Чи можу я синхронізувати свої книги Kindle зі своїм телефоном Android?


11

Щойно я придбав Kindle, і про це круто - це у вас електронна адреса, @kindle.comкуди ви можете надсилати свої книги, і він автоматично перетворює їх на .azw і синхронізує її зі своїм Kindle. Я мав враження, що він також синхронізує книги з усіма вашими пристроями, включаючи додаток Kindle на моєму Android-телефоні (чи не це штука шепсинсингової ?). Однак, схоже, це не робиться. Чи є також можливість синхронізувати всі мої книги з телефоном, а також мій Kindle автоматично?


Ви намагалися синхронізувати вручну?
Матвій

@Matthew: З великою кількістю книг це зусилля.
Callum Rogers

Я мав на увазі через саму програму (Меню -> Синхронізація), але, мабуть, це не допоможе відповідно до відповіді Метта.
Матвій

Це може спрацювати відповідно до іншого коментаря Метта. Я ніколи не пробував додавати файл із зображеннями безпосередньо на sd-карту, я лише спробував pdf та txt.
Метт

Відповіді:


4

Наразі він не синхронізує зовнішній вміст із вашим телефоном, не містить файлів pdfs, txts, електронної пошти ... лише запальні книги, які ви отримуєте від Amazon. Я спробував вручну завантажити файли pdfs, не пощастивши. Я вважаю, що функціональність планується, але ще не реалізована.


2
Мені вдалося отримати завантажені (безкоштовні) файли фрі в Kindle, просто скопіювавши їх у папку «kindle» на моїй SD-картці. Я не пробував PDF-файлів. Я отримав свої фотографії з веб-сайту Project Gutenberg.
Метт H

@Matt H не знав, що ти можеш це зробити! Здається, що мені потрібно почати копіювати частину мого зовнішнього вмісту від мого Kindle до телефону.
GAThrawn

@Matt H: Він працював на моєму WildFire під управлінням Froyo (Android 2.2), але лише після того, як я змусив закрити додаток Kindle і запустити його знову. Це сталося не відразу. Просто так люди намагаються це знати. Дякую та +1, що підтвердили те, що я підозрював.
Бернхард Хофман

2

На вашій SD-папці є папка під назвою Kindle. Просто перенесіть туди книгу. Якщо у вас виникають проблеми з завантаженням, спробуйте Dropbox. Працювали для мене.


2

Якщо ви подивитеся на сторінку Manage Your Kindle на Amazon (ту ж сторінку, де ви встановили електронну адресу), ви побачите, що адреса електронної пошти Kindle спеціально призначена одному пристрою Kindle. Якщо у вас було більше одного пристрою Kindle, ви можете призначити кожному адресу електронної пошти різні. Переваги цього для власників Kindle полягають у тому, що ви та інші члени сім’ї можете обидва мати Kindle в одному обліковому записі (і таким чином ділитися книгами), але ви можете уникнути бомбардування кого-небудь ще своїми документами (якщо ви хотіли надсилати обом одночасно час, ви просто перераховуєте обидві адреси у полі "Кому", коли ви надсилаєте електронний лист).

Той факт, що Amazon не дозволяє вам встановлювати адресу електронної пошти для будь-якого пристрою, що не Kindle (і у мене встановлений додаток Kindle, як на моєму ноутбуці, так і на моєму телефоні), говорить про те, що вони зберігають послугу перетворення як стимул "додавання вартості" для людей, які придбали пристрій Kindle. Варто також враховувати, що процес перетворення використовуватиме деякі їхні обчислювальні ресурси та коштуватиме їх (хоча і невелика сума порівняно з рештою їхнього бізнесу), це може бути причиною того, що він відкритий лише для оплати клієнтів.


0

Або ви можете використовувати Калібр з calibre-ebook.com Тхо конвертувати ваші .mobiфайли в .epubфайли (це робить .epubдля .mobiа) або по окремо , або в масі, так що ви можете читати книги на всіх пристроях. Сподіваюсь, це допомагає.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.