Як встановити веб-сертифікат на пристрої Android?


10

Щоб отримати доступ до WIFI в університеті, я повинен увійти за допомогою своїх облікових даних користувачів.

Сертифікат їх веб-сайту (місцева домашня сторінка, яка запитує облікові дані) не визнається довіреним сертифікатом, тому ми встановлюємо його окремо на наших комп’ютерах.

Проблема полягає в тому, що я не беру ноутбук із собою часто до університету, тому зазвичай хочу зв’язатися за допомогою свого HTC Magic, але у мене немає поняття, як встановити сертифікат окремо на Android, він завжди відхиляється.

Про це йдеться у їхньому веб-сайті

> Необхідність встановлення офіційних сертифікатів CyberTrust, затверджених CRU (http://www.cru.fr/wiki/scs/)


Сертифікати містять інформацію, сертифіковану для генерування ключів шифрування для обміну даними, звані "чутливими" як пароль користувача.

Наприклад, підключившись до CanalIP-UPMC, користувач повинен підтвердити особистість сервера, що приймає сертифікат, з'являється на екрані у "спливаючому вікні". Насправді користувач не може перевірити сертифікат, знаючи, оскільки проста візуальна перевірка ліцензії неможлива.

Тому сертифікати сертифікаційного органу (CRU-Cybertrust Educationnal-ca.ca Cybertrust and-global-root-ca.ca ) повинні бути встановлені перед браузером, щоб справжність сервера сертифікатів можна контролювати автоматично.

Перед тим, як підключитися до мережі-Піттсбурзького CanalIP ви повинні зареєструватися в вашому браузері через орган по сертифікації Cybertrust-Educationnal-ca.ca Завантажити Cybertrust-Educationnal-ca.ca , в залежності від вашого браузера і виберіть посилання нижче:

За допомогою Internet Explorer натисніть на посилання наступне.

За допомогою Firefox натисніть на посилання, наступне.

З Safari натисніть на посилання, наступне.

Якщо ця процедура не буде дотримана, користувач несе реальний ризик: позбавлення пароля каталогу LDAP UPMC. Зловмисний сервер може насправді спробувати дуже легко атакувати тип " людина в середині ", представляючи законний сервер на UPMC.

Викрадення пароля дозволяє зловмиснику викрасти посвідчення за трансакції через Інтернет, що може призвести до відповідальності користувача, що потрапив у пастку ...

Це їх веб-сайт: http://www.canalip.upmc.fr/doc/Default.htm (французькою мовою, перекладіть Google :))

Хтось знає, як встановити веб-сертифікат на Android?


Ваш телефон заблокований чи у вас є доступ до файлової системи?

Я думаю, я можу отримати доступ до файлової системи, є режим налагодження, який дає вам кореневий доступ, але що це стосується сертифікатів?

Тож просто перегляд цього веб-сайту не дає вам певної можливості назавжди прийняти сертифікат?

Ні, насправді браузер просить ігнорувати сертифікат, коли я натискаю так, він показує сторінку збою. Це трапляється навіть на ПК, FireFox також не може завантажити сторінку, навіть якщо я скажу ігнорувати сертифікат, тому якщо я завантажую його окремо і двічі клацніть по ньому, все працює нормально

1
Замість того, щоб заявити у своєму запитанні, що ви вирішили проблему, вам слід створити нову відповідь із рішенням, а потім прийняти цю відповідь.
алей

Відповіді:


4

Для Android 2.2 сертифікати ( без перейменування чи перетворення ) можна розмістити в корені sd-карти.

Щоб встановити:

  1. Перейдіть у меню "Налаштування / безпека" , розділ " Збереження довіри "

  2. Активувати Використовуйте захищені облікові дані .

  3. Клацніть Встановити з SD-карти .

  4. З'явиться меню з наявними сертифікатами.

  5. Клацніть на кожен сертифікат, щоб встановити.

Ці сертифікати будуть доступні для системи Wi-Fi.


0

Я знаю, що це пізно, але я створив інструмент саме для цієї мети. У мене виникли проблеми з моїм Droid, тому я створив цей інструмент: RealmB's Installer Certificate Installer . Я знаю, що це працює з Android 2.0 (ОС, яка працює на Droid), але я не знаю для 1.5 або 1.6. Сміливо спробуйте.


насправді я знайшов інструмент під назвою wifihelper, який робить саме це, і він працює для 1,5 та 1,6, ознайомтеся з цим повідомленням тут martani.net/2009/11/install-wpa-certificate-cer-files-on.html

додаток martani.net був складним, тому я не можу бути впевнений, чи правильно ним користувався; у будь-якому випадку я дотримувався інструкцій, і це, здається, не мало ніякого ефекту. Я також спробував інсталятор RealmB, і це, здавалося, "працює", в тому сенсі, що коли я вказував браузер свого телефону на посилання, яке надає сайт, телефон вискакував діалогове вікно, запитуючи мене, яке ім'я дати сертифікат. З іншого боку, я все ще не можу підключитися до своєї бездротової мережі: - |

-2

Я це зробив, набравши у браузері "файл: /" плюс ім'я файла сертифіката в SD

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.