Де розміщені дані для "Зберігання контактів"?


26

Налаштування -> Програми -> Все говорить про те, що "Зберігання контактів" використовує 2,5 Мб, що має бути моїми контактними даними.

Оскільки мені довелося повернутися до 4.03 після несправного оновлення до 4.1, мої контакти здаються недоступними, хоча дані, здається, є.

Скажіть, будь ласка, де знайти пов'язані дані (базу) для зберігання контактів? Мій телефон укорінений. І ні, мої контактні дані не є на GMail, і я, чесно кажучи, не знаю, чому ...

Відповіді:


21

Точне розташування бази даних контактів може залежати від "налаштування" вашого виробника. У той час як "звичайний ванільний Android" є в них /data/data/android.providers.contacts/databases, запасний ROM на моїй Motorola Milestone 2, наприклад, використовує /data/data/com.motorola.blur.providers.contacts/databases/contacts2.dbзамість цього. Сира маска для перевірки є /data/data/*.providers.contacts/databases/*.db. Файл знаходиться у форматі SQLite3, і його можна переглядати на вашому ПК за допомогою, наприклад, SQLiteman або DB Browser for SQLite , який доступний для Linux, Mac та Windows. За допомогою цієї програми ви можете переглядати базу даних у графічному режимі. Звичайно, ви також можете використовувати sqlite3клієнт командного рядка, якщо хочете.

Важливим моментом прямого доступу до цієї бази даних є те, що ваш пристрій має бути вкоріненим - необхідна умова, яку ви вже дотримуєтесь, як зазначено у вашому питанні.

Таким чином, ви можете використовувати диспетчер файлів, щоб перейти до файлу бази даних та скопіювати його на комп'ютер для дослідження - або безпосередньо перетягнути його на комп'ютер через adb pull. Третім варіантом буде дослідити його безпосередньо на своєму пристрої, наприклад, використовуючи диспетчер SQLite або додаток aSQLiteManager .


0

Якщо ви вкорінені, використовуйте Titanium Backup, щоб вийняти контактне сховище.

  • Відкрийте додаток та перейдіть до резервного копіювання / відновлення TAB
  • Він відображає записи предметів зберігання із зеленим кольором.

Ось скріншот:

Знімок екрана
Натисніть на неї, щоб збільшити


1
Чи можете ви пояснити це більш детально?
Себастьян
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.