Де зберігаються налаштування Android?


18

Мені потрібно створити телефони 50+ плюс для моєї компанії, і мені дозволяється викорінювати телефони. Кожен телефон повинен мати точно такі ж паролі / паролі WIFI SSID, налаштування облікового запису / конфіденційності, яскравість, способи введення тощо. Повторення тієї самої настройки вручну 50 разів здається дещо нудною.

Де зберігаються налаштування телефону? Чи можу я просто натиснути налаштування для кожного пристрою? У телефонах є Samsung Galaxy Pockets.


1
Якщо всі телефони однієї марки / моделі / ОС тощо, ви можете їх налаштувати на власний розсуд, а потім взяти резервну копію Nandroid та відновити її на всіх телефонах.
Нараянан

@Narayanan - Я вважав це, але, здається, немає завантажувачів / інструментів, які могли б робити резервні копії нандроїдів Galaxy Pockets.
агрегат1166877

Я знайшов веб-сторінку, яка допомагає користувачеві встановити відновлення CWM в S5300 aka Galaxy Pocket. Якщо я маю рацію, CMW мав резервне копіювання нандроїдів.
Нараянан

@Narayanan - На жаль, посилання на цій сторінці порушено. Однак ваше посилання привело мене до цього . Перейдемо на тест зараз
агрегат1166877

Коли все вийшло, не соромтесь відповісти на власне запитання! Через два дні після цього ви можете прийняти власну відповідь і тим самим показати іншим "шукачам" робоче рішення. Дякую!
Izzy

Відповіді:


16

Як виявилося, не існує магічного файлу чи каталогу, який містить усі налаштування. Вони зберігаються в різних місцях, і дуже залежить від того, як виробник вирішить налаштувати речі. Я в основному працюю з телефонами Samsung, тому інформація тут буде переважно орієнтована на Samsung. Також зауважте, що все вищезазначене потребує кореневого доступу. Якщо хтось має щось додати / виправити, сміливо коментуйте.

По-перше, я виявив, що "налаштування копіювання" - це не завжди найкращий спосіб. Ви можете робити резервні копії та відновлення нандроїдів , які в значній мірі клонують один телефон до іншого. Якщо ви досить технічні, і ви користуєтесь Samsung, то створення власного зображення odin може бути ще кращим варіантом, оскільки воно не покладається на вас або когось іншого, який створив підтримку nandroid / recovery.

Параметри

Загальні параметри:
налаштування здебільшого зберігаються у /dataпідкаталозі. Якщо ви шукаєте щось конкретне, починайте там.

Вбудовані програми:
Вбудовані програми, як правило, зберігають свої налаштування /data/data/com.android.*та, /data/data/com.google.android.*
наприклад:
Контакти: /data/data/com.android.contacts
Облікові записи електронної пошти: /data/data/com.android.email
MMS:/data/data/com.android.mms

WiFi:
Розташування налаштувань Wi-Fi залежить від виробника, але, як правило, передбачувано.
Samsung Galaxy Pocket, S2, S3: /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf
Samsung Tab: /data/wifi/bcm_supp.conf
HTC Бажання: /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf
Dell Streak: /data/misc/wifi/wpa.conf
Oneplus 2, 3:/data/misc/wifi/networkHistory.txt

Конфігурації клавіатури: раніше
мені довелося відключити апаратні ключі, переналаштувати макети або змінити загальну поведінку клавіатури. Точне ім'я файлу має різницю на кожному телефоні, але я знайшов конфігураційні файли, які завжди мають бути /system/usr/keylayout/. Будьте обережні, оскільки порушення їх може зробити ваш телефон непридатним.

Різне:
Більшість різноманітних налаштувань, таких як інформація про продукт, звуки завантаження та ввімкнення / відключення екранного навігаційного рядка, зберігаються в /system/build.prop. Порушення цього конфігураційного файлу може завантажувати ваш пристрій.

Якщо я знайду більше інформації, я додам пізніше.


Деякі з цих каталогів потребують кореневого доступу ..
t0mm13b

@ t0mm13b - На жаль, забув згадати. Відредаговано.
агрегат1166877

1
Усі ці каталоги вимагають кореневого доступу для запису.
afrazier

Чи можете ви вказати місця, де зберігаються яскравість та рівень гучності?
JRC

дуже цінний, але я не знайшов способу вимкнути дисплей.
ransh

5

інший можливий спосіб зробити це за допомогою команди `` content '', наприклад:

adb shell content query --uri content://settings/global 
adb shell content insert --uri content://settings/global --bind name:s:preferred_network_mode1 --bind value:i:0

4

Я не фахівець з андроїдних технологій. Тож я не зовсім впевнений, правдива моя відповідь чи ні. Але, використовуючи Root Explorer, я виявив, що деякі параметри зберігаються у таких файлах:

  • /data/system/users/0/settings_system.xml
  • /data/system/users/0/settings_secure.xml

Наприклад, яскравість екрану зберігається у файлі settings_system.xml. Якщо ви відкриєте цей файл за допомогою текстового редактора, ви можете натрапити на такий рядок коду:

<setting id="2220" name="screen_brightness" value="66" package="com.android.settings" />

У наведеному вище коді цифра "66" позначає яскравість екрана. Чим більше число, тим яскравіше екран. Я також виявив, що фонове зображення вашого мобільного телефону зберігається у наступному шляху файлу:

  • / дані / система / користувачі / 0 / шпалери

Мій мобільний телефон - Samsung SM-J7. Можливо, моє відкриття може відрізнятися від інших смартфонів.


1

Більшість налаштувань Android є у /data/data/com.android.providers.settings/databases/settings‌​.dbбазі даних SQLite, якою легко керувати браузер SQLite. Сам Android зазвичай використовує захищений SettingsProvider для управління цими налаштуваннями.

Sidenote: Схоже, що навіть якщо налаштування фактично змінилися під кришкою, графічний інтерфейс налаштувань не завжди може бути в курсі реальної реальності. Однак підрахунок завжди є базою даних і надається всім модулям, які ними користуються

Хоча, як було зазначено раніше, деякі параметри можна зберігати у вигляді спільних_префів або у файлах-dir для окремих додатків тощо. Також деякі виробники використовували модифіковані версії Android, які можуть використовувати налаштування, які зберігаються в інших місцях.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.