Як я можу зробити фотографію, коли акумулятор <20%?


10

Як я можу зробити фотографії, коли рівень заряду акумулятора менше 20%? Мій Samsung Galaxy S завжди говорить про "низький заряд батареї", а потім закриває додаток для камери, коли я намагаюся. Чи є спосіб обійти це? Або 19% недостатньо потужний для фотографування (у моєї камери немає спалаху).


Я б не рекомендував це робити регулярно, регулярно розряджаючи акумулятор менше ніж на 20%, це скоротить термін служби акумулятора.
Лежати Райан

поза темою: справді? чому? Те, що я чув, - розрядити акумулятор до найменшого можливого, перш ніж заряджати, допомогло продовжити термін служби акумулятора.
Фітрі

2
Це було застосовано лише для старих хімічних виробництв, таких як NiCad, оскільки вони створили «пам'ять» глибини розряду - багаторазове підзарядка перед повним розрядом зменшило б накопичувальну здатність. Сучасні клітини іонів літію не впливають на цю пам'ять. Вони втрачають потужність залежно від віку, температури (надмірне тепло впливає на життя) та часу, витраченого при дуже низькому рівні заряду.
Saiboogu

@Fitri: так, як сказав Saiboogu, низький рівень заряду погано для сучасних літієвих батарей.
Лежати Райан

ок, спасибі, хлопці, я написав тут ще одне запитання , щоб задати більше інформації :)
Фітрі

Відповіді:


8

Спробуйте завантажити та використати програму третьої камери з ринку. Обмеження, мабуть, стосується програми камер, а не обладнання (самої камери). Я завантажив ретро-камеру , і вона може сфотографуватися, коли мій Galaxy S майже не працює. Це може бути не потрібним додатком, тому виконайте пошук на ринку за ключовим словом "Камера".


+1, але Ретрокамера робить "химерні" стилізовані фотографії, якщо ви хочете зробити щось більш звичайне зображення та має подібні варіанти, як звичайний компактний цифровий фотоапарат, спробуйте щось на зразок Camera 360 appbrain.com/app/camera-360 /vStudio.Android.GPhoto
GAThrawn

6

Це, на жаль, не регулюється в базовій версії Android. Якщо ви користуєтеся рутом, існують сторонні версії, які змінюють цей низький рівень заряду акумулятора.


2

Я думаю, що я знайшов рішення. Це досить просто - просто спробуйте утримувати кнопку Меню. Інформація про акумулятор зникає і дозволяє використовувати камеру.


0

Спробуйте увімкнути ліхтарик, який працює на Galaxy Core Prime. Спочатку увімкніть ліхтарик, а потім зробіть фотографії.


Що саме це досягає?
dotVezz
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.