся на додаток, налаштування чи журнал, який підкаже мені.

Відповіді:


9

Завантажити запасні частини .

У програмі натисніть "Історія акумулятора", а потім у першому спадному меню виберіть "Використання GPS".

У другому спадному меню виберіть те, що ви хочете побачити ("З моменту останнього відключення", "Всього з моменту завантаження" або "Всього за весь час"), і ви повинні побачити, які програми отримали доступ до GPS.


3

Спробуйте режим "Тестування". Я вважаю, що це стандартна частина Android, тому слід працювати на вашому EVO - він працює на моєму HTC Desire HD.

Наберіть наступний номер:

*#*#4636#*#* (або *#*#INFO#*#*)

Потім, щоб побачити статистику GPS, натисніть Історія акумулятора, Інше використання, а потім GPS Використання.

Якщо я читаю це право, то відображається список усіх програм, які спричинили споживання GPS заряду акумулятора, що, як на мене, майже те, що ви шукаєте.


Спробував це, і номер просто зникає на моєму Ево, фактично нічого не роблячи. Спасибі, хоча. :)
terry1769

Вибач за це. Схоже, ToxMox дав вам спосіб дістатись до точно такої ж функціональності, тому +1 для нього :)
Matt H

1

Іноді браузер отримуватиме доступ до GPS, оскільки браузер на моєму телефоні ввімкнено місцезнаходження. Тому, швидше за все, програми (програми) працюють у фоновому режимі та оновлюють дані залежно від вашого місцезнаходження. Програми соціальних мереж, карти / вказівки та інші програми з визначення місця розташування можуть мати доступ до даних GPS під час роботи у фоновому режимі. Спробуйте звузити його, побачивши, які програми синхронізуються та як часто.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.