Червоний індикатор сповіщень на Nexus 4, не вмикається, пристрій не відповідає


51

Сьогодні вранці мій Nexus 4 не увімкнеться, тому я підключив його, але білий значок перезарядки акумулятора не з’являється, коли натискаю кнопку Power, а утримуючи живлення, телефон не включається. Натомість індикатор сповіщення блимає червоним. Екран був абсолютно невідповідальним.

На багатьох веб-сайтах є багато приреченості і похмурості, які натякають на те, що червоне світло = пристрій цегляне, але я не бачу офіційного джерела для цього. Що означає це світло?

Відповіді:


44

Це не обов'язково означає, що телефон помер. Коли ваш акумулятор повністю розряджений, короткочасно спалахне червоний світлодіод . Коли я отримав це, я залишив телефон у зарядному пристрої на деякий час, і врешті-решт знову з’явився білий значок «зарядки акумулятора». Після включення пристрою він мав 0% акумулятора. Насправді він був настільки злитий, що він загинув під час зарядного пристрою (на 0%), тому я залишив його заряджатися довше. Після того як він відновив 30% свого акумулятора, я взяв його на роботу, і він, здається, зливається, заряджається і працює нормально.

Я не впевнений, чому багато сайтів стверджують, що це означає, що ваш телефон мертвий, багато з них просто кажуть "що ще означатиме миготливе червоне світло", але, безумовно, залиште телефон підключеним на деякий час і спробуйте його знову включити. перед тим як спробувати відновити телефон.

Крім того, якщо звичайний microUSB, здається, не працює, спробуйте оригінальний зарядний пристрій + настінна бородавка, яка постачається разом із Nexus 4. У мого батька ця проблема з N4, а інші зарядні пристрої, здається, не працюють. Не впевнений, що вольт / підсилювач / щось просто не вистачає від інших кабелів чи чого іншого, але Google рекомендував це, і, здається, працює.


4
А як із суцільним червоним світлом, без миготіння?
Девід Снабель-Конт

@DavidCaunt я ще цього не отримав; пристрій взагалі не працює? Якщо залишити його зарядженим, це нічого не робить? Це все-таки не червоне світло, яке я отримав, так що це може означати щось інше
Бен Брокка

3
Начебто червоний колір вказує на серйозні проблеми з акумулятором; червоне світло для смерті. На щастя, я залишив пристрій заряджатись протягом ночі протягом декількох ночей і встиг включити його через кілька днів. Деякі користувачі xda припускають, що на червоному кольорі він буде використовувати дуже повільний заряд струменевого струму, але я не думаю, що проблема повністю зрозуміла.
Девід Снабель-Конт

Я поставив зарядний пристрій, але через деякий час суцільне червоне світло перейшло. І я не знаю, що зараз відбувається в пристрої. Я не можу запустити пристрій. Мені слід почекати пару годин, щоб зарядити його.
sam_k

7

Я щойно це побачив. Це був простий випадок на 100% розрядження. Щоб виправити це, використовуйте зарядний пристрій, а не зарядний пристрій USB з вашого ноутбука чи робочого столу. Спочатку червоне світло згасає, потім блимає, а потім з’являється білий значок зарядки. Нехай вона заряджається принаймні 10 хвилин після цього, перш ніж увімкнути її, інакше вона знову відключиться (але не перейде в режим червоного світла).

У більшості випадків червоне світло не є світлом смерті.


2

У мене була та сама проблема з моїм Nexus 4, телефон раптово помер, натисніть кнопку живлення, і вона спалахне білим Google, а потім вимкнеться. Я кілька разів намагався використовувати кнопку живлення і навіть утримувати одночасно і кнопки гучності, і живлення, нічого. Тож я заткнув його в зарядний пристрій і, побачивши миготливе червоне світло, подумав: "О, ні, це не добре".

Тоді я прийшов сюди і прочитав: "Це не обов'язково означає, що ваш телефон загинув. Ваш телефон коротко миготить червоним світлодіодним індикатором, коли акумулятор повністю спорожниться", тому я залишив телефон у зарядному пристрої на пару хвилин і білий Індикатор акумулятора нарешті ввімкнувся через пару хвилин. Зараз я усвідомлюю, що акумулятор повністю розряджений, і у мене не було скляної цегли для телефону. Усі вітайте форуми!


10
Це має бути коментар, а не відповідь.
Ендрю Вонкотт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.