Чому музичні плеєри не можуть знайти мої аудіофайли?


17

На моєму Nexus 4 є папка під назвою /sdcard/Music/(або просто /Musicпід час перегляду пам’яті телефону; Windows 7 називає її Computer\Nexus 4\Internal storage\Music), і я помістив туди багато пісень, але музичний плеєр не бачить жодної з моїх пісень. Чому один додаток (менеджер файлів і, наприклад, Dropbox) може бачити файли, але не інший додаток (Play Music, Apollo, Jukefox)?

Примітки:

 • LG Nexus 4 16 Гб, розблокований, із CyanogenMod 10.1
  (нічна збірка 20130212, оскільки нічого більш стабільного немає, але немає збоїв.)
 • Пісні зберігаються у форматі шляху /sdcard/Music/Artist/Album/Song title.mp3(просто тому, що вони зберігаються на моєму медіа-диску).
  • Computer\Nexus 4\Internal storage\Music\Eagles\On the Border\1 Already Gone.mp3
  • Computer\Nexus 4\Internal storage\Music\Kashmir\The Good Life\10 Kiss me goodbye.mp3
  • Computer\Nexus 4\Internal storage\Music\Christina St眉rmer\Freier Fall\1 Geh nicht wenn du kommst.mp3
   (так, там є китайський символ, і я не знаю чому; це німецький ü (umlaut u) на моєму оригінальному медіа-диску Windows)
 • Я знаю, що пісні присутні і що вони працюють, тому що CyanogenMod File Manager показує їх, і я можу їх відтворити окремо. Вони існують!
 • Запуск Rescan SD, як запропоновано нижче, не відображав файли в жодному з програм програвача.
 • Я впевнений, що .nomediaфайлів немає : CyanogenMod File Manager не відображає файли, які починаються з .(я перейменував існуючий файл TXT і він негайно зник :)), але я використовував Root Browser Lite для перегляду /Musicта підпапок - - Єдина відповідність, яку я знайшов, була та, яку я перейменував, і я її тепер видалив.
 • Мій ПК на роботі Windows також не міг бачити файли, але після відключення / повторного підключення USB він тепер може бачити + відкрити + відтворити файли. (Зараз я переглянув це питання, щоб видалити частину Windows.)
 • Я все ще загадкований тим, що програми для перегляду файлів бачать файли, а програми для музичного плеєра.

У вас встановлений диспетчер ROM?
geffchang

@GreenGuy: Так - чому це важливо?
Torben Gundtofte-Bruun

Як згадував GAThrawn, може бути файл .nomedia, який може бути пов'язаний з диспетчером ROM. Знайдіть цей .nomedia файл та видаліть його.
geffchang

Аполлон - музичний програвач Cyanogen. Що стосується ваших файлів: Ви можете згадати деякі приклади назв файлів? Може бути проблема сумісності, і перед тим один запитує типу, наступний спеціальних символів в іменах і т.д., це може бути легше мати деякі «повні приклади» доступні;)
Іззі

1
Я тільки здогадуюсь: медіа-сканер міг би "розбитися" на них. Для тесту спробуйте видалити / перейменувати файли за допомогою Umlauts та інших спеціальних символів (на щастя, ми не французи чи турецькі люди, або було б більше :) Ті "китайські" штучки, швидше за все, включаються, коли Windows не дбає і просто використовує свої власний набір шаблонів (MSANSI або WIN-1252 або будь-який інший), а Android вважає, що це UTF8. Ось чому я уникаю Umlauts тощо у назвах файлів (хоча слово "Gruesse" виглядає справді дивно таким чином;))
Izzy

Відповіді:


9

Побачення імені файлу Computer\Nexus 4\Internal storage\Music\Christina St眉rmer\Freier Fall\1 Geh nicht wenn du kommst.mp3вказує на особливу проблему зі "спеціальними символами" (наприклад, німецькими Umlauts), які заплуталися при передачі даних: У той час як Windoze використовує власний набір символів (MS-ANSI або Wone WIN-12xx, залежно від конфігурація), Android очікує, що UTF-8 - саме тому корисний звичай використовувати лише 7-бітні символи ASCII у назвах файлів.

Через цю невідповідність та "невпізнаний характер" медіа-сканер, швидше за все, вийшов з ладу. Це призвело до того, що медіа-база не заповнюється, і з цього випливає: Гравці думають, що "медіа-файлів немає".

Запропоновані дії

Я б запропонував або тимчасово видалити або принаймні перейменувати всі постраждалі файли, щоб жоден файл із "спеціальними символами" у його імені не залишився. Потім запустіть медіа-сканер знову (наприклад, запустивши його за допомогою Rescan SD ). Після закінчення я майже впевнений, що ваші медіаплеєри знайдуть із чим грати.

