Як я можу віддалено підтримувати планшет Android?


20

Моя мати розглядає , щоб отримати Android планшет - ймовірно Nexus 7 або 10. Тому що я не живу поруч з нею, я , можливо , буде потрібно надати деяку віддалену допомогу - і ви , напевно , знаєте , що говорити з нею через речі по телефону НЕ дуже ефективно, особливо коли я не можу насправді побачити, що на її екрані.

Я не хочу отримувати доступ до файлової системи, читати SMS-повідомлення, завантажувати фотографії тощо.
Я просто хочу побачити, що вона бачить, щоб я міг поговорити з нею за допомогою будь-якої необхідної допомоги.

Чи є еквівалент Android для роботи сервера VNC, щоб я міг бачити точний екран, який бачить моя мама? Програми "сервер VNC", які я бачив у Play Store, більше схожі на програми віддаленого робочого столу, і всі вони, здається, потребують запуску програми з пристрою - тоді ви можете бачити Android на своєму ПК, але не на пристрої, який би не я не допоможу моїй мамі.

Чи можливо зробити обмін екраном на Android, подібний до ПК, на якому працює VNC?

Чи може це працювати через ПК (Windows, Linux) чи мені потрібен інший Android-пристрій чи, можливо, навіть ідентичний планшет Android ?


3
Ви подивилися на те, як я можу отримати доступ до андроїд телефону з веб-браузера та керувати ним? ? Я думаю, що є і подібні (наразі не можу їх знайти).
eldarerathis

Спасибі; ця тема не з’явилася в моїх пошуках, ні тоді, коли я писав своє запитання. Це дуже актуально. Якщо це не було спеціально націлене на роботу через браузер, я б сказав, що моє - це обман - але, можливо, існують і рішення, які не є браузером?
Torben Gundtofte-Bruun

2
Торбен, я зараз перебуваю в подібній ситуації. Чи можу я запитати вас, як ви вирішили як найкраще віддалено підтримувати андроїд пристрою своєї матері? Дякую, Лассе

1
Я в кінцевому підсумку використовував команду Viewer, як згадувалося вище, але не мав особливих шансів використати його. А коли я це зробив, зображення поверталося на 180 градусів, але не сенсорні сигнали, тому дистанційне керування було неможливим!
Torben Gundtofte-Bruun

Відповіді:


10

Я намагався працювати з параметрами VNC, але всі вони баггі. Зокрема, відображення на клавіатурі та незграбність та екрани ніколи не відображаються правильно. Я навіть писав автору, пропонуючи гроші за вдосконалення, але ніколи нічого не отримував.

Teamviewer 8 - це єдине рішення, яке я знайшов там, де він насправді працює так, як і належить (тобто без проблем). Teamviewer безкоштовний для особистого використання, що є бонусом, але це далеко не найкраще рішення, яке я знайшов. Він належним чином підтримує домашні / навігаційні клавіші Android і має повну і правильно відображену підтримку введення з клавіатури.

Для його використання встановіть Teamviewer 8 на свій ПК / Mac та " Teamviewer Quicksupport " на своєму пристрої Android. Наскільки я знаю, корінь не потрібно.

Ні, я не працюю для Teamviewer.


2

Як ви вже ставили це до свого питання: Ви можете розглянути можливість встановлення сервера VNC на пристрої матері. Зізнається, більшість із них потребує кореневого доступу, тому це може бути проблемою. Однак принаймні одна заява обходиться без кореня: VMLite VNC Server . Але це коштує: безкоштовна версія не доступна, тому вам доведеться заплатити близько 6 євро.

Щоб детальніше ознайомитись, наведемо декілька цитат із опису програми:

Ця програма працює на вкорінених і не вкорінених Android пристроях. Однак для не вкорінених пристроїв кожен раз після повного вимкнення та ввімкнення пристрою доведеться підключити свій пристрій до ПК з Windows або Mac за допомогою кабелю USB, а потім запустити безкоштовну програму для настільних ПК, VMLite Android Controller App, щоб запустити сервер на своєму пристрої. Після запуску сервера ви можете відключити свій пристрій. Якщо ви не вимикаєте свій пристрій (а просто даєте йому "спати"), сервер продовжить працювати протягом місяців.

Оскільки це безумовно повинно працювати, є деякі інші програми, які також можуть працювати: VNC Server Ultimate пише Програма зазвичай вимагає root, але на деяких пристроях вона працює без root. , тож ви можете спробувати - безкоштовно, а платна версія доступна всього за 2 євро.


1

Завантажте TeamViewer: швидка підтримка та надбудова для пристрою, яким ви хочете віддалено керувати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.