Як я можу запобігти автоматичному перетворенню SMS у MMS?


23

Додаток для обміну повідомленнями Galaxy S I9000 автоматично перетворює довгі SMS-повідомлення в MMS. Як я можу це відключити?

Відповіді:


18

Ви не можете цього зробити зі своїм офіційним додатком для обміну повідомленнями Samsung. Все, що ви можете отримати, це поп-повідомлення про те, що ви зараз перебуваєте в зоні MMS (Перетворення в мультимедійне повідомлення ...).

Я рекомендую додаток Handcent SMS, доступний на ринку, і має можливість не перетворювати тексти (SMS) у MMS


5
Цю відповідь слід оновити: запобігти цьому можна за допомогою офіційної програми обміну повідомленнями. Дивіться ці дві відповіді . Здається, або обмежений, або вільний буде працювати. Дивіться це запитання для пояснення налаштування режиму створення.
Потік

@ Потік: ні ... Навіть із обмеженою настройкою обмін повідомленнями за замовчуванням перетворюється на ᴍᴍꜱ, а не розбивається на кілька ꜱᴍꜱ, як це зробила стара Nokia… Багато операторів пропонують необмежену кількість ꜱᴍꜱ безкоштовно, але мають обмеження в плані даних для ᴍᴍꜱ.
користувач2284570

3

Потрібно змінити режим створення в настройках програми обміну повідомленнями на "обмежений". Я спробував це на своєму Galaxy S II, і він спрацював.


В Android 5.1.1 (Lollipop) для мене варіантом (встановити "Обмежений") було "Мультимедійні повідомлення"> "Встановити обмеження"
сильно нерегулярне

У німецькій Нугаті я знаходжу Nachrichteneinstellungen-> Weitere EInstellungen-> MMS-> Beschränkungen festlegen = Eingeschränkt, але він все ще переходить до MMS
Даніель Олдер

Оновлення: 1-3 SMS, якщо більше-> MMS
Даніель Альдер

1

Я знайшов цей запит на функцію під час тривалого обговорення в трекері проблем Android.

З того, що я розумію, це питання було виправлено давно на складі Android, починаючи з Froyo (2.2). Але виробники не прагнуть включати це виправлення у свої пристрої, оскільки це заважатиме їм заробляти гроші. Ось один із відповідних коментарів до випуску:

http://dailymobile.se/2012/02/10/the-top-5-android-anti-features/ цікава стаття, яка містить цю проблему.

Слухай, це НЕ помилка в Android. Google виправив це років тому, виробники / мережі не хочуть включати його, чи не розумієте? Як зазначено в статті, яку я включив вище, кому вигідно перетворити ваше БЕЗКОШТОВНЕ СМС у ПЛАТЕ MMS? Не Google, мережі та виробники. Вони не хочуть включати його, це заробляє гроші не надто. Таким чином, вам залишається два варіанти, якщо ви хочете цього уникнути, викорінити свій телефон або встановити додаток на зразок BigSMS.

Автор коментаря рекомендує BigSMS як альтернативу попередньо встановленому додатку для SMS, але я встановив Android Messages від Google, і це вирішило проблему: мій довгий SMS був розбитий на 4 частини та відправлений без перетворення на MMS. Дивіться також це відповідне питання: "Перетворення в мультимедійне повідомлення" при пересиланні великих SMS .


0

Вам потрібно відкрити текстову програму, потім меню, потім налаштування. У налаштуваннях натисніть режим створення, а потім змініть на "безкоштовно". Зараз ваші проблеми закінчилися.


1
Це було за замовчуванням для мене і не працювало. Однак зміна на "Обмежений", як запропонував Аміт, спрацювала.
Матвій
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.