Змінити розмір фотографії, перш ніж надсилати її електронною поштою?


24

На iOS, коли я вибираю одну або кілька фотографій із сховища камери і вирішую надіслати їх електронною поштою, ОС запитає, чи надсилати зображення в повному розмірі чи робити їх меншими, щоб електронна пошта не була такою великою.

На Android (запас 4.2.2 на Nexus 4) я не знайшов подібної функції. Коли я надсилаю мамі електронний лист своєї дитини, вона отримує повне 8-мегапіксельне зображення, яке занадто велике для перегляду на моніторі ...

Як можна, щоб Android зменшив вибрані фотографії, перш ніж надсилати їм електронні листи?
Мені не хочеться запускати додаток редактора і масштабувати кожне зображення окремо.

Я знайшов лише один 2-річний пост про це, який не згадує жодного рішення. Звичайно, є спосіб зробити це на Android, подібно до того, як це робиться на iOS?


Знайдіть подібну посаду з можливим рішенням. http://www.droidforums.net/forum/no-way-resize-photos-when-sending-email- обробка зображень

Відповіді:


11

Є безкоштовне (як у свободі ) додаток Send Reduced , доступне у сховищі F-Droid вільного програмного забезпечення.

Встановіть F-Droid, встановіть Надіслати зменшене, виберіть фотографії, натисніть кнопку Поділитися, виберіть Надіслати зменшене, а потім виберіть спосіб обміну. Ваші фотографії будуть надіслані зменшеною роздільною здатністю та розміром файлу.


Використовуйте цей, він ідеальний. На відміну від багатьох інших додатків, які сильно обмежені, цей працює точно так, як ви очікували - як прозорий, легко налаштований обгортку навколо "поділитися в gmail".
Буде Шеппард

1
Просто довелося зробити це швидко на роботі - відправлення Зменшено також з’являється у магазині Google Play.
синтетичний

Якщо встановити якість на 100%, ця програма фактично збільшує розмір зображень.
Джон Сардінья

9

Для цього немає жодної опції.

Ось що я роблю, і це працює досить добре, але не ідеально.

  1. Завантажте зменшення розміру фотографії з магазину Play .
  2. Складаючи електронний лист, натисніть Додати додаток.
  3. Вибір місць з’явиться. Виберіть Зменшити розмір фотографії.
  4. Потім виберіть Виберіть зображення або Зробіть фотографію.
  5. Якщо натиснути Вибрати зображення, то виберіть Галерея.
  6. Вибравши фотографію, яку потрібно надіслати, натисніть кнопку Зменшити.
  7. Тепер спливе заплутане вікно, і це дещо хитрує. Ви дійсно повинні знати розміри зображень, виміряні в пікселях. Клацніть Спеціальний. Найменший розмір фотографії відображатиметься за замовчуванням (320x240 чи щось). Зазвичай я використовую 640x480 для невеликої картинки 25 Кбіт, але ви можете змінити розмір до всього, що ви хочете.
  8. Натисніть кнопку ОК, а потім виберіть три точки для меню та оберіть Готово.

Це воно!


Це чудовий потік роботи (працює навіть в Android 9), але приємний графічний інтерфейс.
Фурманатор


2

Ви можете спробувати JustResizeIt! ( безкоштовно або платно )

Оптимізовано для надсилання багатьох фотографій на багато електронних листів. Ви можете надсилати цілі альбоми всім своїм друзям.

Встановіть безкоштовну версію, створіть віджет з багатьма одержувачами електронної пошти. Потім відкрийте свою галерею, виберіть потрібну кількість фотографій, торкніться Надіслати та виберіть JustResizeIt !. Зачекайте завантаження зображень, а потім просто натисніть на попередньо визначений віджет.


Безкоштовна версія дуже обмежена, але повна версія виглядає як дуже корисний інструмент і дуже дієва. Спасибі!
Torben Gundtofte-Bruun

1

Рекомендую зробити знімок екрана та обрізати його.

Слід трохи зменшити розмір без програми.


0

Альтернативи використовують опцію автоматичного резервного копіювання Google+, вона за замовчуванням зменшує розмір фотографій до 2048x2048px та зменшує розмір. Потім ви можете поділитися цією фотографією або просто надіслати її за посиланням.0

Надішліть його собі на WhatsApp, він автоматично зменшить розмір. Потім надішліть цю зменшену картинку електронною поштою


0

Використовуйте синю пошту . Вбудована функція для зменшення розміру. Спливаюче вікно перед надсиланням. Дуже ефективний. До 10 фотографій за один раз.


-1

Безкоштовна електронна пошта Photos android додаток дозволяє легко змінювати розміри фотографій (малих, середніх або великих) та надсилати електронною поштою.


Ви повинні вказати свою приналежність до цього продукту як його розробника.
Firelord

-1

Що я роблю: відкладіть на секунду мій телефон із 5,5-дюймовим екраном Android. Використовуючи мій старий iPhone 5s зі зламаною кнопкою будинку, відкрийте Google Photos, де у мене є фотографії, які мені потрібно надіслати електронною поштою, і надішліть їх за допомогою програми не gmail, оскільки вона також не буде скорочувати розмір, а поштову програму, використовуючи обліковий запис gmail.

Перш ніж звільнити гнів, який говорить про це, не відповідь, яку ви шукали, або це не відповідь, дозвольте мені пояснити себе, тому що це може бути відповіддю для тих, хто схожий на мене і вважає, що деякі функції просто повинні бути там і замінити їх програми з невідомих джерел просто не можуть бути хорошим рішенням.

Мені не подобається завантажувати додаткове програмне забезпечення, що містить рекламу (після того, як деякі знімали рекламу на весь екран відразу після розблокування екрана). Мені не подобаються додатки сторонніх розробників, які без жодної причини отримують доступ до моєї бібліотеки. Також мені не подобається використовувати їх для перегляду всього телефону, щоб знайти фотографії, які мені потрібно надіслати електронною поштою, після того, як я вже добре упорядкував їх альбомами в Google Photos, і всі вони в одному місці. Так, Android є приголомшливим. Але iOS хороший і для певних речей.

Я вважаю, що в даний час багато хто може дозволити собі принаймні iPhone 5 (використовуються дуже дешево), що досить швидко для функцій, які не є рідними для Android. Тим більше, що iOS може легко синхронізуватися з обліковими записами та програмами Google.

Тому я пропоную нарешті припинити це: ей, я Mac і я комп'ютерна дилема і кажу: так, я використовую Windows, коли хочу грати у Witcher 3, але я використовую Mac для роботи. Так само і з Android та iOS. Так, Android в 100 разів гнучкіший і зручніший за iOS. Але я вважаю за краще деякі речі робити на пристроях iOS, оскільки це набагато швидше і просто працює.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.