Як змусити андроїд віддавати перевагу мобільним даним, коли сигнал Wi-Fi дуже слабкий


24

Коли я виїжджаю з дому чи в офіс, навколо нього є кільце, з яким я просто не маю жодного зв'язку. Це пояснюється тим, що мережа WLAN від мого маршрутизатора вдома або від мережі в офісі виявлена, але сигнал настільки слабкий, що не може відбуватися корисний потік даних.

Чи існує спосіб, яким я можу змусити андроїд використовувати мобільну мережу передачі даних, коли потужність сигналу WLAN нижче певної сили, щоб не було цього дратівливого "мертвого кільця без зв'язку"?

Гуглінг цієї проблеми або пошук магазину додатків надає мені рішення навпаки.

Спасибі заздалегідь

Відповіді:


7

Від Android 5 і надалі в налаштуваннях для розробників є налаштування під назвою Aggressive WiFi для передачі мобільних пристроїв .

Якщо ввімкнути цей параметр, ваш телефон переключиться на мобільний зв’язок, коли сигнал Wi-Fi занадто слабкий.

Ви також можете подивитися підручник із скріншотами .


5

Це можна зробити, якщо ваш Wi-Fi буде вимкнено, коли його сигнал слабшає. У Playstore є кілька додатків, які можуть дивитися сигнал Wi-Fi, одним з них є Tasker (для чого я користуюся). Тут ви можете визначити мінімальний рівень і повідомити Tasker : Якщо сигнал WiFi опуститься нижче цього, вимкніть WiFi. Звичайно, ви можете зробити це ще детальніше і дозволяти йому перевіряти кожні X хвилин, чи покращилась якість сигналу. Створити налаштування спочатку може бути дуже складно (особливо коли це не використовується для Tasker ), але, як тільки він працює, і ви зрозумієте, що ще можна зробити з цим додатком, ви не хочете його пропустити. Приклад того, як це могло виглядати, можна знайти в розділі Що таке очікування стільникового зв'язкуі як я можу вберегти його від поїдання акумулятора? - трохи інша тема, але схожа ідея за нею.

Ви також можете подивитися на подібні програми. Хоча Tasker не є безкоштовним (ви можете отримати 7-денну пробну версію на їхньому веб-сайті), він коштує кожного цента - але може бути важким для початківців. Навколо є інші додатки для автоматизації, наприклад, Llama , які також можуть виконати подібну роботу.


Дякую, я подумаю про придбання цього додатка (що я все-таки робив, але я сподівався, що onX стане незалежним у фейсбуці).
d_inevitable

Якщо ви хотіли придбати Tasker , це найкращий спосіб. Це справжній потужний інструмент; Я міг відповісти майже на кожне друге запитання із "Tasker";)
Izzy

Чи можна мати завдання, щоб він знову ввімкнув wifi, коли знову буде сильний сигнал?
Мейєр Денні

1
@MeyerDenney має бути схожим на цей . Звичайно, потрібно включити WiFi з інтервалом для перевірки (як ще слід це знати).
Izzy


1

BestSignal здається ідеальним рішенням. Він пропонує як конфігурації за замовчуванням, так і розширені конфігурації.


Щойно купив це і, здається, вирішив проблему!
Сандер

0

Я тільки що встановив BESTSIGNAL на моєму HTC ONE M7 від забудовника ж імені . Це платна версія, але лише AUD1,99, і вона працює добре, простий, але високофункціональний GUI. Однак він не сумісний на моєму Google Nexus 7 (2012), а також на ASUS Transformer TF700T, тому обов'язково перевірте сумісність пристрою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.