"Неможливо завантажити, недостатньо місця", коли "Зберігання телефону" чітко відображає достатньо місця


14

Щойно я встановив Android 2.1 у своєму романі Pandigital. Щоразу, коли я намагаюся завантажити додаток (через WiFi), я отримую цю помилку: Unable to download. Not enough space on phone. однак у телефоні вказано вільний простір як 125,57 Мб, що приблизно в 25 разів перевищує розмір файлу, який я хотів встановити.

Я взяв APK, які я намагався завантажити, і помістив їх на свою SD-карту. Я зміг встановити їх на пристрій звідти, підтвердивши, що в ньому дійсно є місце.

Що я повинен зробити?


Він містить список внутрішніх сховищ як 125 Мб безкоштовно, так? Не карта SD?
Брайан Денні

@Bryan: Правильно. У ньому вказано, що SD-карта (правильно) має 8 Гбіт.
Іван

хммм .... я не знайомий з вашим пристроєм. Це такий собі eReader / tablet, як Nook Color? Ви встановлюєте додатки через Android Market чи якийсь інший ринок? Або через ADB? Єдине інше, про що я можу запропонувати, - це запустити додаток для ведення журналів (або використовувати DDMS з Android SDK, щоб отримати журнал) і побачити, чи він говорить що-небудь ще в журналах під час встановлення.
Брайан Денні

@Bryan: Це почало життя як електронний читач. pandigital.net/pandigitalnovel - у мене білий. Потім я поклав на нього іншу прошивку: slatedroid.com/index.php?topic=5098.0 - остання посилання в першому дописі цього (пов'язаного) потоку. Я завантажую APK-файли з ринкових веб-сайтів, але не використовую додаток. Я не зміг отримати АБР для виявлення свого пристрою. Я погляну на LogCat.
Іван

Багато матеріалів, які не працюють, якщо не вистачає безкоштовного внутрішнього сховища - як-от отримання крихітних SMS. Ви можете спробувати одноразово очистити за допомогою MemoryCleaner.
Олав

Відповіді:


1

Це не відповідає чому вона не працює, але ...

Як вирішення, якщо у вас є SD-карта, ви можете вставити її, і вона автоматично замість неї завантажиться на картку.


3
це не працює.
Шиммі

0

Іншим вирішенням, яке працювало для мене в подібному випадку, було перезавантаження мого пристрою.

Я здогадуюсь, що програма намагається знайти безперервний вільний простір близько 5 МБ, а пам'ять не фрагментарно ефективно (є багато фрагментів 4 Мб або менше). Якось пам'ять переставляється після перезавантаження, але, можливо, пояснення інше.


1
Я сумніваюся, що тут фрагментація є проблемою. Це швидше, що завдяки перезапуску деякі темп-речі могли бути очищені (наприклад, щось залишилося в /data/local), і таким чином було звільнено деякий простір. Але крім цього: так, перезапуск може це зробити, іноді :)
Izzy

0

Примітка. Здається, наступне працює лише на пристроях Samsung

Введіть номер * # 9900 # в дозвон (не потрібно натискати кнопку Call) і з'явиться меню SysDump, виберіть другий пункт (Видалити dumpstate / logcat). Це видалить деякі "приховані" файли системного журналу, які ви не знали, що існують і не потрібні. Вони можуть бути до гігабайт великих розмірів і викликати загадкові повідомлення "Не можу завантажувати, недостатньо місця" та подібні повідомлення "немає місця", коли системна інформація інакше стверджує, що місця не вистачає.

Деякі пропонують перезапуск після видалення.


Неправильний код :(
HasH_BrowN

Можливо, він працює лише на пристроях Samsung?
Давид Балажич

На жаль, пристрій у цьому випадку не має функцій телефону. Чи можете ви детальніше розглянути інші способи пошуку цих прихованих файлів?
Іван

Згідно з цим повідомленням на форумі (німецькою мовою), ви можете спробувати відкрити меню відновлення і вибрати там пункт "стерти / очистити кеш", щоб отримати той самий ефект. Меню відновлення відкривається, вимкнувши пристрій, увімкнувши його, утримуючи деякі кнопки. Які кнопки залежать від пристрою - google it. Постарайтеся також знайти більше інформації про операцію очищення / очищення кешу, я ніколи її не використовував.
Девід Балажич

0

Це дуже дратівлива проблема, з якою я також стикався багато разів. Чомусь він думає, що тобі не вистачає місця навіть тоді, коли явно це робиш. Іноді він може відмовити у програмі <1 Мб, коли у вас близько 100 Мб безкоштовно. Або він може дозволити програму <100 Мб, якщо у вас приблизно 300 Мб безкоштовно.