Затверджуючи, ви знаєте, що шукати в майбутньому. Як було сказано раніше, настійно рекомендую обмежувати символи в іменах файлів 7-бітним ASCII - це дозволяє уникнути безлічі проблем, хоча деякі імена можуть виглядати трохи дивно;)


Прийнято: Оскільки після перезавантаження все спрацювало нормально, ваша гіпотеза про збійний медіа-сервер, ймовірно, була правильною. Мені б не довелося обмежувати свої файли іменами ASCII епохи 80-х років, тому я покину їх у спокої - це, здається, працює, а символи насправді відображаються як програми, що містяться в програмі (не китайці!).
Torben Gundtofte-Bruun

3
Додаток, швидше за все, використовує теги ID3 MP3-файлів, які можуть принаймні пояснити цю частину. Мені все ще цікаво, що файли все ще з’являються, і не вийшли з ладу медіа-сканер при наступних запусках: якщо вони розбивали його в першу чергу, чому вони взагалі працювали? Але найголовніше: питання вирішено :)
Izzy

2
Для повторної перевірки носія можна також використовувати чітко відкритий додаток, сканер SD , від F-Droid.
imz - Іван Захарящев

Після сканування це допомогло мені вбити додаток Apollo (тривалим натисканням на кнопку "назад" у CyanogenMod) та запуск його знову - щоб отримати оновлений список альбомів в Apollo.
imz - Іван Захарящев

Дякую за відповідь! Мені це було корисно після завантаження музичного альбому на мій пристрій CyanogenMod через ssh, і я не міг зрозуміти, як змусити Аполлона бачити та відтворювати його (як цілий альбом).
imz - Іван Захарящев

3

На ROM ROM музичний плеєр Nexus 4 повинен бути " Play Music " з піктограмою, схожою на жовті навушники, ніколи не чули про Apollo, але можливо, це щось змінилось на вашому користувальницькому ПЗУ.

Більшість музичних плеєрів на Android отримують свою "медіатеку" від вбудованої служби медіа-сканерів. Це повинно забрати MP3-файли, що зберігаються у будь-якому доступному для користувача місці зберігання на вашому телефоні, і додати їх до бібліотеки сканера. Іноді медіа-сканер не «помічає» нові файли, які ви тільки що додали, і потрібно сказати, щоб зробити пересканування, в магазині є додатки, які можуть це зробити, наприклад Rescan SD , ви можете знайти їх вибір з пошуком в магазині Play , якщо ви запустите один з тих , і почекати пару хвилин всі ваші засоби масової інформації повинні бути підібраними.

Це малоймовірно з того, що ви говорите, але також можливо, що .nomediaу вашій папці "Музика" може бути прихований файл або одна з батьківських / дочірніх папок. Наявність цього файлу спонукає медіа-сканер ігнорувати вміст цієї папки та дочірні папки. Якщо ви знайдете цей файл десь у ієрархії папки Музика, видаліть його.


О, у мене також є "Play Music", але коли я запустив її, я думав, що це магазин музики ( купуйте пісні з Google Play ) - моя помилка. Я запустив його знову лише зараз, і на ньому написано "На пристрої не зберігається музика". У Settingsменю є лише дві недоторкані рядки: ліцензії з відкритим кодом та версія музики v4.5.9101.560208 .
Torben Gundtofte-Bruun

1
Apollo є гравцем Cyanogen за замовчуванням, також доступний у магазині Play. Просто для уточнення.
PaNaVTEC

Я оновив своє запитання: Rescan не допоміг, і я впевнений, що .nomediaфайлів немає . Інтригуюче!
Torben Gundtofte-Bruun

Можливо, це також непідтримувані формати. Не впевнений, які формати підтримуються програвачем, але я можу уявити, що деякі не підтримують .ogg, наприклад, а інші. Іншою причиною може бути швидкість / метод вибірки - але це не повинно впливати на роль "бачення", а "грати добре".
Izzy

@Izzy: Я бачу, що ви маєте на увазі, але менеджер файлів може відтворювати файли, тому я думаю, що і шлях, і формат дійсні і працюють. Просто програми програвача, здається, не
звертають

1

Ні попередньо встановлений додаток для музики на Android, ні музичний плеєр Apollo не могли бачити файли, які я завантажував збоку, доки я не згладив ієрархію каталогів до рівня. Наприклад, музика / гурт / song.ogg працює, музика / гурт / альбом / song.ogg не робить. Якби тільки музичні програвачі могли побачити ці мілкі теги id3 і повернутися до основ!


Це. Всі сучасні музичні плеєри, схоже, сприймають ID3 як євангелію, коли факт полягає в тому, що такі дані часто неправильно написані, пошкоджені, вводяться в оману або просто невірно. Якби тільки мій андроїд-плеєр міг просто відтворити папку та сортувати записи за назвою файлу. Пошкоджене сортування через погане ID3 або "глибоку" ієрархію зробило цілі аудіокниги абсолютно непридатними для мене, часто вимагаючи від мене об'єднання 200+ 5 МБ .mp3 з індивідуальними сценаріями для одноразового використання.
Емануель Ландегольм

1

Була така ж проблема на Android 4.4.2. Моє рішення:

 1. переміщення sdcard / Музика на sdcard / медіа / Музика
 2. перезавантажтесь у режим відновлення
 3. wipe cache (системний кеш, а не дальвік)
 4. Перезавантажити систему

насолоджуйтесь Google Play Music! ^ _ ^


1

переміщення sdcard / Музика на sdcard / Медіа / Перезавантаження музики opo. Усі файли відображалися на програвачах.


