Чому я не можу синхронізувати веб-альбоми Picasa?


9

Пристрій: T-Mobile G2 (Великобританія) / HTC Hero OS: 2.1

Я хотів би синхронізувати веб-альбоми Picasa, як-от на цьому відео http://www.youtube.com/watch?v=PIfjt3pye5c . Однак опції немає - лише контакти, Google Reader, Google Mail, календар. Я спробував завітати на веб-сайт Picasa Web Albums у своєму браузері телефону та перезапустити телефон, але його там немає. Як я можу це ввімкнути?

Редагувати (28 січня) - я підняв квиток на support.htc.com про це деякий час тому. Ось їх відповіді ...

  • "Дейв": "Чи є у вас опція Picasa, яка відображається в папці" Облікові записи та синхронізація "Налаштувань на телефоні?

  • "Дейв": "Чи можете ви підтвердити, що у вашій трубці працює принаймні Android 2.1?"

  • "Річард": "Крістофере, ваш електронний лист передано мені для подальших дій, оскільки на ньому не було жодної активності з 22 січня. Picasa - це стороннє додаток, і вам потрібно буде встановити додаткове програмне забезпечення з Android Market, щоб увімкнути ця функція. (Синхронізація альбомів Picasa не встановлена ​​на вашому телефоні.) "

  • "Річард": "Синхронізацію Picasa не встановлено попередньо на жодному з телефонів HTC під керуванням Android 2.x. Я перевірив декілька андроїд-телефонів під керуванням 2.1 та 2.2, які у нас є, і жоден з них не має можливості синхронізації Picasa. I передасть цю інформацію розробникам та повідомить, що клієнт попросив включити цю функцію на телефони. Це може призвести до того, що вона буде впроваджена в майбутньому оновлення. Тим часом, якщо ви хочете цю функціональність, то вам знадобиться отримати сторонне програмне забезпечення, яке може його надати ".

Я не впевнений, чому Дейв задав ці питання, коли Річард переконаний, що функціонал не існує. Хтось має приклади роботи Picasa на телефонах HTC під керуванням Android 2.x?


1
Не бачите цього на моєму 2.2 Evo, тому я не можу сказати, що це справді на всіх пристроях 2.1 та вище.
terry1769

Це обліковий запис Gmail або Google Apps? У моєму обліковому записі Google Apps у мене немає "Синхронізувати веб-альбом Picasa", хоча він є в Gmail.
Лежати Райан

Це мій основний акаунт @ gmail.com.
Кріс

У мене є Samsung Intercept, і я також не бачу можливості синхронізувати веб-альбоми Picasa з додатком Галерея на своєму телефоні. У мене є додаток Галерея, і я можу завантажувати фотографії з Галереї у веб-альбоми Picasa (а також у Facebook та Dropbox). Але цього варіанту "синхронізації" немає.
Стефан Ласєскі

@Chris: Чи виглядає ваша програма Галерея схожою на додаток у відео, з плавною анімацією та поточними значками? У додатку «Галерея» на моєму телефоні немає жодної з цих фантазійних анімацій - це набагато простіше виглядати. Я читав деінде про те, що є два різних програми Галерея для Android 2.1, хоча наразі не можу знайти посилання.
Стефан Ласєвський

Відповіді:


3

Ось що вам потрібно зробити:

  1. Заходьте в Галерею
  2. Довго клацніть по фотографії, виберіть "Надіслати", а потім виберіть "Picasa"
  3. На екрані "Завантажити фото" додайте новий альбом, а потім завантажте фотографію (не важливо, який саме альбом, вам потрібно лише додати його, щоб створити нову папку в Picasa. Це фокус у зв’язуванні телефону та Picasa Веб-альбоми).
  4. Після завершення завантаження (перевірте в Інтернеті, щоб переконатися, що він працює) на головному екрані натисніть кнопку меню та перейдіть у меню Налаштування> Облікові записи та синхронізація> Клацніть на свою gmail адресу, пов’язану з Picasa. Тепер у меню слід побачити "Синхронізувати веб-альбоми Picasa".

Якщо це не працює. Спробуйте перезапустити після цього процесу, а потім, якщо це все ще не працює ...: o (


Я мушу зазначити, що у мене була така ж проблема, як у вас на моєму Moto Droid, і це виправлено для мене, тому HTC може бути іншим, але я ставлю на те саме проблему, проблема пов’язання облікового запису.
Метт

Дякуємо за детальну інструкцію. На жаль, це не спрацювало для мене. Я впевнений, що це проблема пов’язання облікового запису, але просто не впевнений, як зв’язати облікові записи, за винятком видалення / відновлення мого облікового запису.
Стефан Ласєвський

Чи дозволив вам створити нову папку в Picasa з програми галереї?
Метт

Метт; 1) у мене "Фотографії" не "Галерея"; 4) Я бачу ім'я та фотографії нового альбому у picasaweb, але навіть після перезавантаження я все ще бачу лише контакти / Reader / Mail / Calendar у параметрах синхронізації Android. У мене вже місяць відкритий квиток із офіційною підтримкою htc.com, без інформації.
Кріс

3

Потрібно встановити додаток Gallery 3D. Він не доступний на ринку, але ось посилання на APK, яке вам потрібно буде завантажити на свою SD-карту та встановити вручну (використовувати Astro чи подібне).

(Дмитро вже дав цю відповідь, але я мав посилання, і не був впевнений, що ви бачили мій коментар, тому я додав це як відповідь)


2

У мене T-Mobile Vibrant, і коли я працював на Stock Samsung 2.1 TouchWiz, у мене не було можливості синхронізуватись із Picasa. Але зараз я запускаю 2.2 ROM і можу його синхронізувати. Я б сказав, спершу спробуйте увійти в Picasa через ваш ПК, і, можливо, завантажити фотографію, створити галерею, подібні речі. Потім поверніться до свого пристрою і подивіться, чи можете ви його синхронізувати.

Ви ввійдете до свого облікового запису google в Облікові записи та синхронізація, і там має бути можливість синхронізуватись. не потрібно додавати інший обліковий запис на головному екрані Облікові записи та синхронізацію.

Він також працюватиме з обліковими записами Google Apps, якщо адміністратор додатків був оновлений до "повного облікового запису google".


1
Дякую - я навіть намагався створити загальнодоступний профіль та розмістити зображення в публічному режимі в Інтернеті, але жодних ознак цього ще не було. Я можу завантажувати окремі фотографії з програми «Фотографії» в Picasa (усі створені в Інтернеті папки видно на телефоні!), Але не синхронізуватися через ОС.
Кріс

Я спробував вийти та увійти в систему на ПК і телефоні, створив галерею з телефону, завантажував галерею з телефону і т.д.
Стефан Ласєвський

2

Існує програма під назвою 3D Gallery. Цей додаток підтримує використання Picasa з облікового запису google. Після встановлення та запуску він попросить дозволу на доступ до Picasa, а потім ви переглянете Інтернет-бібліотеку так, ніби її локальну, з опціями для копіювання.


Я не можу знайти (Android 2.1). Хто розробник, і чи є посилання?
Кріс

@Chris отримати APK тут: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=653503
FoleyIsGood
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.