Я не думаю, що існує справжня «фіксація» цього.

Звільнення ще більше місця повинно вирішити проблему. Ви можете просто видалити купу додатків і побачити, чи працює вона знову. Або ви можете очистити кеші та інші файли, які вам не потрібні (наприклад, журнал, згаданий Девідом Балажичем) за допомогою такого додатка, як SDMaid або 1TapCleaner, або будь-якого іншого додатка. Очищення кас / надгробків / журналів може легко звільнити багато місця для встановлення будь-якого додатка, яке вам подобається.

Проблема повернеться, хоча одного разу у вас не вистачить місця.

найімовірніше, найкращим рішенням буде встановити меншу кількість додатків (мені це не подобається, але це для мене найкраще працює) або придбати sdCard та встановити додатки на sdCard (за допомогою додатка на зразок AppMgr III або подібного) .

Для тих, хто має пристрій Samsung, який розділяє пам'ять на Sdcard та USBStorage, вам доведеться знайти інший спосіб фактично розмістити програми на зовнішній SD-картці замість USB-накопичувача. Я вважаю, що я десь прочитав це, можливо, скинувши заводські налаштування телефону, а потім вирішив встановити додатки на sd чи щось подібне, але я все ще намагаюся це зробити.


0

Я теж відчуваю цю проблему, і мій досвід виявив, що причиною цієї проблеми є лише остання версія магазину додатків.

Тому щоразу, коли я хочу встановити або оновити додатки, я спочатку повертаю Play Store до версії акцій.
Я заходжу в ящик додатків, довго натискаю значок Play Store і перетягую його до "Інформація про додаток", щоб відкрити його налаштування (ви можете дійти туди через Налаштування -> Програми -> Google Play Store ), натисніть "Видалити оновлення".
Він встановить оновлення протягом наступного короткого періоду, поки додаток Play Store не буде оновлено знову.
Прокоментуйте, чи існує спосіб запобігти автоматичному оновленню Play Store (додатки для автоматичного оновлення встановлено на помилки).

Сподіваюсь, це допомагає.


0

На жаль, це може бути основою багатьох, багатьох пристроїв. Android потребує трохи місця для зберігання, і він не дозволить грі Google поповнити його - бог знає чому, оскільки інші речі можуть - і це все. Вам не вистачає варіантів, на щастя. Якщо ви вкорінили щось, що виходить, ви можете придбати SD v.large та змінити файл vold, вважаючи, що це внутрішнє сховище.


0

Я стикався з цим часто раніше, навіть якщо внутрішній sd вільний простір був +2 концерти.

Я спробував це.

На терміналі введіть ці рядки:

su
ps set install location 1
pm get-install-location

Примітка. Не використовуйте пробілу між кожним рядком (я не можу редагувати / форматувати правильний інтервал між 3-ма рядковими записами, вибачте).

Тепер, через два місяці та десятки встановлених додаткових додатків, роздратування "недостатньо місця" мене не турбувало.

Сподіваюсь, це допомагає.


0

На мій досвід, я думаю, що ігровий магазин не дозволить вам встановлювати програми, коли у вас недостатньо місця. Наприклад, він не дозволить вам встановити навіть додаток близько 2 Мб, коли зберігається лише 90 Мб. Це можливе питання щодо ефективності. Ніхто не хоче встановити додаток 2 Мб, який би завантажував зайві МБ даних, що призведе до проблем із пам'яттю. Що я зазвичай роблю, це створити резервну копію великих програм (навіть із даними даних), видалити резервну копію програми та перевстановити після встановлення потрібного додатка. Інша робота - отримати apk з надійного джерела

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.