Чому деякі пристрої постачаються без встановленого ринку?


11

Хтось пояснить мені, чому деякі виробники планшетів використовують інші програмні центри, ніж Market . Я купив Coby Kyros ($ 160 @ KMart, Пуерто-Ріко), і він приносить AppsLib , і я одразу помітив, що там не всі програми. Я вже знайшов кроки, щоб викорінити планшетний ПК та встановити Market, але питання все ще мене помиляє.

Відповіді:


16

Google дозволяє лише Market, який не є відкритим кодом, як і решта Android, в комплекті з пристроями, які проходять тест на сумісність . Пристрої, які не проходять, не є "офіційно" пристроями Android.


Насправді також здається, що вони просто не дозволяють це для пристроїв, які мають лише WiFi. Я думаю, одна з причин може полягати в тому, що вони, принаймні, використовували ідентифікатор SIM-картки, щоб з'ясувати, чи живете ви в країні, де частина ринку має бути включена та ще кілька речей.
Фредрік

"Android 2.3 МОЖЕ використовуватися на пристроях, які не включають апаратне забезпечення для телефонії. Тобто Android 2.3 сумісний із пристроями, які не є телефонами." source.android.com/compatibility/android-2.3-cdd.pdf
Матвій

Так, можливо, але, як я розумію, мова йшла про Market, а не про Android. Наскільки я знаю, Google досі не дозволяє продавати на пристроях, у яких немає апаратного забезпечення для телефонії. Більшість постачальників таких пристроїв мають власний Market (або люди завантажують apk Market з іншого місця).
Фредрік

1
Ні, всі "затверджені" пристрої Android можуть використовувати Market. Наприклад, версія Wi-Fi у Samsung Galaxy Tab є лише на ринку.
Метью читайте

Гаразд, я прочитав його на днях, але, схоже, більшість Wi-Fi тільки планшетів стільника включає ринок, так що він або змінився, або не був цілком правдивим.
Фредрік
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.