Що тут "опо"?
Firelord

0

Видаліть .nomedia, знайдені в папці музики. Внутрішня та зовнішня папка музики SD-карт. Встановіть програвач медіаплеєра Pro. Перейдіть до налаштувань і вкажіть там, де знаходиться ваша папка музики на зовнішній SD-картці. Щойно ваші пісні з’являться, вони також відображатимуться на вашому музичному плеєрі. Удачі


Чи можете ви включити посилання на згаданий додаток? Інакше буде важко знайти, оскільки у багатьох додатках є "програвець гравця" у своїх назвах / описах. Спасибі!
Izzy

0

Можливо, ваша музична бібліотека не налаштована для сканування навіть /sdcard0/Music/папки.

Підключіть андроїд-телефон до комп’ютера та активний режим «USB»

На комп'ютері отримайте доступ до SD-карти на телефоні через кабель USB. Таким чином, на Windows це може виглядати як " F:\Music\" буква диска.

Отже, у цьому випадку моє питання виглядало так " F:\Music\Music_aa\" Я перейменував його на " F:\Music\Music_ab\"

Служба помічника USB на телефоні Android автоматично запускає нове сканування всіх носіїв всередині /sdcard/Music/Music_ab телефону, коли ви відключитесь від режиму USB.

Сподіваюсь, це допомагає.


0

Гаразд, хлопці .... Вчора ввечері в альбомі мій прикладний андроїд-медіа-додаток альбом та музичний плеєр не змогли знайти жодної фотографії чи пісні, які були насправді в моїй SD-картці. Після уникнення інсульту трохи .... і чотири години листа після перечитання багатьох форумів я знайшов рішення:

Для музичного плеєра я використав додаток під назвою "Наступна музика", який насправді міг бачити пісні. Я перейшов до варіанту під назвою сканування, натиснувши кнопку оновлення, зробив повне сканування, і я магічно прочитав мої пісні у всіх інших програмах, включаючи програвач запасів. Без будь-якого перезавантаження

Для фотографій я використав Quickpick. Це був єдиний, хто насправді міг побачити фотографії. Я відкрив кожну папку свого альбому, потім натиснувши жорстку клавішу меню, з'явилася опція "Фіксувати дату". Це було для кожної папки та tbey з'явилося в моєму додатку альбому. Без перезавантаження

Ps: видалення всіх .nomedia, які я знайшов, не зробила абсолютно нічого ...


"Наступна музика" знайшла лише файли диктофона (на зовнішній SD-картці). Іншої музики не знайдено (зберігається на внутрішній SD-карті). У додатку Мої файли відображаються музичні файли, а також AirDroid.
Яніс Елмеріс

0

У мене була ця проблема, і я знайшов рішення, коли ви переходите до своїх телефонів «файловий менеджер», вимкніть «показати приховані файли». Тоді встановлені програвачі не розпізнають ваші mp3 файли. Тому переконайтесь, що приховані файли сховані в файловому менеджері.


1
Здається дивно, тому що я не можу знайти жодного відношення до цього параметра. Всього мої 2 копійки.
Андрій Т.

0

Я відчував те ж саме і на своєму Samsung Galaxy S3 mini.
Я просто використав Rescan SD / Rescan (використовував їх обидва, тому що я не був впевнений, де моя музика SD-карта / внутрішній SD).
Після цього - вона просто працювала, і працював мій музичний плеєр Samsung !!


0

У мене була така ж проблема з Samsung Galaxy S5 під керуванням cyanogenmod. Ось що я зробив. Я помістив музику у своє внутрішнє сховище, і вона працювала чудово. Потім я скопіював файли в sd \ media \ Music, якщо у вас немає цих папок, створіть їх. Потім протестуйте і подивіться, чи відображається файл, видаливши одну із пісень у внутрішній пам’яті. якщо вона не з'являється, відключіть і повторно встановіть SD-карту.


0

Перейменуйте папку або перемістіть файли в якусь нову папку, наприклад (Музика /). Він автоматично отримає ваші mp3-файли.


0

Створення медіа папок / Музика. Покладіть всі свої папки та файли медіа. Зробіть повторне переопрацювання та повторне сканування в програвачі (я використовую VLC) Проблему слід вирішити. (LinageOS 15.1 на Nexus 5X)


-1

.nomedia - у мене було два файли на телефон і один на sd - видалено всі три, а плеєр Hay Presto Music тепер бачить усі пісні на SD-картці та телефоні - всі гарні подяки - використовуючи Samsung Galaxy Ace 4 lite - спробував переформатувати SD - перезавантаження телефонів - різних медіаплеєрів - але видалення всіх файлів .nomedia було єдиним рішенням, яке працювало - працювало частування - не потрібно було навіть перезавантажувати телефон - лише швидке перезавантаження від медіаплеєра


-2

Я змонтував і зняв мою sd-карту, і всі програми знову розпізнали файли

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.