Чи можливо зробити символьні посилання у файловій системі Android? (і як?)


32

Чи можливо зробити символьні посилання у файловій системі Android? (і як?)

(Моя версія Android 2.1, я використовую Motorola Defy.)


android - не файлова система. Яка файлова система, на якій ви намагаєтеся створити симпосилання? Ви можете використовувати mountв емуляторі терміналу , щоб зібрати цю інформацію
Rds

2
@rds Я знаю, що Android - це не файлова система. Я написав "файлову систему Android" замість "файлової системи Android", тому що писав занадто швидко.
castarco

але ви все ще не можете сказати, що це за базова файлова система, яку ви встановили
rds

2
@rds Я б припустив, що всі андроїди використовують одну і ту ж файлову систему. Якщо ні, то я вважаю, що файлова система залежить від версії ОС. Якщо ці припущення є невірними, будь ласка, скажіть. Це конкретний телефон?
Аннан

Відповіді:


16

Android підтримує символічні посилання, але певні файлові системи (наприклад, FAT або RFS) цього не роблять, і ви не можете створювати символічні посилання в цих розділах. Якщо ваш пристрій використовує файлову систему, яка підтримує символічні посилання (наприклад, ext2, ext3, ext4, yaffs2), ви повинні мати можливість користуватися ln -sтермінальним емулятором.


3
Я намагався створити символічне посилання з мого внутрішнього зберігання таргетування папки на SD - карті, але я отримав Operation not permitted.
користувач2284570

2
@ user2284570: вам слід задати окреме запитання, і там, будь ласка, надайте більше інформації: звідки ви створюєте посилання, де ви створюєте посилання, як ви створюєте симпосилання, незалежно від того, ви чи не вкорінені, що є внутрішньою файловою системою та яким пристроєм ви користуєтесь та чи використовуєте ви користувацькі моди.
Лі Лі Райан

Я не вкорінюватимуся до 2020 року. Внутрішня файлова система використовує exr4 qnd SD-карту exfat, але оскільки це символьне посилання на каталог, я не думаю, що це має значення. З / зберігання / емуляції / 0 / Відео до / зберігання / extSDcard / Відео, що є папкою. Я також спробував із зайнятою версією ln і закінчився тим самим результатом. У мене є повні права доступу до / зберігання / емуляції / 0. Я роблю це з термінального емулятора на пристрої. Я використовую android 4.4, але мені не потрібно писати на SD-карту, як це для використання ln -s.
користувач2284570

1
@ user2284570: створіть нове запитання
Lie Ryan

5

Я думаю, що це питання на суперпользователя відповідає на ваше запитання, тобто, що файлова система FAT на SD-карті не підтримує символьні посилання.

Просто для уточнення (і як це відображено в питанні / відповіді SU, яке я пов’язав): ОС Android підтримує символьні посилання, але файлова система FAT на SD-картці цього не робить.


Ви завжди можете відформатувати вашу SD-карту за допомогою сучасної файлової системи (якщо, звичайно, не використовуєте її в архаїчній операційній системі)
rds


0

Ви мали справу з /storage/emulated/0/Videos

Android любить використовувати /dev/fuseрозділ. Я не думаю, що ви можете зробити символічне посилання в цій файловій системі. На моєму htc бажанні 510 я бачу таке:

/busybox df /storage/emulated/0                     
Filesystem      1K-blocks   Used Available Use% Mounted on
/dev/fuse       1057284  1040844   16440 98% /mnt/shell/emulated

#

З / зберіганням відбувається щось дивне


1
Це передбачається відповідь на питання?
FindOutIslamNow

/dev/fuseне розподіл, це символьне пристрій , які програми використовувати для зв'язку з ядром для того , щоб змонтувати F ilesystem в U сірки S Pac E . @FindOutIslamNow так часткова відповідь, оскільки реалізація FUSE Android не підтримує символьні посилання.
Ірфан Латиф
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.