Чи є програма чи налаштування для збільшення тривалості запису відео?


16

Моє запитання схоже, але не тотожне цьому . По суті, я хотів би записувати відео з необмеженою довжиною на своїх пристроях Android - це попереднє питання, мабуть, стосується технічного обмеження: максимальний розмір файлів для FAT32. Моя проблема полягає в довільному обмеженні: GNex використовує EXT4, тому максимальний розмір файлів не є причиною для того, щоб відключати мої записи за 30 хвилин, тому я можу лише припустити, що цей ліміт повинен бути жорстко закодований або в програму для камери, або в сам Android.

Я розумію, що багатьом користувачам потрібно зайнятись рукою і не дозволяти їм скоротити час роботи акумулятора, але я маю намір записувати на штатив під час підключення, так що нічого з цього мені не важливо. Я також знаю про старий податковий акт у частинах Європи, який сильно оподатковує пристрої, які можуть за 30 хвилин записувати "пристрої для відеозйомки", але я не живу в Європі і не хочу, щоб обмеження їх обмежували податковий код країни, в якій я навіть не живу.

Чи є спосіб відключити це обмеження, щоб вбудована програма для камери могла записувати протягом 30 хвилин? Чи існує альтернативна програма для запису відео, яка не має цього обмеження? Чи змінюються відповіді на ці запитання, якщо я запускаю телефон?


1
За винятком того, що немає жодної реальної відповіді, і питання настільки давнє, що воно посилається на Froyo. Додаток "Один браузер очей", пов'язаний із програмою, насправді має ще коротше 10-хвилинне обмеження на відміну від запису на довший час, і жодних дійсних пропозицій щодо усунення проблеми не було зроблено.
Девід Перрі

1
PS Я знаю, як вводити слова у вікні пошуку. Це питання посилається на стародавню версію та довільне обмеження розміру файлів, яке GNex на 4.11 з файловою системою EXT4 більше не має.
Девід Перрі

1
коли ви пояснили це, питання вже мав декілька голосів (ми, на жаль, не можемо знятись після того, як ми проголосували). Я здогадуюсь, що інші виборці можуть пропустити коментар. Пропозиція: Відредагуйте своє запитання та додайте те, що вам відомо про інше питання, а також поясніть, чому це не дублікат. Це повинно викликати процес повторного відкриття і, набравши достатньо голосів, знову відкрити ваше запитання. Крім того: звичайний спосіб у цьому випадку - не просто створити нове запитання, а поставити щедрість до початкового «для оновлення»;)
Izzy

3
Звідки ви це взяли? Я також знаю про старий податковий акт у частинах Європи, який дуже оподатковує пристрої, які можуть реєструвати протягом 30 хвилин як "пристрої відеозйомки", але я не живу в Європі і не хочу цього робити обмежуватися неясним податковим кодексом країни , у мене немає навіть жити в. ? Ніколи не чув про це, і це для мене нове!
t0mm13b

1
@DavidPerry Зрозуміло. Просто хотів, щоб ви врахували ;) З редакцією він увійшов до черги повторного відкриття (зараз 2 голоси, тож хороші шанси). Я також був би зацікавлений у відповіді на питання t0mm13b: Якщо це правда, у нас є велика проблема. У Європі вільно продаються камери та магнітоли DVD / blueray / жорсткого диска, здатні значно більше 30 хвилин.
Izzy

Відповіді:


5

Спробуйте Magisto . Я тільки тестував його спочатку і мені вдалося записати майже 2,5 години, перш ніж я його зупинив.


Дуже багато коментарів говорять, що зараз користуватися всіма функціями (2019) заплачено. Будь-які альтернативи?
Лукас Бустаманте

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.