Як змусити миттєве завантаження Google+ здійснити завантаження відразу?


17

Іноді я хочу поділитися фотографіями мого друга після того, як ми зробили знімки. Я хочу, щоб ці фотографії з’являлися в моєму альбомі «Мобільне завантаження Google+» негайно, а не чекали, коли це буде зроблено автоматично.

Як змусити "миттєве завантаження" запуститися?


Ви перевірили, щоб переконатися, що ваші налаштування не перешкоджають завантаженню? Наприклад, переконайтеся, що він налаштовано на завантаження через Wi-Fi та мобільні дані.
eldarerathis

Ви завжди можете їх ділитися вручну.
але

Де перевірити налаштування? У додатку Галерея? Я не можу знайти цю конфігурацію.
Нам Г ВУ

Я хотів би поділитися фотографіями вручну, використовуючи посилання на фото, а не надсилаючи файл фотографій. Тому мені потрібні фотографії в Інтернеті за допомогою Миттєвого завантаження
Nam G VU

Відповіді:


11

У додатку Google+ виберіть Settings -> Instant Uploadі натисніть Upload allелемент, він буде просто завантажувати фотографії, які ще не завантажені.

Як зазначено в коментарях, ви також можете shareокремі фотографії у своєму альбомі через Google+.


Я вважаю за краще поділитися посиланням на фото, а не передавати фотографію. Тому мені потрібно, щоб він перейшов в Інтернеті до Goolge + через миттєве завантаження.
Нам Г ВУ

Я не можу побачити миттєве завантаження в налаштуваннях.
Нам Г ВУ

Відповідь уточнена, щоб вказати, які параметри.
В’язень

7
  1. Відкрийте додаток Photos на Android. Його можна знайти в списку основних додатків.
  2. Три крапки у верхньому правому куті -> Налаштування
  3. Виберіть Автозавантаження .
  4. У розділі Автозавантаження , у третьому розділі Налаштування резервного копіювання виберіть Резервне копіювання всіх .

Переконайтеся, що налаштування підключення дозволяє вам створювати резервну копію - ви повинні використовувати підключення Wi-Fi, якщо в розділі " Резервне копіювання фотографій" ви вибрали лише Wi-Fi, і вам потрібно стягувати плату, якщо ви поставили галочку біля пункту " Під час зарядки" .

Ця ж процедура може бути виконана через додаток Google+ замість програми Фото .


Для мене це завжди показує, що резервна копія успішна, але жодної фотографії не завантажено
Lord_JABA

На моєму телефоні " Налаштування" знаходиться під меню, яке просувається зліва після того, як я торкніться меню трьох рядків у верхньому лівому куті. Я думаю, це було оновлено з моменту додавання цієї відповіді.
Вінс

1

перейти до Settings/Accounts & Sync/Google/(якщо потрібно, виберіть обліковий запис Google)/

Google Plus Photos, ймовірно, вже перевірено. Скасуйте його та повторно перевірте. Це змусить його негайно повторно синхронізувати.

Хтось повинен розробити кнопку, щоб зробити все це автоматично. Я редагую всі свої фотографії в Google Plus перед публікацією на Etsy.com. Я змушую синхронізувати, щоб я міг працювати постійно.

HTC One S під керуванням Android 4.1.1

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.