Забороніть програмам доступ до Інтернету на пристрої Android


53

Чи можливо в Android заблокувати додатки в Інтернеті? Багато програм часто підключаються до віддалених серверів у фоновому режимі, включаючи власні програми Google або системні служби. З часом це може з'їсти при обмеженні даних користувача, встановленому мобільним оператором. Чи дозволяє Android додатку діяти як брандмауер, за допомогою якого користувач може вибрати, які програми мають доступ до Інтернету? Або пристрій повинен укорінюватися, щоб мати таку здатність?
Найближчий у нас дублікат - це запобігання використанню мобільних даних для вибраних програм на не вкоріненому телефоні? . Але це явно вимагає некореневого рішення. Тут у нас немає цього обмеження.
Потік

Відповіді:


29

Якщо у вас немає кореневого доступу на пристрої, ви можете використовувати mobiwol для контролю доступу різних додатків до Інтернету. Mobiwol створює "віртуальне" VPN-з'єднання на пристрої, що дозволяє контролювати окремі підключення програми. Однак , хоча програма запускається після запуску пристрою, можливо, перед виконанням Mobiwol може виникнути короткий період, у якому додатки могли отримати доступ до Інтернету, незважаючи на конфігурацію Mobiwol.

Якщо у вас є кореневий доступ, є більше альтернатив:

  • Видаліть дозвіл Інтернету за допомогою програми, наприклад дозволу відхилено
  • Якщо ваше ядро ​​підтримує IPTables, ви можете використовувати такий додаток, як AFWall +, щоб контролювати, які програми мають доступ до Інтернету.

Це дивовижно. Я витратив час на пошук у Google Play і не зміг знайти жодного додатка, окрім тих, які потребували вкорінення. І все-таки ця програма стверджує, що є єдиним додатком, який може це зробити без вкорінення. Я спробую. Чи можливо в Android впорядкувати порядок завантаження деяких додатків при запуску системи?

2
На жаль, ви не можете змінити послідовність запуску програм під час запуску телефону, і оскільки пристрій не вкорінюється, ви фактично не можете блокувати програми від завантаження при запуску. Найбезпечніша ставка - просто вимкнути мобільні дані та wifi перед перезавантаженням пристрою, а потім повторно включити його після перезавантаження пристрою.

play.google.com/store/apps/… Я створив додаток, з яким легко працювати.
Стефан Спрінгер

22

Не свій пристрій, у вас не буде великого вибору: ви можете відключити мережу, коли програма працює на передньому плані, як запропонував LinX64, або " перезимувати " (призупинити) її, коли вона перейде на задній план (не використовується активно), як запропонував Дальвік . Звичайно, ви можете поєднати два, що має ефективно перешкоджати доступу програми до мережі. Але все-таки варто знизити все ваше мережеве з'єднання, як тільки ви захочете скористатися цим додатком.

З все виглядає інакше: є додатки, які стосуються дозволів інших програм , що дозволяють відкликати деякі з них після встановлення цього додатка. Таким чином, ви можете скасувати дозвіл на доступ до мобільних даних та / або Wi-Fi саме з цього додатка : мережеве з'єднання взагалі не вплине (тому фонові перевірки пошти та оновлення в додатку WhatsApp / Viber / Skype / SE продовжуйте працювати) - тоді як запитуваному додатку сказали б "немає мережі на даний момент" (підробляючи "мережу вниз" саме для цього додатка ).


Оновлення:

Тим часом є Інтернет-брандмауери, які також працюють на не вкорінених пристроях. Симеон вже згадував Mobiwol - але набагато кращим вибором є NetGuard , доступний як від F-Droid, так і від Playstore . Наявність у F-Droid вже вказує на те, що це Open Source (майже обов'язкова в секторі безпеки), і це безкоштовно. Це до версії 2.44 (додано 06.08.2016). Пізніші версії Playstore мають невільні залежності, тому додаток більше не оновлюється в "офіційному" репортажі F-Droid і , швидше за все, його не буде . Ви все ще можете отримати оновлені версії через моє сховище , сумісне з F-Droid .

NetGuard NetGuard
NetGuard (Джерело: Google Play ; клацніть зображення для більших варіантів)

Як ви бачите на першому скріншоті, якщо він дає дуже детальний контроль:

  • Зазвичай забороняють додатку доступ до Wi-Fi або мобільних даних
  • Дозволити додатку доступ до Wi-Fi або мобільних даних лише тоді, коли екран увімкнено
  • Незалежно від наведених вище параметрів, не допускайте доступу до мобільних даних під час роумінгу

Це далеко не найкраще оцінений додаток у цьому розділі - і хоч я сам цього не пробував, я б сказав, що рекомендуватимуть його, якщо ваш пристрій не вкорінений. Оновлення: Зауважте, що останні версії Netguard включають Google Ads, а також Firebase Analytics - дві речі, які IMHO не мають жодного бізнесу в програмі брандмауера (або будь-якого іншого забезпечення) - що, швидше за все, є причиною того, що він більше не оновлюється на F-Droid офіційне репо (все ще доступне в шахті з відповідними попередженнями).

