Мовчання групи Whatsapp


43

Я хотів би припинити отримувати сповіщення про нові повідомлення від певної групи Whatsapp. Це можливо?

Роз'яснення:

  • Я не хочу залишати групу.
  • Я не хочу вимикати всі сповіщення Whatsapp. Є й інші групи, від яких я все ще хочу отримувати сповіщення.
  • Я не хочу просто вимкнути звук сповіщення. Що я хочу - це повністю позбутися сповіщень групи.

Здається, щось може зробити такер.
jiggunjer

Відповіді:


27

Оскільки WhatsApp версії 2.11.399 і вище для Android, ви можете відключити сповіщення, коли група вимкнена.

Дотримуйтесь цього:

  • Відкрийте свою групу, яку ви хочете відключити.
  • Тепер перейдіть у "Параметри"> "Відключення звуку".
  • З'явиться діалогове вікно, і для версії WhatsApp 2.11.399 виберіть максимальний період, який можна відключити, щоб вимкнути групу, що становить " 1 рік ".
  • Зніміть прапорець "Показати сповіщення". Потім натисніть «ОК».

Ви не отримуватимете сповіщення від цієї групи на панелі стану.

(Клацніть зображення, щоб збільшити)

IMG: Ось як це виглядає


4
Чудово, хіба що це не працює для мене.
Андре Шалелла

3
Я можу підтвердити, що це працює. Переконайтеся, що ви в правильній версії.
bobbyalex

4
Це не працює. У мене є можливість, і я можу зняти прапорець, і, можливо, він відключає спливаюче вікно з групи, але все ще показує сповіщення на панелі сповіщень. Якого я не хочу.
ste_kwr

2
Це не працює. Щоразу, коли з’являється нове повідомлення, все одно буває, що груповий чат піднімається до вершини, з’являється зелене коло, і я бачу перші кілька слів останнього повідомлення.
Kenny LJ

16

Єдине, що ви можете зробити - це перейти в групу Whatsapp, яку ви хочете відключити. Потім виберіть Menu> Mute> 1 Yearі зніміть прапорець Show notifications.


Дякую, але я шукаю рішення, яке виключає сповіщення, а не лише їх звучання. Усунення самих сповіщень має для мене вирішальне значення.
змія

2
@snakile я подумав, але це неможливо. Можна приховати всі сповіщення програми. Але коли ви хочете приховати певні сповіщення про цю програму, це має бути опцією в самому додатку. А у Whatsapp просто немає цього ...
Siebe

2
Оскільки версія WhatsApp 2.11.238, тепер уникнути повідомлення про будь-яку відповідну групу можна, коли вона відключена. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, дивіться мою відповідь.
Капіль Джитурі

4

На жаль, не існує рішення, де вимкнути сповіщення однієї групи, а не іншої.

Однак якщо ваше запитання було "Я хочу отримувати сповіщення лише для окремих повідомлень, а не для групових повідомлень" (це було моєю ситуацією, яка привела мене до цієї сторінки), ось відповідь, яка може бути корисною для інших людей, які переглядають цю сторінку:

  • Вимкніть усі сповіщення WhatsApp з Налаштування-> Програми-> WhatsApp.
  • Відкрийте WhatsApp і ввімкніть спливаючі повідомлення для повідомлень про повідомлення (не групові сповіщення).

Тепер повідомлення від людей відображатимуться як спливаючі повідомлення на вашому телефоні, тому ви точно не пропустите їх. Крім цього, WhatsApp не буде клопотати вас ні про що інше, включаючи повідомлення про групові повідомлення.


2

В iPhone можна вирішити проблему. Відкрита групова розмова. Клацніть піктограму групи, а потім змініть спеціальне сповіщення для користувацького сповіщення на. Зміна звучання безшумно і без вібрації.

В Android не вдається вирішити проблему; лише відключивши всі сповіщення.


0

На сторінці Інформація про групу перейдіть до "Спеціальне сповіщення", а потім змініть його, щоб відключити звук та відключити Оповіщення. можливо, це допоможе?


На сторінці "Інформація про групу" я не можу знайти жодної опції "Спеціальне повідомлення". Не могли б ви надати знімок екрана?
snakile

Він доступний лише на iOS на даний момент.
Swaroop

0

По суті, ви запитуєте про те, як досягти чогось із певним програмним забезпеченням, яке не є частиною основних функцій цього програмного забезпечення. Це як запитати "як я ввійти в ICQ за допомогою Skype" - ну, це не відбудеться, якщо ви не зможете змінити Skype для початку. Якщо Whatsapp не є відкритим кодом, і ви не можете найняти розробника, щоб написати потрібну вам функцію, або є інше програмне забезпечення для доступу до мережі Whatsapp там, де ця функціональність існує або її можна додати, ви не збираєтеся це вирішувати незалежно від того. наскільки високий приріст ви встановили на нього.

Найпрагматичніший та реалістичний підхід - це помилка розробників Whatsapp про це, поки вони не додадуть потрібну функцію до програмного забезпечення (або припиняють форсувати сповіщення).


5
Ти прав, звичайно. Я не очікував, що величезна щедрість магічно вирішить мою проблему, додавши неіснуючу функцію до Whatsapp. Що я сподіваюся потрапити сюди - це обхідний шлях. Я не міг придумати жодного, але, можливо, когось іншого мав. Навіть якщо вирішення не існує, коли ця функція буде доступна на WhatsApp, тут буде відповідь, яка в ній згадується.
snakile
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.