Чи можу я користуватися телефоном Android без плану доступу до Інтернету?


16

Мені цікаво купити телефон Android для Xmas. Наразі мій вибір - LG Optimus One.
Я буду користуватися ним без будь-якого плану доступу до Інтернету, лише використовуючи Wi-Fi, де це можливо.

У мене є кілька питань:

  1. Чи можна користуватися телефоном, навіть якщо я не маю ніякого плану доступу до Інтернету, або виникнуть серйозні проблеми з користуванням? (наприклад: функції, які не працюватимуть)
  2. Чи маю автономний доступ до Календаря Google та GMail, що автоматично синхронізується, коли він виявляє з'єднання Wi-Fi?
  3. Чи є можливість заблокувати будь-які спроби додатків / телефону підключитися до Інтернету через GPRS / 3G (таким чином, скорочуючи кредит від оператора, оскільки я не буду мати Інтернет-плану ...)?

Спасибі.


1
Це не зовсім збігається з вашим запитанням, але це попереднє питання ви можете знайти корисним; Чи можу я використовувати сучасний телефон Android без тарифного плану? android.stackexchange.com/questions/701/…
GAThrawn

Відповіді:


11
  1. ТАК. Ви будете використовувати його як звичайний телефон, але буде відключений від мереж (Facebook, Twitter, чати, синхронізація тощо)
  2. ТАК. Ви можете отримати доступ до календаря в автономному режимі. І так, ви можете синхронізувати, коли доступний Wi-Fi.
  3. Так, ви просто відключите трафік даних.

Чудово! Ось що мені потрібно було йти, щоб купити телефон. Спасибі!
Нельсон Рейс

як щодо того, щоб увійти в обліковий запис google, щоб користуватися телефоном?
Луї Ріс

1

Хоча фізично можливо використовувати телефон без плану передачі даних, я не знаю жодного оператора зв'язку в США, який дозволить інтегрувати смарт-телефон у їх мережу без плану передачі даних.

Редагувати: щойно ви бачили, що ви не в США, тому це може не стосуватися вас.


1
Для інформації у мене є друг, який щойно забрав HD Desire без плану передачі даних (у Великобританії). У нього є Wifi вдома та в офісі, і його мережа дозволяє вам додати до договору короткострокове доповнення даних як і коли це потрібно, яке він планує використовувати для свят тощо.
GAThrawn

Я забув додати інформацію про це. Я в Португалії, і можна користуватися будь-яким телефоном без плану передачі даних. За словами @GAThrawn, моя мережа дозволяє мені отримати 1 день інтернету, коли це потрібно (але за 1 євро та 10 МБ даних ... не дуже, але може бути корисно). Таким чином, моє третє питання. Спасибі.
Нельсон Рейс

Метт має рацію щодо США. У мене була зворотна ситуація - лише дані, без голосу - і мій телефон перестав працювати через 3 дні. T-Mobile якимось чином виявив мій тип пристрою і заявив, що регулярні плани "не працюють" зі смартфонами Android. Total BS: P - це лише привід змусити вас платити за повний план передачі голосу +.
Матвій

Це добре знати. Я грав з ідеєю отримати Nexus S і запустити лише Дані на ньому (використовуючи SIP для дзвінків).
Метт

1
У мене телефон з Android купив SIM безкоштовно в Інтернеті. Я просто зайшов до магазину телефонних мереж, купив SIM-карту передплати і користувався нею. Немає проблем. Щоразу, коли я хочу отримати доступ до даних, я купую мінімальну вартість (5 фунтів стерлінгів) та доповнюю, окрім кредиту на голосові дзвінки, дані 128 Мб, термін дії яких закінчується через 3 місяці, якщо вони не використовуються. Більшу частину часу я просто покладаюся на WiFi для даних.
RedGrittyBrick

0

Якщо ви розблокуєте смартфон GSM, ви можете використовувати його в США без плану передачі даних. У мене зараз розблокований смартфон від AT&T (не Android) на TMobile із заблокованими даними, тому навіть якщо кнопка потрапила випадково, вона не пройде. Без додаткових витрат. Навіть якщо ваша компанія "виявить", що у вас є смартфон, вони не можуть змусити вас купувати план передачі даних, якщо ви не отримаєте у них новий телефон.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.