AVG від DroidSecurity - законний? Корисно?


9

Повторне повідомлення від StackOverflow , коли запропонували, що це більш відповідний форум. Я спочатку опублікував це на Whirlpool - мені дуже цікаво побачити, який новий внесок я можу отримати від цієї спільноти.

Я сьогодні дивився на AVG від DroidSecurity на ринку сьогодні і трохи розгублений. У безкоштовній версії є останні відгуки про те, що AVG не пов'язаний з додатком та інші коментарі, в яких говориться, що це зловмисне програмне забезпечення, яке уповільнює роботу машини, видаляє дані та надсилає спам. Але мої навички гуглінгу розкривають статті, в яких говориться, що AVG придбав DroidSecurity.

Отже, хто-небудь на цьому форумі мав досвід роботи з цим додатком?

І ... чи мені справді потрібен антивірус на моєму пристрої Android? Це так погано? Ми говоримо про погані речі, що надходять із .. що, додатків, електронної пошти чи веб-сторінок? Мене забарвлює мій досвід роботи з iPhone, поки нічого страшного хвилюватися.

Крім того, якщо немає чого турбуватися, чим займаються ці додатки AV? Сканування з порожньою базою даних?


Ця стаття про нового трояна повинна дати вам уявлення про поточний рівень загроз: androidcentral.com/…
Метью читайте

Відповіді:


11

Я не маю досвіду роботи з цим конкретним додатком, проте ось два мої центи на другу половину вашого питання.

Модель безпеки Android дуже продумана. Android працює на ядрі Linux (модифікована версія) та пісочниці кожного додатка за допомогою різних заходів, включаючи запуск кожного під іншим обліковим записом користувача. Найбільшою законною загрозою є встановлення шкідливих програм. Швидше за все, це будуть трояни, які просять розумних дозволів (читання вашої SD-карти, спілкування з мережею) і використовують їх для недобрих цілей.

Якщо я добре пам’ятаю, частина AVG для запобігання зловмисному програмному забезпеченню працює шляхом сканування програм перед їх встановленням, як і сканування робочих столів на робочому столі. Це розумний спосіб захистити вас, шкідливі додатки можуть бути додані до бази даних, і вас попередить, якщо все, що ви завантажуєте (з Інтернету чи з ринку), як відомо, погано. Єдина уловка полягає в тому, що Google, як правило, видаляє незаконний і шкідливий додаток із Play Store протягом декількох днів після його отримання. (У мене немає нічого, окрім випадкових доказів, які підтверджують цю заяву)

Тож якщо ви встановлюєте багато додатків із інших джерел, крім Play Store, або ви не довіряєте Google швидко вловлювати шкідливі додатки, встановлення антивірусу, ймовірно, хороша ставка.


Чудово відповісти @ num1; хороший опис питання в цілому і щиро дякую. Виходячи з вашого вкладу, я схильний зберігати додаток. Я не можу з якоюсь реальною впевненістю сказати, що всі програми, які я бачу на ринку, є законними: достатньо спаму та відвертих суперечливих коментарів щодо деяких додатків, що я не цілком переконаний, що репутація сама по собі є хорошим керівництвом (під час моєї першої поїздки до ринок Я відзначив кілька коментарів як спам). Звичайно, я НЕ бачив такого рівня розбіжності на iTunes. Запаліть мене, якщо вам подобається; Просто я так бачу.
Роберт Марк Брам

Отже, зараз мені цікаво, чи є у когось досвід AVG від DroidSecurity ...
Роберт Марк Брам

Я знайшов цю статтю кілька хвилин тому, можливо, вам вона буде цікава. blog.mylookout.com/2010/12/geinimi_trojan
num1

1

Правда, сканування споживає цикли процесора, який, в свою чергу, споживає акумуляторний сік ...

Крім того, якщо немає чого турбуватися, чим займаються ці додатки AV? Сканування з порожньою базою даних?

Ось чому цього слід уникати будь-якою ціною і ігнорувати так звані антивірусні продукти, тому що це страх, що вас налякає психологічно і, ймовірно, в кінцевому підсумку, " платять за їхній продукт ", щоб ви відчували себе "безпечнішими" і заколисуючими. ви в помилковому почутті безпеки!

Зрештою, це зводиться до трохи здорового глузду та двічі перевіряє огляди та ретельно зважує їх, користувачі, швидше за все, не будуть заважати читати, які саме дозволи існують, огляди тощо, особливо з країн, де придбати додаток неможливо через законності та обмеження в межах юрисдикції та законів цієї країни!

Щодо дозволів, саме тому розробники чітко публікують на сторінці " Огляд " в Play Store, які саме дозволи існують та пояснюють це вгорі сторінки через те, що кінцеві користувачі самі не намагаються натискати на вкладці " Дозволи " !

Відтепер для деяких користувачів, які не хочуть купувати, вони в кінцевому підсумку стають жертвою, а також для користувачів з цих країн, які врешті-решт вдаються до завантаження з невідомих та химерних веб-сайтів, тому не завантажуйте їх із веб-сайтів, які не мають прихильності. або!

Порада Якщо ви потрапили в одну з цих країн або не хочете купувати, надішліть електронну пошту розробнику програми і запитайте, чи можна укласти якусь угоду, це можна зробити, можливо, використовуючи paypal або подібне ... розробники не "хочуть отримати вас", насправді вони дружні! :)


ТАК, щоб бути тупими, програми Android можна легко змінити тим, хто має знання коду, в силу їх природи і, цілком ймовірно, мати якийсь шкідливий код ( читайте не вірус .., а троян !), Який обдурює користувача , думаючи, що додаток "все добре", коли насправді він знаходиться за кадром, він надсилає деякі журнали / електронні листи і т. д ... це часто причина того, чому на місці повинен бути брандмауер, щоб блокувати невідомі додатки на кілька днів і стежити за цим. Сумна правда полягає в тому, що ніхто не зважає на це і не піклується про це і в кінцевому підсумку публікує " чому мій рахунок за телефон так високий? " Або " Чому мій акумулятор дуже швидко всмоктується? "

Це ті підказки, які є мертвою подачею чогось химерного, що відбувається, і повинно запустити дзвіночки в голову, як у " О, це смішно, оскільки я встановив додаток X, це почало з'являтися ", але кінцеві користувачі збираються дбати .. і продовжувати у відмові ...?


Саме тут починаються так звані виробники антивірусного програмного забезпечення ... отже, виникає порочне коло ...

Щоб не бути сигналістом, пам’ятайте про це: Android не є рівним Windows, де віруси та зловмисне програмне забезпечення частіше зустрічаються та поширені!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.