Маючи доступ до кореневого доступу, кандидат, швидше за все, є AFWall +:

AFWall + AFWall +
AFWall + (джерело: Google Play ; клацніть зображення для більших варіантів)

Як і NetGuard, цей додаток є відкритим кодом (доступний на F-Droid та в Google Play ) і дозволяє окремо контролювати доступ до Інтернету через WiFi та мобільні дані. Але хоча він в деякій мірі є більш потужним, схоже, йому не вистачає можливостей NetGuard щодо "екранного включення" та управління роумінгом (або я цього не бачив).


4
Спасибі, @IsmaelMiguel - глюк на клавіатурі (надрукувавши занадто швидко, потрапив відразу дві сусідські клавіші). Будь ласка, відредагуйте такі помилки самостійно (заробивши кілька представників;) // Тимчасовий корінь у цьому випадку працюватиме лише до тих пір, поки він активний: видалення дозволу призведе до краху більшості програм, тому "запобіжник" повинен "остаточно підробити мережа вниз "до програми. Те саме стосується більшості інших дозволів: додатки отримують підроблені дані, такі як "порожній календар / список контактів", "IMEI = 0123456789" тощо, а не реальне видалення дозволу. Безпечніше таким чином :)
Izzy

Я не переживаю за безпеку чи ні. Я розірвав екран свого планшета від люті, тому що це було занадто повільно. І ROM, де він встановлений, захищений від повторного спалаху. У мене навіть немає меню відновлення! (Той, що має кнопку живлення та клавішу гучності). І я не переживаю за збої програм, доки більше нічого не має доступу до Інтернету, крім VNC.
Ісмаїл Мігель

1
@IsmaelMiguel Добре, це інша ситуація. Див., Наприклад, Скасувати дозволи програми без кореня? а також перевірити питання, "пов'язані з цим". І пам’ятайте: очікуйте збоїв - особливо закриває.
Іззі

1
Дуже дякую! Я б схвалив вас 100 разів саме за це! Я хотів би відкликати право, щоб криваві програми почалися, коли я включаю планшет, але це не матиме нічого спільного з цим питанням та вашою відповіддю. Надане вами посилання було б великим плюсом у вашому запитанні, якщо ОП так само відчайдушно, як і інший хлопець. Але я погляну на це. Ще раз дякую вам велике!
Ісмаїл Мігель

6

Спробуйте додаток No-Root Firewall . Це дозволяє контролювати, які програми мають доступ до Інтернету як через Wi-Fi, так і на дані стільникового зв'язку. Це працює, встановивши VPN на своєму телефоні.


6

Droidwall

Додаток Droidwall зробить це, але для цього потрібен укорінений андроїд-пристрій. Він працює дуже добре, однак дає вам можливість дозволити або мобільний доступ до Інтернету через Інтернет, або кожний додаток, або обидва, або жодне), а також повністю відключити правила, зберігаючи налаштування, щоб ви могли легко надати повний звичайний доступ, коли бажано, а потім легко повернутися до правил, не натискаючи безліч варіантів.

показує інтерфейс стіни дроїда з одним додатком на рядок та двома прапорцями, один для wifi та один для 3G, поруч із кожним додатком

Afwall +

Afwall + - ще одне дуже схоже додаток з деякими переконливими додатковими функціями. Він також дозволяє вам вибирати за допомогою програми за допомогою додатка за допомогою додатка до wifi, 3G / 4G та додатково роумінгу, що може бути дуже корисно для тих, хто платить за роумінгові дані.

Він також дозволяє налаштувати профілі, щоб ви могли легко змінювати конфігурації, не витрачаючи часу, встановлюючи всі дозволи програми, якщо ви хочете, наприклад, іншої конфігурації для використання вдома та на роботі.

Як і всі інші комплексні рішення, він також потребує кореневого доступу.

введіть тут опис зображення


5
droidwall старий. Використовуйте AFWall +
samsung

Droidwall купив Avast. Зараз Avast пропонує його у своєму додатку тут, у Play Store. Як очевидно, йому потрібен кореневий доступ.
Firelord

@samsung: Чи не могли б ви написати подібну відповідь про AFWall +? Дякую!
Ніколя Рауль

@samsung дякую за інформацію, я оновив свою відповідь на вашу пропозицію.
Адам Девіс

4

Нижче наведено кілька додатків, які претендують на брандмауер, в основному використовують IP-таблиці або VPN для обмеження доступу в Інтернет до додатків:

Кореневий доступ не потрібен:

Необхідний кореневий доступ:

Доступ не згадано:


Примітка . Це ті програми, які не були висвітлені у відповідях, зазначених під час написання цієї відповіді. У Play Store або в Інтернеті їх може бути набагато більше.


2

Ви можете спробувати додаток Greenify .

Це економить ваш акумулятор, а також ваші дані. Ви можете призупинити роботу програми, і програма запускається лише тоді, коли ви її відкриєте.


