Як обчислюються рейтинги (зірки) Android Market?


20

Я переглядав відгуки про програму, яка в резюме була оцінена як 3,5 зірки.

Прочитавши огляди, було декілька 5-х, багато 1-х, і дуже мало між ними. Моя оцінка "горила математика" становить 50 або більше відгуків, які я прочитав, вона, ймовірно, становила в середньому 2,75 або менше.

Як розраховується цей рейтинг? Усі відгуки в історії? Найновіший? Якийсь фільтр поганого огляду я не бачу?

Відповіді:


29

Ви пропускаєте рейтинги користувачів, які не залишали коментарів. Велика значна кількість користувачів не залишають коментарів, але вони оцінюють додатки.

Це те, що розробник побачить на інформаційній панелі, розбиття всіх рейтингів свого додатка:

Рейтинг типперів самоскидів, 5 зірок х 223, 4 зірки х 82, 3 зірки х 20, 2 зірки х 4, 1 зірка х 2

Тож у мене середній рейтинг близько 4,57 з 331 рейтингу.

Однак на інформаційній панелі у мене лише 6 сторінок коментарів, а на кожній сторінці - до 20 коментарів. Тож у мене не більше 120 коментарів до мого додатку. Тож ви бачили б лише 1/3 оцінок для мого додатка, зокрема.


Спасибі. Я думаю, що магазин iPhone також працює так, я також використовував його, але ніколи нічого не оцінював. Цікаве заняття про те, як вам слід вирішити, адже більшість зірок скаржилися на серйозні проблеми із силою закриття ...
benc

6
Майте також на увазі, що людська природа не говорить про добрий досвід. Ми, як правило, набагато відвертіші, коли справи йдуть не так добре. :) Я схильний брати окремі погані оцінки з зерном солі і сам переглядаю загальний бал.
Saiboogu

1

кількість 5 зірок * 5+ кількість 4 зірок * 4+ кількість 3 зірок * 3+ кількість 2 зірок * 2+ кількість 1 зірка поділене на кількість оцінених людей


Формула розрахунку насправді не була питанням (що, швидше за все, було те, що використовувала ОП). Це було скоріше, які відгуки / оцінки включаються - дивіться прийняту відповідь Брайана.
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.