Чи є спосіб перенести програми на мій SD за допомогою Android 2.1?


12

Чи можливий спосіб перемістити програми на мою SD-карту на моєму Droid Eris? Я продовжую отримувати цю піктограму з низькою пам’яттю на панелі сповіщень і її справді дратує. Я працюю на Android 2.1


2
Дивіться також: android.stackexchange.com/questions/3436/…
але

1
У мене є Motorola Cliq, і те саме, мало пам'яті! Не впевнений, як Froyo грає в цьому питанні, але це було швидше, ЯК змусити це зробити ... так що це означатиме сказати нам, як викорінити та встановити Apps2SD

Відповіді:


8

Це вбудована функція Froyo, поки розробник створив додаток таким чином.

Тим не менш, вам здебільшого не пощастило, якщо ви не готові викорінити свій телефон і встановити Cyanogenmod та APPS2SD або перестрибнути деталі обручів Брюса у своїй відповіді .

Якщо у вас є Android 2.2 або новішої версії, додаток SDMove може стати великою підмогою у переміщенні програм масово. SDWatch також корисний, оскільки він відстежує встановлені додатки та попереджає, чи можна його перемістити на SD-карту. (Звичайно, є й інші додатки, які роблять те саме. Вони просто ті, якими я користувався.)


Я не можу знайти apps2sd на ринку, це частина Android sdk? чи я повинен шукати десь інше? Крім того, ринкові посилання на ці програми SD переглянуті на мій телефон 2.1.
travis

Я сумніваюся, що APPS2SD з'явиться на ринку, тому що він вимагає root. Крім того, підтримка ОС для переміщення програм на SD-карту отримала 2.2, так що очевидно додатки, які використовують цю функціональність, не будуть доступні для попередніх версій.
але

Отже, коротше кажучи, немає можливості перемістити додатки на SD в 2.1 тоді? :-(
travis

також FWIW, на ринку є додатки, для яких потрібен root, наприклад, екран екрана drocap2.
travis

1
@travis: Ні, ціаногенний режим, здається, є необхідною умовою. wiki.cyanogenmod.com/index.php?title=Apps2SD
але

2

Власне, спосіб є. Це не зовсім безшовно, і вам потрібно самостійно розділити вашу SD-карту. Нижче описані кроки були надані Sparx як відповідь на це питання .

Це працювало для мене, і я працюю на складі Android 2.1 на етапі Motorola.


Введіть Link2SD - це безкоштовно і працює з Android 1.6 і вище.

Вам також знадобиться інструмент розділення - я використав чудовий безкоштовний безкоштовний Easeus Partition Manager (EPM), щоб переконатися, що дані не були стерті під час переділення / зміни розміру.

 1. Спочатку завантажте та встановіть EPM.
 2. Попустіть свою карту пам’яті у зчитувач карт.
 3. Запустіть EPM
 4. Ваша карта повинна бути видимою серед інших дисків / розділів вашого ПК.
 5. Виберіть розділ на своїй картці - він повинен охоплювати всю довжину за замовчуванням. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть «РОЗМІРУВАННЯ / ПОВЕРНЕННЯ» та зменшіть розмір розділу (саме це відображається в Windows), поки розмір нерозподіленого простору не стане відповідного розміру. (Нерозподілений простір буде виділено як розділ, у якому будуть зберігатися ваші програми.) Натисніть кнопку ОК.

Убік - навіть незважаючи на те, що Link2SD підтримує створення другого розділу (у якому ваші додатки будуть перебувати) у форматі FAT / FAT32, Windows розпізнає лише перший ПЕРВИЧНИЙ розділ, тому цей новостворений розділ не відображатиметься в Windows, незважаючи на це FAT / FAT32. У будь-якому випадку ми використовуємо або ext2 / ext3, або ext4 як файлову систему.

Вперед ...

 1. Клацніть правою кнопкою миші цей новий нерозподілений пробіл та виберіть CREATE. Клацніть ДА на попередженні, яке описує те, що я говорив вище.
 2. Тепер у розділі Label Partition (Мітка розділів) введіть мітку типу "AndroidApps" або що підходить для вас.
 3. Це критично - ТВОРЧИЙ ЯК повинен бути первинним
 4. Виберіть «Файлова система» як EXT3 і натисніть «ОК».
 5. Клацніть ЗАСТОСУВАТИ у верхньому куті головного вікна (великий синій значок галочки). EPM проведе операції. Вітаю! Ви просто перерозподілили свою карту і без втрати даних. (Сподіваюсь!)

Припустимо, що ви встановили Link2SD у своєму телефоні, і SD-карта була знову вставлена. 11. Перезавантажте телефон.

 1. Запустіть Link2SD і він повинен виявити ваш розділ.

 2. Зараз відображається список програм. Клацніть додаток, яке потрібно перенести на карту, а потім натисніть СТВОРИТИ ПОСИЛУ.

Це воно.


чи працював цей метод для тих, хто має метропк Huawei з Android 2.1?
Traveling_Monk

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.