Як я можу знайти, який додаток сповільнює телефон?


12

У мене є Samsung Galaxy S3.

Мій телефон стає повільним. Я не знаю, як знайти додаток, який уповільнює його. Може хтось мені допоможе в цьому? Я здогадуюсь, що додаток FACEBOOK ... найгірший додаток коли-небудь.

Після перезавантаження телефон деякий час працює нормально. Потім він знову сповільнюється і стає відсталим.


Ви можете перевірити активні додатки, коли вони стають млявими, а потім перезавантажте систему і почекайте, поки вона знову стане млявою, щоб ще раз перевірити активні програми. Якщо ви повторите це кілька разів, вам слід закінчити пару додатків, які будуть постійно там, що ви перевіряли, щоб ви могли звузити пошук.
Петро

Відповіді:


6

Ви можете спробувати скористатися якоюсь програмою для моніторингу в реальному часі, наприклад, Монітор ОС . Зазвичай вони пропонують вам переглядати додатки, які в даний час споживають більшу частину ресурсів, наприклад, зависання процесора, поїдання оперативної пам’яті або використання мережі:

Монітор ОС: ЦП OS Monitor: Підключення
Монітор ОС, що показує запущені процеси та відображає мережеві з'єднання (натисніть зображення для більших варіантів)

Запущені процеси можуть бути відсортовані за декількома критеріями, такими як ім'я, використання процесора тощо. Пристрій, який "лежить" у більшості разів, означає, що деякий додаток споживає всю потужність процесора, або введення / виведення, або оперативну пам’ять - тому це повинно допомогти вам з’ясувати.

В якості альтернативи можна згадати SystemPanel , який навіть пропонує вам посібник (для вашої ситуації застосовується сторінка монітора системи ). У своїй платній версії він навіть пропонує вам фоновий моніторинг, щоб ви могли спочатку дозволити йому збирати дані на деякий час, а пізніше перевірити "найбільших споживачів".

Процеси SystemPanel Ресурси SystemPanel
SystemPanel: запущені процеси, загальні ресурси (натисніть зображення для більших варіантів)


0

Якщо ви вже підозрюєте певний додаток (у цьому випадку Facebook), просто видаліть його і подивіться, чи проблема усунеться.


Не впевнений, чому це було прийнято, додаток Facebook, як відомо, викликає проблеми з продуктивністю на Android та iOS. 1 , 2 , 3 , 4
cazzer

@calebthebrewer Навіть не важливо, чи це насправді Facebook: я згадую його лише тому, що ОП вже назвала цей додаток своїм головним підозрюваним. Можливо, хтось вважав, що моя відповідь занадто очевидна, але це справді найшвидший і найпростіший спосіб перевірити свою підозру.
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.