Як я можу виконати команду в терміналі як root?


Відповіді:


15

Введіть suі ваш термінальний рядок повинен змінитися з $на #. Це припускають, що ваш пристрій вже вкоренився.


2
І це встановлено su.
Метью читайте

Я спробую це, але в цьому повідомленні було показано "відмова в дозволі"
Махді

@mahdi: Ваш пристрій вже вкоренився?
Лежи Райан

ні, я спробую це на емуляторі
mahdi

1
@HXCaine: Якщо у вас немає дозволу на запуск su, ви, мабуть, не маєте дозволу на chmodнього.
Кіт Томпсон


1

Телефони виробництва не постачаються з кореневим доступом, як це роблять телефони розробників. Якщо у вас є виробничий телефон (швидше за все, ви б знали, чи купили телефон для розробників), вам доведеться спершу їх "укоренити". Як зазначає @Joe_Casadonte, тут і в інших місцях є кілька чудових інструкцій (зокрема, група гукалів CyanogenMod Wiki та Google Rom), щоб розпочати вкорінення телефону. (А якщо ви застрягнете ... поверніться сюди зі своїми питаннями!).

Після того як ви вкоренили свій телефон, ви можете отримати кореневі привілеї в оболонці adb або емуляторі терміналу за допомогою suкоманди.

Примітка. Це звучить з деяких ваших відповідей, як ви ще не вкоренили свій телефон. Тож вам потрібно буде почати саме там.


0

Якщо припустити, що:

 1. Ваш пристрій Android укорінений;
 2. suДвійковий розташований в /system/xbin/su;
 3. Оболонка двійкової розташована на /system/bin/sh; і
 4. На вашому пристрої Android встановлений термінальний емулятор .

Якщо всі 4 вищезазначені умови виконані, то:

 • Якщо ви хочете ввести оболонку і стати root (superuser uid 0), щоб ви могли виконувати команди без обмежень uid, запустіть програму Terminal Emulator і просто виконайте цю команду:

  su -
  

  Для відключення від uid 0 (вихід суперпользователя) натисніть Volume -і Dабо введіть exitта натиснітьEnter

 • Крім того, якщо ви хочете завжди запускати термінальний емулятор як корінь, тоді запускайте емулятор термінала, перейдіть до Налаштування , прокрутіть униз до розділу SHELL , торкніться опції командного рядка та змініть команду, щоб вона стала такою:

  /system/xbin/su -c "/system/bin/sh -"
  

  Після зміни команди вийдіть з термінального емулятора (закрийте програму) та запустіть його знову. Зверніть увагу, як інтерфейс оболонки термінального емулятора тепер показує вас root@somethingза замовчуванням.


0

Для мого телефону 8.1.0 видання. Це так /sbin/su -c "/system/bin/sh -". Я занадто сильно намагаюся зрозуміти, де знаходиться suбінарний файл (у моєму випадку suбінарний файл не існує у /system/xbin/шляху). Я знайшов, що шлях /sbin/існує в каталозі ROOT, а suбінарний існує в цьому шляху. І звичайно, я вкоренив свій телефон менеджером magisk. Сподіваюся, що ця відповідь комусь допоможе.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.