1
Це заважає додатку отримувати доступ до мережі лише тоді, коли він не працює на передньому плані; як тільки ви захочете ним скористатися, Greenify поновлює ("не перезимує "), і він знову отримає доступ до мережі. ОП попросила "не допустити доступу деяких програм до Інтернету, коли Wi-Fi або мобільні дані ввімкнено", а не ", коли програма знаходиться у фоновому режимі". Для мене це включає "коли додаток на передньому плані" (тобто активно використовується) - там, де Greenify не перешкоджатиме доступу до мережі. Якщо тільки це нова функція, яку я пропустив, тобто :)
Izzy

у зеленому кольорі немає такої функції :) ... Я запропонував цю програму, оскільки вона буде робити те, що бажає користувач в деякій мірі
Dalvik,

1
Yepp, я не говорив "це не відповідь" (див. Мою відповідь , де я зазначив це ще кількома деталями - і навіть пов’язав вашу) - просто, що це "якось неповно". Не зрозумійте мене неправильно: Greenify - це чудове додаток - і так, воно охоплює принаймні частину того, що хоче користувач. Ви отримали цю пропозицію з приводу :)
Izzy

1

Так, з APK APP:

Net Blocker - Google Play

Щоб заблокувати мережі для вказаних програм:

1. Відкрийте "Чистий блокатор"

2. Торкніться програми, якій ви хочете заблокувати доступ до Інтернету

3. Перевірте типи мереж, які ви хочете заблокувати

4. Додаток "Чистий блокатор" автоматично відключить Інтернет-з'єднання, коли заблокований додаток працює на передньому плані

5. Нова піктограма сповіщення повідомляє про те, які мережі заблоковані

6. Торкніться значка сповіщення, щоб відновити підключення до Інтернету, знову торкніться, щоб відключити Інтернет

або перевірте посилання нижче:

Забороніть програмам доступ до Інтернету на пристрої Android


Здається, мережевий блокатор просто вимикається або працює через wi-fi і більше нічого не робить.
користувач92613

1
Це означатиме, що вимкнете все мережеве з'єднання, як тільки ця програма працює, тому більше ніяких перевірок оновлень (наприклад, на нові листи) або GCM-сповіщень (WhatsApp тощо) тоді не буде у фоновому режимі. Але так, без кореня, не так вже й багато вибору…
Izzy

1

Для користувачів CyamogenMod

Є вбудована охорона конфіденційності . (Налаштування -> Конфіденційність)

Це може запобігти застосуванню програми через Інтернет (Wi-Fi та / або мобільний)


1

Я вражений, що ніхто не згадав про рішення Google, Datally. Корінь не потрібно. Більше інформації в блозі Google: https://blog.google/technology/next-billion-users/meet-datally-new-way-understand-control-and-save-mobile-data/

Або завантажте негайно з Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.freighter


1
Найкраща відповідь для мене поки що. Без кореня, безкоштовно, без зловмисного програмного забезпечення.
Марк-Олів'є Тіто

0

Добре, що я особисто мав би послугу, де я можу отримати на даний момент запущений додаток, як тут

Також ви можете зробити, що ви можете вимкнути дані мобільного пакету, якщо активність є тією, яку ви хочете заблокувати

як у цьому прикладі

https://stackoverflow.com/questions/3644144/how-to-disable-mobile-data-on-android

окрім цього методу, я не думаю, що існує простий спосіб відмовити Інтернет у застосуванні, оскільки він просив його під час завантаження.


0

Ви також можете керувати, які програми можуть отримати доступ до Інтернету за допомогою Firewall LostNet: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lostnet.fw.free

Хоча ваші вимоги досить прості, і багато додатків можуть задовольнити ваші потреби, за допомогою програмою LostNet Firewall ви зможете зробити невелике дослідження країн, до яких підключаються ваші програми, і, можливо, ви повністю заблокуєте доступ до певних країн.


Прочитайте документацію щодо самореклами в довідковому центрі .
onik

0

Щоб вимкнути мобільні дані від оператора:

  1. Переконайтеся, що сим-карта в телефоні, а телефон не знаходиться в режимі літака, інакше параметр не відображається.
  2. З Налаштування-> Використання даних-> Мобільні дані перемикаються на вимкнено

Працює для Samsung J3 2016


-1

Примусове припинення програми в Android не дозволяє йому робити що-небудь, навіть користуватися Інтернетом, якщо ви знову не відкриєте додаток. Це в основному вирішує мою проблему більшу частину часу. Інакше обмеження фонових даних заважає всім програмам користуватися Інтернетом у фоновому режимі, окрім деяких акцій Android.


Перший метод дуже незручний і занадто екстремальний. Я хочу використовувати гру або додаток, але не хочу, щоб він підключався до Інтернету. Ясна річ, що зупинка сили - це не шлях до цього. Другий метод також не обмежує мою активну гру чи програму доступу до Інтернету. Можливо, трохи більше досліджень ситуації допоможе вам опублікувати більш відповідну відповідь.
Firelord

-2

Я використовую Easy Battery Saver. Виберіть режим суперенергії та налаштуйте додатки, які дозволяють отримувати доступ до мережі.


2
Посилання на додаток було б корисним. Чи можете ви зрозуміти, чи потрібен цей додаток root?
Dan Hulme
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.