Які загальні поради щодо покращення загальної продуктивності телефону Android?


30

Мені було цікаво, чи може хтось поділитися загальними порадами щодо прискорення / покращення продуктивності вашого телефону. У мене дріоїдна еріза вже близько року, і це здається більш млявим, ніж будь-коли. Я знаю, що новіші версії Android дають телефон кращі відгуки, але мені було цікаво, окрім ОС, які ще варіанти я маю, як правило, прискорити свій телефон або інші телефони. Чи є інформація про кеш або програму, яку я можу очистити? Якщо я видалю деякі додатки, чи з’явиться поліпшення? Якщо я відновлю фабрику і відновлю всі мої програми, це допоможе? Чи є там програми, які можуть допомогти пришвидшити / очистити? Що я шукаю - це покращити загальну продуктивність телефону. Які поради я можу використати для цього?


Тут є кілька дорогоцінних каменів: android.stackexchange.com/search?q=performance
але

Збільшення часу автономної роботи часто еквівалентно покращенню продуктивності: Що я можу зробити, щоб збільшити час роботи акумулятора на телефоні Android?
Брайан Денні

Відповіді:


26
 1. Залиште трохи порожнього місця у внутрішній пам'яті. Коли у внутрішній пам'яті залишилося менше 10 Мб, Android може стати дуже млявим. Залиште не менше 20 Мб. На мій досвід, низька внутрішня пам'ять часто є першопричиною млявості (і випадкових помилок).

  • Використовуйте app2sd якомога більше, особливо якщо у вас є невелика внутрішня пам'ять

  • Видаліть великі програми, які ви мало використовуєте.

  • (!) У вкоріненому ПЗУ ви можете використовувати pm setInstallLocation 2хитрість, щоб змусити встановлювати програми на SD-карті (зауважте, що не всі програми можна безпечно встановити на SD-карту).

  • (!) Коли оновлені системні програми, оригінальна версія програм не видаляється, тому ви можете видалити оновлення. Це займає цінний простір; якщо ви укорінені, ви можете повністю видалити додаток і повернути цей простір. Я не рекомендую це, якщо ви вже не використовуєте Modded ROM, оскільки ви більше не можете використовувати "Factory Reset", щоб повернути ваші системні програми до заводської версії (принаймні, не без перепрошивки свіжого запасу ROM).

 2. Вибирайте швидкі програми.

  • Використовуйте Opera Mobile або Mini . Фондовий браузер - це чудовий браузер, однак він також досить млявий (навіть домашня сторінка Google для мобільних пристроїв це мляво, як пекло). Сенсорний інтерфейс Opera трохи дратівливий у використанні, але він набагато спритніший, ніж веб-переглядач.

  • Виберіть швидкий домашній екран. Деякі виробники оснащують свої телефони гарним, але млявим домашнім екраном. Можливо, ви хочете використовувати більш прості та швидкі програми для домашнього екрана. Також живі шпалери вбивають неприємність; якщо ви хочете їх використовувати, використовуйте простіші.

 3. НЕ використовуйте вбивць завдань, особливо автоматизованих. Ви не повинні змушувати вбивати програми, якщо ви не впевнені, що програма перейшла вкрай неправильно, і програма ігнорує більш ввічливі прохання закрити. Програми примусового вбивства можуть залишати звисаючі ресурси в системних службах, які неможливо безпечно очистити. Залиште завдання вбивства програм на життєвому циклі програми.

 4. Чистити кеші вам не потрібно, кеші є для пришвидшення роботи програм. Якщо кешування програми змушує його сповільнюватися, повідомте про це розробнику як про помилку.

  • Очищення кешу може тимчасово допомогти №1 (низька внутрішня пам'ять), однак очищення кешу - лише тимчасове виправлення. Додаток просто генерує кеш знову, і ваша пам'ять знову заповниться. Деякі програми дозволяють регулювати розмір кешу, що є набагато кориснішим постійним рішенням, ніж очищення кешу. Як правило, ви хочете надати додаткам якомога більше кешу, зберігаючи пристойну кількість місця у внутрішній пам'яті.

  • Програми, які мають великі кеші (наприклад, карти), повинні кешувати SD-карту, подавати звіт про помилку розробнику програми, якщо вони цього не роблять.

  • Зважаючи на характер кешування, бувають випадки, коли кеш може стати непослідовним, і це може заплутати додаток, можливо спричиняючи випадкові збої, повільність, ANR або інші випадкові поведінки. Такі речі бувають рідко, але це трапляється. Як правило, ви повинні залишити кеш у спокої, якщо ви не підозрюєте про помилкову поведінку, яка може бути викликана поганими кешами.

 5. Оновлення Android може принести оновлення продуктивності, однак версії Android, як правило, більше, ніж попередні, і можуть спричинити №1 (низька внутрішня пам'ять). Якщо оновлення залишить у вас набагато меншу внутрішню пам'ять, яку ви не можете встановити всіма улюбленими програмами, і у вас залишилося місце, можливо, вам захочеться залишитися на більш старій версії.

  • Android 2.2 (Froyo) оснащений компілятором JIT (Just In Time Compiler), який збільшить програми, пов'язані з процесором, до 5 разів (у моїй Spica JIT підвищує оцінку Linpack з ~ 3 до ~ 9). Проміжна програма, як правило, пов'язана з входом / виводом, але допомога в процесах, пов'язаних з процесором, допомагає трохи.

  • Android 2.3 (Пряники) мають покращене управління завданнями, життєвий цикл додатків знищить програми, що спричиняє млявість та заряд батареї. Пряники також мають одночасний збирач сміття, який повинен зменшити випадкові заїкання / паузи.

 6. Деякі програми можуть сповільнюватись, коли для них є велика кількість даних або велика кількість елементів. Наприклад, прикладний SMS-додаток на програмі Неймовірний стає прогресивно повільніше, оскільки накопичує більше повідомлень. Єдиний спосіб виправити це - замінити додаток, видалити повідомлення або заархівувати їх з телефону (для цього чудово підходить резервна копія SMS +).

елементи, позначені (!), потенційно небезпечні


1
Ви можете знайти ще кілька порад тут @ techcredo.com/android/android-tips-tricks-and-tutorials
pramodc84

Іншим можливим поліпшенням може бути видалення / модифікація віджетів. На моєму телефоні з'явився віджет щоденного брифінгу на робочому столі, який містив погоду, фінанси та новини. Я видалив частини "Фінанси" та "Новини" та просто пішов із погоди; частина новин постійно оновлювалася. Я відчуваю, що моя продуктивність щодо навігації на робочому столі покращилась. Цей же принцип може застосовуватися і до інших віджетів.
Шанс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.