Використовуєте планшет Android як планшет для малювання Wacom для ПК?


30

Оскільки хороший планшет Wacom трохи дорогий, особливо для когось, як я, який не робить багато графічного редагування, мені було цікаво, чи можна використовувати планшет (тобто мій Nexus 7) як планшет для малювання Wacom-esque під час підключення на комп’ютер Linux?

Я трохи пошукав, проте більшість знайдених мені даних стосуються використання планшета Wacom на пристрої Android. Я ніколи не використовував пристрій Wacom, однак я робив графічне редагування в Gimp, і думаю, що це буде набагато простіше, ніж просто використовувати мишу. А оскільки у мене є Nexus 7, це здавалося логічним місцем для початку. Мені довелося б використовувати Nexus як USB-периферію для комп'ютера, і я не знаю, чи можна передавати координати сенсорного екрану на ПК.

Якщо хтось може вказати мені в правильному напрямку, я би вдячний!

Відповіді:


21

Проект GfxTablet повинен дозволити вам це зробити. Хоча це мережева, а не USB.


Я думаю, що gfxTablet не працює в Windows.
bgmCoder

4
@BGM - Автор запитує, що запитує, що вони використовують Linux, і питання також позначається Linux.
Compro01

1
@ Compro01 Мої вибачення; кожного разу, коли я читаю "ПК", я пов'язую його з ОС Windows. Можливо, я не повинен цього робити, але на мій захист ніхто ніколи не вважає Macintosh "комп'ютером". Зазвичай це "Mac and PC".
bgmCoder

зауважте, що це підходить лише в надійній
david.libremone

8

Планшет із сенсорним екраном не схожий на планшет Wacom. Для малювання планшетів використовується стилус з одним або двома чутливими до тиску кінчиками та декількома кнопками. Стилус також чутливий до кута, у якому ви тримаєте його, і планшет може виявити, коли стилус нависає над планшетом, навіть без контакту. Малювальна табличка має роздільну здатність частки міліметра. Ви можете користуватися стилусом, як перо для каліграфії, аерограф або будь-що між ними.

Ємний сенсорний екран, такий як Nexus 7, призначений для виявлення жирових крапок, як кінчики пальців. Він не може реагувати на те, що ви наближаєтесь до нього, на природні зміни тиску, які ви отримуєте під час удару, або на кут. Серія Note від Samsung має досить вдосконалений стилус, і це робить приємний інструмент для малювання, але він все ще не має вдосконалених функцій, таких як чутливість кута.

Звичайно, ви можете використовувати сенсорний екран для малювання та створення художніх творів, але просити його замінити планшет Wacom - це як попросити малювання пальцем замінити весь спектр пензлів художників. Ви ніколи не будете задоволені результатами.


2
Я погоджуюся з багатьма пунктами вашої відповіді, але я також думаю, що певно, що людині, яка шукає хак, а не фактичний графічний планшет, може не знадобитися вся функціональність справжнього графічного планшета. Також графічні планшети самі по собі є серйозними інструментами. Хтось без підготовки та досвіду їх ефективного використання, швидше за все, матиме подібні результати, як і для планшета Android.
JSON

2
@JSON Навіть коли непрофесійний автор, який не має мистецтва, намагається підписати своє ім’я пальцем на сенсорному екрані, результати абсолютно відрізняються від того, щоб робити це справжньою ручкою, навіть біро, яка не має тиску чи кута. Звичайно, багатьом користувачам не знадобиться вся функціональність графічного планшета, але їм буде потрібна точність та чуйність, і щоб використовувати його на ПК, їм, безумовно, потрібно буде вміти вказувати, не клацаючи.
Дан Хулм

Незалежно від того, що ви добре зазначаєте, ця "відповідь" не відповідає на питання ОП, отже, я змушений брати участь.
Аалок

1
@Aalok Питання в тому, "чи можна використовувати планшет як планшет для малювання Wacom-esque?" і моя відповідь - «ні». Я не впевнений, як я міг би зробити так, щоб прямо відповісти на питання.
Ден Хулм

1
Я погоджуюсь з цією відповіддю в більшості випадків, і він служить прекрасним стримуючим фактором для людей, які намагаються отримати занадто багато з планшета. З іншого боку, я повинен також погодитися, що там є випадки використання, коли використання планшетного ПК як малювального планшета буде працювати. Отож, тут випливає моя позиція із зауваженням, що її, мабуть, ніколи не слід сприймати як остаточну відповідь.
Maarten Bodewes

5

Я розробник графічного планшета Slide . Додаток підключається через USB або WiFi, який призначений для цього. Він також має підтримку S Pen у платній версії.

Ви також можете відвідати мій веб-сайт .

Джерело проектів також доступне в GitHub: Android App | Настільний додаток


1
що трапиться з вашим додатком?
Codebeat

Посилання розірвано.
makerj

3

Додаток Virtual Tablet безкоштовний у Google Play Store. Це працює з деякими вадами, але загалом добре. Дивіться сайт розробників для отримання додаткової інформації


Чудово працює, але чутливість до тиску працює лише з етюдниками
Денис

1
OP явно попросила програмне забезпечення для використання "під час підключення до комп'ютера Linux", а Virtual Tablet НЕ підтримує Linux.
Fran Marzoa

2

У Samsung Note II є все те, що ви шукаєте. Він використовує чутливість до тиску, як Wacom, і в нього навіть вбудований дигітайзер Wacom! Проводячи деякі дослідження зараз, мабуть, є програма, яка дозволяє підключитись до ПК саме для цієї мети.


2
Чи можете ви сказати нам, який додаток ви знайшли, що робить це? Це працює з Linux?
Ендрю Лотт

1

Для цього я використовую AIRDROID, який перетворює планшет на третій для мене дисплей, на якому ви можете відтворити вікно "редагування" програм, які ви хочете використовувати


Я бачу, що такі програми, як iDisplay та Splashtop Extended Display, можуть відповісти на питання таким чином, як ви пропонуєте, але, читаючи функції, це звучить так, що Airdroid працює у зворотному напрямку. Чи можете ви додати трохи ясності цій відповіді?
Сайбогу

0

Цей додаток здається гарним співвідношенням: працює над вашим локальним Wi-Fi та забезпечує всю функціональність прозоро

http://sketchb.us/


-1

Я не думаю, що ви можете насправді спілкуватися з ПК, але якщо у вас є потрібний планшет або телефон (Galaxy Note 2), ви можете створювати мистецтво на самому пристрої. Перегляньте це відео .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.